Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Przy Jego komentarzu za dlugo bys nie pogral-wyprowadzilby Cie z rownowagi swoimi "wyszukanymi stwierdzeniami" po pierwszym kolku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że w obu trybach TV Cam nie da sie korzystać z lusterek bo prawe lusterko zasłaniają wskaźniki :pinch: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że tym razem (o ile filmiki faktycznie były z PS3) zastosowano anti-aliasing w jakiejś szczątkowej formie i już nie ma takiego mrugania z kamery wewnątrz bolidu. Może wreszcie będzie można w ten sposób pograć bez dostawania oczopląsu i epilepsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu, ale trochę ponad 3 tygodnie do premiery, a pre-orderów u nas ani widu ani słychu...

Czyżby powtórka sytuacji z F1 2010 i wypuszczenie prawie 2 tygodnie po premierze?

Jeśli tak to rzeczywiście będzie trzeba ściągać zza granicy...

Posty związane z zamawianiem i pre-orderami przeniesione do tematu Paddock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że gra w polsce ma być wydana równo ze światową datą premiery, ale nie mam 100% pewności czy to prawda. Na stronie CD Projektu jest napisane, że F1 będzie w całości po polsku. Widać, że zmiana wydawcy zrobiła swoje. Wiecie o co chodzi z tymi okładkami? Będzie można wybrać spośród tych 4, które zaprezentowali? Bo CD podaje, że PC i Xbox mają merca, a my będziemy mieli McLarena. Nie wiem co o tym mysleć. No nic, wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie 21 września...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to...po polsku? Nie no ludzie...

Ehh...trzeba zamawiać z Amazonu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mi tam nie przeszkadza, że będzie po polsku. Śmiałbym się, gdyby za antka daliby Borowczyka haha :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to...po polsku? Nie no ludzie...

Ehh...trzeba zamawiać z Amazonu :/

O to mi chodziło pisząc "chyba trzeba będzie sprowadzić".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do CDP w tej sprawie + post na ich forum.

Zobaczymy co odpiszą i czy w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zero opcji F1 po polsku. O ile oryginalne audio plus napisy uwazam za duzy plus o tyle dubing w grach to najgorsze zlo tego swiata, a f1 raczej nie ma opcji zeby bylo bez dubingu. Pytanie czy bedzie mozliwosc wyboru jezyka, bo inaczej to zarobi amazon a nie polski sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest napisane "pełna polska" więc na bank będzie dubbing.

Już widzę jakiegoś kołka zamiast Anthonego Davidsona... "skręć w prawo, za 5 metrów skręć w lewo, gratulacje, dojechałeś do celu".

Do tego te genialnie przetłumaczone nazwy :D Silny silnik, albo opcjonalne opony XD

Jestem ciekaw z czego przyjdzie nam się w 2012 pośmiać :D

Jak coś to z Amazonu z wysyłką do PL to 37.9 funtów, czyli równe 200zł przy obecny kursie (liczyłem po 5.3).

Nie jest tak źle, te parę złoty więcej przeboleję, a przynajmniej będę miał normalną wersję, a nie jakąś parodię :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że oni pisząc ,,w całości po polsku'' mają na myśli intrukcje+ napisy w grze w języku polskim. Nie chce mi się wierzyć, żeby się jeszce bawili w dubbingowanie F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już Ci mówię, że źle ci się wydaje. O ile jeszcze te opisy torów mogliby zostawić z napisami, o tyle inżynier i reszta pierdół będzie po polsku. Jakoś strasznie dużo tekstu to tam nie będzie do tłumaczenia więc z nagraniem tego nie będzie problemu. Także możesz się przygotować na pełną polską wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś czy w F1 2012 będzie tor Bahrajn, bardzo lubiłem ten tor w 2010, wiem że Hockenheim będzie na pewno, z czego bardzo się cieszę. Pozdrawiam F1maniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radoneon14- No pewnie :happy:. Gra symuluje sezon 2012 więc musi być Grand Prix Bahrajnu.

Tu masz gameplay:

Edytowane przez McLaren Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec co bedzie nowego w opcji online... dla nas ligowcow.. co takiego wstrzasnie moim podbrzuszkiem :?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to najstarsi górale nie wiedzą :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to co było w zeszłym roku, z online nic nie robili, żadnych nowości, nic nie zmienione. Także nie musisz się bać o swoje podbrzusze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×