Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś chce pograć mecze ligowe to zapraszam, nick: DDSSTINY17 (min. ranga złota, sam jestem w platynie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He w końcu na forum od 3 miesięcy bo był ban i link aktywacyjny nie chciał przyjść tak czy owak jestem i macie tu ode mnie przykłąd że w BO2 można coś ugrać 132:0 6v6 domination nuketown najwyższy flawless na YT z regularnej dominacji grałem w dwie osoby więc nawet nie support i proszę o suba ;p http://www.youtube.com/watch?v=nAkKkkYboJU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pędze lece..

 kto mi powie czemu dołączanie do znajomego jest tak zdrowo popierdolone?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem również, dla mnie science fiction, boję się grać z Tobą, chyba za stary jestem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram multi :D nie mam zadnych DLC,HS ON nick na psn: danzelpl97  dodajcie z dopiskiem call of duty multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trial juz nie jest dostepny to bylo ograniczone czasowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chcialbym wbic kilka pucharkow na die rise i motd chodzi mi o te druzynowe psn id Pietrzu1910 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram z kimś posiadającym również Headset. Tylko tryb zombie. posiadam dodatkowo Nuketown Zombies.


Nick PSN: Redweiler


Gram głównie wieczorami i w nocy od 22 do 3 rano.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiał byś mieć kod na mapke nuketown - kiedyś dawali do preorderów lub ze steelboxem. Mam ten kod ale nie wiem czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuketown Zombie - to jest jakby mini-DLC do gry BO2. Dostępne do ściągnięcia z PS Store za 15zł.

/magik-thc ten kod dołączany wraz z preorderem jest na Nuketown 2025 do zwyklebo BO2 online.
żeby grać na Nuketown w trybie zombie musisz mieć mini-DLC o nazwie: Nuketown Zombies
 
p.s. chcecie pograć co-op i macie headset ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obliczyłem sobie jaką przewagę czasową mają gostki którym net daje przewagę. Otóż wyskoczył na mnie gostek zza zakrętu z vectorem. Na mojej konsoli ginę wyraźnie po JEDNEJ kuli, to było pyk - mgnienie oka i leże. Potrafię usłyszeć, rozróżnić czy dostałem jedna, dwie czy trzy kule. Na kilcamie widzę że gostek sobie spokojnie ładuje we mnie 4 kule - dokładnie dawkę śmiertelną vectora.

Wobec tego jesli vector ma szybkostrzelność 937 RPM to wystrzelenie jednej kuli zajmuje 66,666 ms. Wobec tego gostek ma nade mna przewagę 66 x 3 = 200 ms i to wystarcza żeby spokojnie wygrać gunfight.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magik-thc - tak jest napisane i nic z tego :( mam to samo, musialem wykupywać DLC z PS Store za 15zł o nazwie 'Nuketown Zombies'

 

Pogram z kimś posiadającym również headset. Tylko tryb zombie. posiadam Nuketown Zombie

Nick PSN: Redweiler

Gram głównie wieczorami i w nocy od 22 do 3 rano.

Osoby zainteresowane dodawać do znajomych w PSN z dopiskiem 'BO2 Zombie'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja mam preordera i był w nim kod na Nuketown, ale jest tylko na MP, a na zombie już nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja mam preordera i był w nim kod na Nuketown, ale jest tylko na MP, a na zombie już nie...

tez mialem tylko do MP - kupilem sezon pasa i dostalem zombie w gratisie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak puszczać te samolociki, drony, helikoptery w multi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak puszczać te samolociki, drony, helikoptery w multi? ;)

najpierw trzeba je wbic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak juz ktores dostaniesz to bedziesz mial rysuneczek na ekranie ktorym przyciskiem puscic czy aktywowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nic się nie dzieje jak naciskam krzyżak. Jak mam to wbić, jak mam to dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim :) :psbutton:

Kto chce zrobic klan albo pograc w grupie to dajcie mi wasz id :psbutton:  bedzie super jak macie micro do ps3 aby pogadac podczas gry !

:thanks: ;)


Czesc wszystkim :) :psbutton:

Kto chce zrobic klan albo pograc w grupie to dajcie mi wasz id :psbutton:  bedzie super jak macie micro do ps3 aby pogadac podczas gry !

:thanks: ;)

Edytowane przez Krzysboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×