Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie bo2 to totalna porazka w multi nie wiem co tak ciagnie ludzi do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekajcie jak stare baby jaki to Black Ops 2 jest zły. Na pewno grube miliony graczy tej odsłony i kolejne miliony trybu zombie błądzą, mylą się. Codziennie setki tysięcy młócących w tą grę cierpi. Ja się pytam dlaczego grają skoro cierpią? Przecież jest masa innych FPSów z multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Narzekajcie jak stare baby jaki to Black Ops 2 jest zły. Na pewno grube miliony graczy tej odsłony i kolejne miliony trybu zombie błądzą, mylą się. Codziennie setki tysięcy młócących w tą grę cierpi. Ja się pytam dlaczego grają skoro cierpią? Przecież jest masa innych FPSów z multi.

 

 

Bo większość ma zazwyczaj spaczone gusta, ot co. Czemu na listach przebojów ciągle tylko jakie Rihanny, Gagi i inne wymalowane lale, a takich geniuszy muzyki, jak Graveyard, Beardfish, Ayreon itp. trzeba wygrzebywać w odmętach youtube? Czemu harry potter, a nie Mroczna Wieża S.Kinga? Można by tysiącleciami wymieniać, to tylko przykłady. No co ty jets, wczoraj się urodziłeś ? :), tak już jest, że popularność nie jest adekwatna do jakości. Poza tym wśród tych kilkuset tysięcy 3/4 to dzieciaki w wieku 12-15 lat, niewyrobieni jeszcze ;)

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszło wam do głowy że ta gra może się komuś podobać??

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kampani gra ujdzie,zombie jest fajne ale gorsze. Niz w 1 a multi to kopiuh wklej mw3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże , jak czytam wypowiedzi w tym temacie to płakać się chce  :biggrin: . To że nie umiecie grać to nie znaczy że gra jest słaba ;/ Wszyscy mówią że rozgrywka polega na farcie , tak , ale pod względem trafienia na lobby gdzie wszyscy mają ratio o.50  :biggrin: Rozgrywka jest bardzo dynamiczna i was to chyba przerasta bo psioczycie jakby wszyscy byli przeciwko wam ._. I jeszcze jedno , to że ktoś ma raz staty 24:0 a raz 15:15 zależy od graczy w lobby nie od farta, bo raz może wam się trafić ośla łączka a raz wymiatacze którzy mają max prstg. i ratio 5+.

Więc twierdzisz że jeśli "psioczymy" że ta gra jest słaba to po prostu jesteśmy słabi ? nie no fajny tok myślenia -.- np w BF3 na CQ rozgrywka jest duużo bardziej dynamiczna i nikt na to tak nie narzeka tak jak na  tą odsłone CoD'a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, żeby nie widzieć wszystkich błędów i pisać, że ktoś grać nie umie coś jest nie tak. Popatrz jak w tej grze się łatwo killstreaki robi nie musisz nic robić a już masz śmigłowiec to jest normalne??

Bo chyba nie...

Jeśli masz w tej grze kd 2.00 to się ciesz.

Ja już nie widzę sensu grać w to dalej bo to się serce kraja jak na to się patrzy...

Nie będę znów wypisywać błędów bo są wymienione kilkanaście stron wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba i to bardzo. 

Nie przyszło wam do głowy że ta gra może się komuś podobać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi również, gra ma bawić i tą rolę spełnia, może się podobać lub nie.zachowujecie się jak małe dzieci które się kłócą o lizaka(lepszy pomarańcowy cy cerwony).każdy ma qrwa prawo do swoej opinii.koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pilnie poszukujemy jednego-dwóch zawodników dla dywizji Black Ops 2. Z tej okazji przeprowadzimy testy w dniu 2 Czerwca (Niedziela)  o godzinie 20:00 PL. Każdy zainteresowany jest proszony o rejestracje na stronie klanowe www.fs-clan.pl oraz o potwierdzenie swojej obecności poprzez pisanie posta pod tym newsem ( PSNID,KONTAKT). Podczas testów rozegramy ok. 5-6 map Search and Destroy (limit 6 rund) Trochę Dominacji, po czym zakończymy na CTF'ie. Liderzy będą się bacznie przyglądać postępowaniom zawodników. Liczymy na jak największą ilość uczestników! Jednak pamiętaj! To nie jest public przez co są zrobione restrykcje na bronie, dodatki, perki itp. Poniżej przedstawiam zasady robienia klas na bronie. 

 

Dostępne Bronie:

SMG: Wszystkie poza Scorpionem

Assault: Wszystkie

Sniperki: DSR50 i Ballista

Pistolety: FiveSeven, TAC-45

Perk 1: Waga Lekka

Perk 2: Szybkie dłonie

Perk 3: Martwa cisza, Ekstramalna kondycja, Czujność

Granaty: Granat odłamkowy

Granaty Specjalne: Dymny, Błyskow

Dodatki do podstawowej broni: Refleks, Tłumik, Szybki magazynek, FMJ, Ergonomiczny uchwyt

 

Podczas gry jest KOMPLETNY zakaz używania Killstreaków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nudze się ostatnio to mogę spróbować :) tylko nie rozumiem po co rejestracja , przecież wiadomo że ten, który nie zostanie członkiem, nie wejdzie prawdopodobnie nigdy kolejny raz na tą stronkę. Aż tak wam zależy na kilku nowych użytkownikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos bedzie chcial popykac w COD niech wysle mi zaproszenie z dopiskiem cod :) HS ON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić język w BO II ? Zaryzykowałem i kupiłem niemiecką po niższej cenie.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić język w BO II ? Zaryzykowałem i kupiłem niemiecką po niższej cenie.

 

To teraz cierp chytrusku, bo języka nie zmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz... czy developerom naprawde nie chce się ruszyć 4 liter i napisać te +-30 linijek kodu aby zmienić język? Ale przynajmniej dałem 109 zł za nową a kumpel 140-150 xd. W multiku to mi tam różnicy nie robi chociaż mogli by napisy dać w dialogach pewnie nie stać na to było dystrybutora. Dubbing niemiecki jest słaby, głosy w multi były na helu robione O.o jestem tego pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o lenistwo tylko o kasę.

Różne rynki, różne zarobki. Gdyby np. nasza wersja miała PL i DE, to każdy myślący kupowałby u nas.

A tak to mają u siebie tylko jeden język i narzucają sobie swoje własne ceny.

U nas jest dokładnie to samo.

Ale mamy temat osobny na tłumaczenia i tam można poczytać to i owo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 3 chętnych i ogarniętych osób do grania w MLG!

PSN dyles93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą mapkę dali dla każdego za free w patchu do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę oszustwo, 2 tyg po premierze specjalnie zamówiłem, aby mieć jeszcze Nuke 2025, a po miesiącu okazało się, że dla wszystkich będzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było do przewidzenia niestety. Szkoda, że nie dali darmowych mapek, jak miało to miejsce w wypadku MW3. Taki remake mogliby spokojnie wypuścić dla wszystkich, a nie jako część DLC. Zwłaszcza, że BO2 ma chyba najdroższe dodatki z dotychczasowych CoDów.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego jeszcze nie są jakieś pozwalające...

W BO1 i MW3 były 100 razy lepsze niż te...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×