Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Demo jeszcze tylko 6 dni

Pełna wersja jeszcze tylko 15 dni

TO jeszcze lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę marudzić, ale każdy pamięta co się działo z polską wersją 2010 :P Tydzień czy dwa tygodnie później była premiera? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dość że premiera później to tłumaczenie też było tak na 3/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę marudzić, ale każdy pamięta co się działo z polską wersją 2010 :P Tydzień czy dwa tygodnie później była premiera? :)

Nie strasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może nie przesadzajmy z kawałem dobrego kodu w tym momencie. Wyjdzie demo to się przekonamy jak jest. Odpaliłem ostatnio F1 2011 żeby CO-OPa dokonczyć i jedna myśl mi się nasuneła: Jak my mogliśmy w to gówno grać?! Płynność na każdym torze to jakieś 20 klatek na sekundę...

Nie powiem trochę się pod jarałem tą nową formułą, ale pogranie w poprzedniczkę przypomniało mi o tym, że oni nie umieją gier robić :P F1 jak na razie kupa, seria dirt jak dla mnie kupa, ostatnia dobra gra od nich to Grid, więc czekam co pokarzą tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może nie przesadzajmy z kawałem dobrego kodu w tym momencie. Wyjdzie demo to się przekonamy jak jest. Odpaliłem ostatnio F1 2011 żeby CO-OPa dokonczyć i jedna myśl mi się nasuneła: Jak my mogliśmy w to gówno grać?! Płynność na każdym torze to jakieś 20 klatek na sekundę...

Nie powiem trochę się pod jarałem tą nową formułą, ale pogranie w poprzedniczkę przypomniało mi o tym, że oni nie umieją gier robić :P F1 jak na razie kupa, seria dirt jak dla mnie kupa, ostatnia dobra gra od nich to Grid, więc czekam co pokarzą tym razem.

Ja to samo ostatnio sobie włączyłem F1 aby nową kiere przetestować, ale ta gra tak zniechęca do grania że wyłączyłem po 15 minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam farta naprawde... 2 lata temu kupiłem DFGT i po roku popsuł się FF, no spoko wymienili na nową, i teraz problem po roku powraca znowu kiera mi siada :( Jeszcze nie padła,ale zachowuje się tak jak to było ostatnio. Akurat F1 2012 wychodzi, to mi kiera pada... Jak mi wymienią to sprzedam i kupie G27 bo mnie krew zalewa już... No nic mam nadzieje że jeszcze pogram na niej w 2012 ;) A znana jest już zawartość dema? Zwykły wyścig czy jakaś próbka nowych trybów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi wymienią to sprzedam i kupie G27 bo mnie krew zalewa już.

Spoko, G27 też Ci padnie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jeszcze tylko 5 dni

Pełna wersja jeszcze tylko 14 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko na PS3 w Europie 12 września, na peceta dzień wcześniej. Może się skuszę :biggrin:

Today we’re very happy to announce the final dates for the F1 2012 demo! Starting nex week the demo will be available on the following dates.

  • Xbox 360 - 10/09/12
  • Playstation 3 - (USA) 11/09/12
  • PC via Steam - 11/09/12
  • Playstation 3 - (EU) 12/09/12
  • Playstation 3 - (Japan) 24/09/12

The F1 2012 demo will allow players to try out two of the game’s new features, the first day of the Young Driver Test and the first race of Season Challenge at Monza!

It should be noted that the game’s toughest A.I difficulty does not feature in the demo. The Legend A.I difficulty option is only present in Career and Quick Race, both available in the main game.

In conjunction with the demo’s release we’ll also be running a competition to win some awesome F1 2012 prizes. We will be revealing more about this in the next few days right here on our blog.

If you have any questions regarding the demo please let us know! We can’t wait to hear what you think.

Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem f1 2011 na pc ,przetestuje zobacze jakie sa róznice ,Mi sie wydaje ze demo to bedzie to co było na gamessomie

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test młodych kierowców Dzień 2

http://www.youtube.com/watch?v=BoFU7qazRzY

Widzieliście jak koleś jeździ ? Załamka, chyba że tak miało być? 5:32 i 7:09 - Efekty dźwiękowe jazdy pod "mostem" i przy trybunach na starcie

3:25 McLaren jedzie bez skrzydła przez ponad jedno okrążenie i nie było by w tym nic dziwnego opócz tego, że pod koniec wyścigu dogania RBR ( świetnie widać w 5:25 w górnym rogu ) Edytowane przez Mat3jroS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na demko z niecierpliwością, zobaczymy jak wypadnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem, że kupiłbym w dniu premiery gdyby była możliwość pobierania kolejnych "numerków" w postaci DLC. Podejrzewam że kolejne łatki nie ważyłyby więcej niz 2 GB :P

A tak to czekam aż stanieje do ok 120 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie trochę poczekasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy...na szczęście tytułów nie brakuje do ogrania :]

Po demie już się zorientuję się jak bardzo poprawili model jazdy w stosunku do F1 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne niewiele będzie się różnił od tego w wersji 2011, a tam już było to przyzwoicie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jeszcze tylko 4 dni

Pełna wersja jeszcze tylko 13 dni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy demo bedzie za 4 dni dla kazdego czy tylko uzytkownika psn plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×