Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie - kupiłem przedpremierówkę, a Nuketown 2025 zombie nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam nicku, jego odznaka to 3 czaszki lub cos takiego i napis " mistrz prestiżu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie - kupiłem przedpremierówkę, a Nuketown 2025 zombie nie ma...

Nuketown zombie nie było w zwykłej edycji tylko jakiejś tam wyżej (nie tej najwyższej tylko tej nad edycją zwykłą :P) Ta zwykła edycja miała Nuketown 2025 do trybu multi tylko i wyłącznie.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuketown Zombies tylko w edycji hardened i care package (z dronem). Możesz także uzyskać do niej dostęp kupując season pack. Ta mapa będzie dostępna dla posiadaczy season pack pod koniec grudnia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam! Mam problem. Otóż kiedy próbuje utworzyć sesję z kumplem, ukazuję się komunikat iż sesja ta jest niedostępna... O co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdź jaki masz NAT skoro masz ograniczony lub średni to go otwórz poprzez dodanie numeru IP konsoli jako DMzHost w routerze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko zapomniałem wspomnieć, że problem występuje jeśli ja hostuje i wtedy pojawia się problem wcześniej wspomniany i na odwrót, kiedy to ja chcę skorzystać z wysłanego zaproszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko zapomniałem wspomnieć, że problem występuje jeśli ja hostuje i wtedy pojawia się problem wcześniej wspomniany i na ok mówdwrót, kiedy to ja chcę skorzystać z wysłanego zaproszenia

Mich , zrób tak jak mówi MrBartek , uwierz mi to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "Kodowiczów", takie małe pytanie do was panowie, otóż zamówiłem CoD: BO 2 tyle, że z dystrybucji UK (czyt. gra standardowo jest po ang.), i tu rodzi się pytanie, czy w grze będę miał polskie napisy? Wiele gier biorę z zagranicznego rynku i często mam polskie napisy i jestem ciekaw czy tu też coś takiego będzie, z góry dziękuje za odpowiedź i do zobaczenia na "serwerach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "Kodowiczów", takie małe pytanie do was panowie, otóż zamówiłem CoD: BO 2 tyle, że z dystrybucji UK (czyt. gra standardowo jest po ang.), i tu rodzi się pytanie, czy w grze będę miał polskie napisy? Wiele gier biorę z zagranicznego rynku i często mam polskie napisy i jestem ciekaw czy tu też coś takiego będzie, z góry dziękuje za odpowiedź i do zobaczenia na "serwerach".

Nie będzie polskich napisów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , muszę wam szczerze powiedziec ,ze długo wahalem sie przed kupnem bo2 . Tyle tu sie naczytalem jaka to ona zła nie dobra itp.... A tu odpalam sobie i bardzo miło sie gra , zero lagow ( moze dlatego ze kupiłem po patchu).oczywiscie nie jest to TOP fpsow , ale miła odskocznia od 600h w bfa3. I jeszcze powiem jedno na temat mohw , bo tez sie naczytalem o niej wszystkiego mam rozegranych z60h , i żeby nie problemy z voipem to jeszcze bym w nią grał . Nie żałuje wydanych pieniędzy ani na mohw czy tez bo2 . Więc zapraszam do gry dzidek19866 pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wie nikt z was czy moze bedzie dostepna do kupienia na PSS osobno nuke town zombies? lub w mappacku jak w pierwszym BO ?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Black Hat się jakoś zużywa? Jak długo i ile można nim hakować? Pytam, bo na ekranie tworzenia klasy można wziąć sobie dwa, tylko po co? Wiem, że sprzęt wybucha, jeżeli spróbujemy zhakować wsparcie powietrzne, które posiada flary, a jak np. z UAV, czy pierdółkami typu miny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem kampanię i mogę powiedzieć tylko jedno...

Kto w nią nie grał to stracił wiele.

Gra naprawdę daje sporo do myślenia, posiada takie klimatyczne momenty. Jak zobaczyłem kto zabił ojca davida (ha wiecie, nie chce spoilerowac) to naprawdę byłem zaskoczony. Do tego różnorodność. Przyszłość i przeszłość. GENIALNE !!! Nie da się nudzić. Cały czas chcesz poznać prawdę. Do tego MUZYKA. Najlepsza jaką dotychczas słyszałem w Call of Duty. Epickie nuty REWELACYJNIE uzupełniają rozrywkę. Naprawdę polecam. Bo nie musicie cały czas grać w multiplayer.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Black Hat się jakoś zużywa? Jak długo i ile można nim hakować? Pytam, bo na ekranie tworzenia klasy można wziąć sobie dwa, tylko po co? Wiem, że sprzęt wybucha, jeżeli spróbujemy zhakować wsparcie powietrzne, które posiada flary, a jak np. z UAV, czy pierdółkami typu miny?

Miny i tego typu sprzęt (care package też :P) można przejąć. UAV się niszczy. Sam Black Hat jest niestety jednorazowego użytku.

Warto wiedzieć, że za pomocą BH można też przejąć zawartość Care Package znajdującej się poza zasięgiem (np na dachu, czy gdzieś na skraju mapy).

Ja też jestem zachwycony kampanią z BOII, przechodzę trzeci raz i nadal odkrywam nowe rzeczy, które pominąłem wcześniej. System wyborów jest fenomenalny, a niektóre z nich potrafią być naprawdę świńskie, ale warto się poświęcić czasem, bo najlepsze zakończenie zaskakuje mocno.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Hat jest genialnym sprzętem. Biegam z dwoma i z perkiem Engineer i nie pamiętam już kiedy ostatnio zginąłem od wrogiej miny lub Sentry Guna. Za to wrogowie giną na swoich minach notorycznie.

Najszerszy uśmiech wywołuje Bait Taken, czyli zabranie zawartości wrogiego Care Package, zaminowanie go (Inżynier)i otrzymanie (wartego 500XP!) medalu świadczącego, że właściciel sam się wysadził gdy pobiegł po swoją skrzynkę :) A wszystko z bezpiecznej odległości Black Hatem.

W ogóle przy korzystaniu z Black Hata wpada sporo punktów -i podczas gry i XP na koniec meczu. Często to głupie 50pkt za zhakowanie miny czy 125 za Guardiana/Sentry Gun to tyle ile potrzeba by uaktywnić następny Scorestreak. A nie wiąże się z ryzykiem wdawania się w wymianę ognia.

To jeden powód by nosić dwa BH, drugi to twardsze Scorestreaki wroga. Stealth Chopper wymaga zużycia obu aby go zniszczyć, ale to opłacalny deal biorąc pod uwagę jak SCh może napsuć krwi. Trzeba tylko robić to z dobrze osłoniętego miejsca, tak by Black Hatem łapać fragment helikoptera, ale by on nas nie widział. Parę sekund i wpada nam Shadow Catcher :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam ból ze swoją podstawową klasą, przetestowałem już dogłębnie Black Hat i jest faktycznie kozacki, ale nie mogę wziąć drugiego, bo mam Wild Carda na 3 dodatki do broni głównej i pozbyłem się zabójczych granatów (po co mi jak Black Hatem zapewniam sobie miny, haha), a jakbym usunął tę kartę, zostałby mi wolny punkt, z którym nie mogę zrobić nic sensownego. I sam już nie wiem :/ Szkoda, że jest jednorazowy. Na najsłabszy ekwipunek typu miny czy ładunki mógłby wytrzymywać więcej.

Ogólnie w multi zdejmowanie wsparcia powietrznego to moja ulubiona zabawa. Nigdy nie pozwalam przeciwnikowi trzymać UAV dłużej jak 5 sekund. XP, szczególnie teraz kiedy mamy Double XP Weekend - oraz Scorestreaki - lecą w moment.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, odblokowałem trzeci ending w singlu i utwierdziłem się w przekonaniu, że kampania jest naprawdę świetna i chciałbym, by kolejne CoDy miały ją (zarówno gameplayowo jak i fabularnie) na co najmniej takim samym poziomie. Historia początkowo zagmatwana, ale później jest co raz lepiej, na plus fajne postaci, reżyseria i odpowiednia dawka emocji - MW1-3 w porównaniu z tym to luźna historyjka ;-)

Świetny system wyborów - co ważne, nie są to jakieś nieznaczące bzdury. Poszczególne decyzje wpływają zarówno na przebieg fabuły, wygląd zakończenia oraz determinują nawet, czy konkretne postaci przeżyją. Sporo tu fajnych zależności, warto się pobawić powtarzając misje.

Zaskakuje też dość duża - jak na CoD, zaznaczam - swoboda podczas wielu misji. Niektóre mapki są dość obszerne i pozwalają obrać zupełnie różne drogi. Warto też mieć przy sobie zestaw narzędzi, by móc odblokować jakieś niedostępne miejsca, czy zdobyć unikalne przedmioty.

Graficznie to miejscami żenada, ale wybaczam - właśnie ze względu na świetną historię i masę drobnych nowinek. Jeśli ktoś jeszcze nie tknął singla, to niech da mu szansę, bo warto. Szkoda trochę klimatu Zimnej Wojny, ale BOII i tak ma swój własny charakter.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel zwiesił mi sie dwa razy i zrezygnowałem.

Multi jest wypas,wciaga podobnie jak BO1, powoli i trudno odblokowuja sie te zetony takze jakas taka wieksza radosc z nowych atutów,broni itp.

Czasem jakis lag wystapi powiedzmy 1 na 50 zabic nie ma tragedii wg.mnie.

Do zobaczenia na serwerach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel nie zwiesił mi się ani razu, mutli - jakieś kilkadziesiąt, chociaż od ostatniego patcha jest okej. Widać coś za coś, nie masz laga, masz zwisy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu w multi da się grać wydaję się jak by już lag'a nie było staty w końcu zadowalające zwłaszcza na grand war ;D :biggrin: a co do łamacza kodów to jest faktycznie przydatny niedawno zdjąłem sobie jednostkę K9 z dachu :biggrin:

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pieprzę, można się było tego spodziewać - działa Wam multi? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up. Jest w singlu możliwość "nie zabijania" Woodsem człowieka, którego głowa jest przykryta workiem?

Czy coś się stanie jak go nie zabijesz?

Czy będzie poprostu "game over miałeś go zabić"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up. Jest w singlu możliwość "nie zabijania" Woodsem człowieka, którego głowa jest przykryta workiem?

Czy coś się stanie jak go nie zabijesz?

Czy będzie poprostu "game over miałeś go zabić"?

Ja próbowałem strzeliłem mu w nogę ale on tylko strażnicy się rozglądali i nic więcej musiałem go dobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×