Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze odnosnie tego patcha mam pytanie. Posiadam obecnie wersje UK i EU. Jesli sciagne patcha dla wersji UK to automatycznie zadziala on dla wersji EU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem dziś Gow-a wersja BCES 01741 okładka po czesku, słowacku, węgiersku i jeszcze jakiś jeden język tak samo instrukcja. Odpalę dopiero za parę dni jak wbiję platynę w I GoW-ie. Mam pytanie czy wersja językowa na pewno jest angielska bo nie mam możliwości sprawdzenia. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominik BCES 01741 napewno ma jezyk angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko do Tych którzy grają lub już skończyli.

Jak gierka wypada na tle GOW3 ?

Zastanawiam się się czy kupować :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kończe Wstąpienie i napisze tyle, fajerwerków względem III odsłony nie ma, ale o dziwo gra się całkiem przyjemniej niż w 3 część, przynajmniej mi. Są takie małe usprawnienia i jest dodanych kilka nowych rzeczy, nowe moce, jakieś tam nowe kombinacje podczas walki, ale nie powodują przez to że Wstąpienie jest super, mega, najlepszą odsłoną w całej serii. Jak dla mnie całkiem udane rozpoczęcie tej całej wielkiej przygody Kratosa i tyle. Na pewno na plus jest jak dla mnie walka, teraz trzeba bardziej się wysilić niż w starszych odsłonach, szczególnie na hardzie i na tytanie pewnie też (jeszcze nie odblokowałem). Ktoś już tu wspominał, że spróbował po Wstąpieniu ograć III i dziwnie mu się grało :) Co do grafilki, różnic wielkich nie widzę jeżeli chodzi o tą część, a 3. Może nie spodobać Ci się ogólny wygląd niektórych przeciwników, ale już same lokacje i Ci więksi bossowie podtrzymują tradycję i jest genialnie. Ja aktualnie jestem na znienawidzonym przez niektórych Wyzwaniu Archimedesa i na liczniku mam ponad 10h. Nie spieszę się, szukam ukrytych przedmiotów i czytam każe znalezione notatki. Ogólnie spoko.

Myślę, że warta ogrania ale czy za 2 stówy to już kwestia indywidualna.

Edytowane przez _Tommy13_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :)

Czyli faktycznie poczekam aż stanieje, bo skoro to nie jakaś powalająca gra to nie ma sensu wydawać tyle kasy już teraz.

GOW3 bardzo mi się podobał, ale troszkę obawiam się tutaj już "zmęczenia materiału" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest zmęczenie-gra jest niezła ale bez szału w stosunku do 3

mnie brak wykończonych wcześniej bohaterów mitologicznych doskwiera

niestety ale z GOW się już chyba dużo nie zrobi

bo ile może być zły i wszystkich siekać:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie trophy - Spowolnić 100 przeciwników amuletem - oczywiście rozumiem, że to wszystko podczas jednego podejścia znaczy jedno i to samo NG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie trophy - Spowolnić 100 przeciwników amuletem - oczywiście rozumiem, że to wszystko podczas jednego podejścia znaczy jedno i to samo NG?

Tak ale nie martw się o to. Na hardzie używa się go na tyle często że samo wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak nie grałem w poprzednie GOWy to warto zaczynac od "wstapienia" ?

edit:

nei chodzi mi o fabułe bo wiem że to prequel i tak najlepiej - chodzi mi o gameplay czy sie nie zraże do serii czy wrecz przeciwnie spodoba sie a reszta jest gorsza

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak nie grałem w poprzednie GOWy to warto zaczynac od "wstapienia" ?

edit:

nei chodzi mi o fabułe bo wiem że to prequel i tak najlepiej - chodzi mi o gameplay czy sie nie zraże do serii czy wrecz przeciwnie spodoba sie a reszta jest gorsza

Wiesz, sytem walki w Wstąpieniu jest trochę inny niż w poprzednich częściach. Także jak wolisz, ale każda część GoW'a jest warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak nie grałem w poprzednie GOWy to warto zaczynac od "wstapienia" ?

edit:

nei chodzi mi o fabułe bo wiem że to prequel i tak najlepiej - chodzi mi o gameplay czy sie nie zraże do serii czy wrecz przeciwnie spodoba sie a reszta jest gorsza

Jeśli nie grałeś w żadne God of War to ja bym na twoim miejscu zaczął od God of War Collection Volume 1. Fabuła w Chains of Olympus i Ascension w żadnym stopniu nie jest konieczna do zrozumienia całości a jedynie dobrze uzupełnia serię. Wybór GoW Collection Volume 1 ma jeszcze jeden plus w postaci tego że po ograniu Ascension mogłaby odepchnąć cie grafika pierwszych God of War. Epickich scen tutaj jednak nie brakuje a fabularnie to dwie najlepsze części, szczególnie druga. Nie wiem czy dla Ciebie grafika jest ważna ale wiem że komuś może to przeszkadzać. Sam ogrywałem przygody Kratosa w takiej kolejności : God of War 1, God of War 2, God of War3, God of War: Chains of Olympus, God of War: Ghost of Sparta, God of War Ascension. Nie czuję przy tym że coś straciłem wręcz przeciwnie. Ogranie głównej trylogii na początku pozwala lepiej zrozumieć całość. W mojej opini design Ascension może Cię bardziej zrazić niż zachęcić do zagłębiania się w mitologię. Brakuje tutaj troche ważnych postaci czy znanych miejsc. No i na koniec jeszcze jeden jakże ważny aspekt cenowy. Za cenę God of War Wstąpienie kupisz God of War Collection Volume 1, God of War Collection Volume 2 i jeszcze God of War 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podczas walki z Furią odnóżową, Furią w kaputrze z ptakiem duchem pojawia się w QTE krzywa strzałka - którą gałką analogową trzeba ruszyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewą w dół później będzie lewą w górę. PS nie szybciej Ci było sprawdzić?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewą w dół później będzie lewą w górę. PS nie szybciej Ci było sprawdzić?

wczoraj grałem w nocy i skończyłem na tym, po kilku nieudanych próbach, dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominik BCES 01741 napewno ma jezyk angielski.

Ja mam polski nie angielski mimo że okładka jest w egzotycznych językach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, aby odswierzyc sobie przygody Kratosa przed podejsciem do najnowszej czesci zacząlem grac od nowa we wszystkie poprzednie tytuly i tu rodzi sie moje pytanie. Czemu Kratos w 2 czesci nie cofnal sie w czasie do momentu zabicia swojej rodziny? Troche tego nie zrozumialem. Z gory dzieki za odp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miał się cofnąć, skoro wydarzenia z II dzieją się po tych z I? Nie chcę spojlerować fabuły, więc nie będę opisywał szczegółowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miał się cofnąć, skoro wydarzenia z II dzieją się po tych z I? Nie chcę spojlerować fabuły, więc nie będę opisywał szczegółowo.

Poniewaz głownym motywem oraz przyczyna jego cierpien jest wlasnie wydarzenie zwiazane z rodzina. Skoro mial taka mozliwosc aby wymazac swe grzechy ktore sa przyczyna cierpienia w kazdej czesci Gowa to czemu nie skorzystal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz głownym motywem oraz przyczyna jego cierpien jest wlasnie wydarzenie zwiazane z rodzina. Skoro mial taka mozliwosc aby wymazac swe grzechy ktore sa przyczyna cierpienia w kazdej czesci Gowa to czemu nie skorzystal?

Bo to tylko gra, nastawiona na zysk i co za tym idzie kolejne części.

A poza tym, być może był zaślepiony rządzą zemsty.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecki patos i tragizm bohatera ;) jakby twórcy poszli drogą "wszystko skończyło się dobrze i szczęśliwie", klimat mitologii gdzieś by przepadł nieco po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale troche szkoda ze w fabule gry ktora poniekad byla doskonala, znalazlo sie miejsce na taka gafe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie grałeś w żadne God of War to ja bym na twoim miejscu zaczął od God of War Collection Volume 1. Fabuła w Chains of Olympus i Ascension w żadnym stopniu nie jest konieczna do zrozumienia całości a jedynie dobrze uzupełnia serię. Wybór GoW Collection Volume 1 ma jeszcze jeden plus w postaci tego że po ograniu Ascension mogłaby odepchnąć cie grafika pierwszych God of War. Epickich scen tutaj jednak nie brakuje a fabularnie to dwie najlepsze części, szczególnie druga. Nie wiem czy dla Ciebie grafika jest ważna ale wiem że komuś może to przeszkadzać. Sam ogrywałem przygody Kratosa w takiej kolejności : God of War 1, God of War 2, God of War3, God of War: Chains of Olympus, God of War: Ghost of Sparta, God of War Ascension. Nie czuję przy tym że coś straciłem wręcz przeciwnie. Ogranie głównej trylogii na początku pozwala lepiej zrozumieć całość. W mojej opini design Ascension może Cię bardziej zrazić niż zachęcić do zagłębiania się w mitologię. Brakuje tutaj troche ważnych postaci czy znanych miejsc. No i na koniec jeszcze jeden jakże ważny aspekt cenowy. Za cenę God of War Wstąpienie kupisz God of War Collection Volume 1, God of War Collection Volume 2 i jeszcze God of War 3.

dzieki, super odpowiedź i wszystko wyjasnione :)

chyba faktycznie zaczne od vol.1 a zanim przejde pozostałe części to "wstąpienie" będzie po 50pln :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później się wyrzygasz i odstawisz GoDa w cholerę. Graj w 3 albo w Ascension jak nie żal teraz kasy. Spodoba się to ograsz pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później się wyrzygasz i odstawisz GoDa w cholerę. Graj w 3 albo w Ascension jak nie żal teraz kasy. Spodoba się to ograsz pozostałe.

Zdecydowanie odradzam takie podejście.

Podobnie jak Firo polecam kupić raczej 5 doskonałych gier w cenie 1 średniej.

GoW:A sprzedałem po przejściu 2x, a do Gow1 będę wracał jeszcze nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×