Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

czyli największe zmiany w nowej wersji (bo powtarzają to samo od 3 dev diary, więc nic innego do powiedzenia nie mają), to pogoda (pewnie znów trzeba będzie na ślepo zmieniać opony, bo inżynier wyścigowy nam nie powie, kiedy warto byłoby zmienić), nowy wygląd menu oraz inne kamery na powtórkach, których w dalszym ciągu nie będzie można zapisać, chyba, że własną kamerą video.

brawo, codemasters!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o balansie hamulców zapomniałeś :P I poza tym to chyba nic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chwalą się, że położyli duży nacisk na fizykę jazdy, oraz pracę samochodu, szczególnie zawieszenia. Dla mnie akurat są to bardzo ważne sprawy, bo decydują o frajdzie z jazdy. Na pogodę i inne duperele mogę przymknąć oko, gdy będzie się przyjemnie jeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej wersji wpradzie niema jakiś rewolucyjnych zmian, jednak gameplay wygląda na znacznie usprawniony co dla mnie jest najważniejsze. F1 2012 wygląda na solidny kawałek kodu, jednak zobaczymy jakie będą odczucia po demie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, mistrzostwa online ze wszelkimi statystykami, ile razy kto wygrał, ile przejechał kółek, ile razy był w pit stopie, najlepsze czasy każdego zawodnika na każdym torze, prędkości maksymalne itp. itd. - to była mega zmiana. a kamery na powtórkach to sobie mogą wsadzić w tyłek.

ale faktycznie, jeśli model jazdy i grafika będzie podrasowana, to i tak będzie nieźle.

tak czy inaczej, nie mogę się już doczekać 21go. mam nadzieję, że poczta nie da dupy i preorder przyjdzie o czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat można wszystko powiedzieć o F1 2011 ale nie to, że nie wnosiła nic nowego po F1 2010. Raczej teraz można powiedzieć, że F1 2012 nie wnosi nic w stosunku do 2011. Postawili na poprawę wszystkich elementów poprzedniczki plus jakieś duperele.

@sharent

Gdyby chcieli to by takie coś zrobili, bo postawienie stronki z możliwością organizacji mistrzostw online byłoby zajebiste. Tylko oni tak na prawdę to z ostrym opóźnieniem wprowadzają to co gracze im podpowiadają.

Paul Jeal, dyrektor kreatywny projektu F1 2012, przekonuje, że ekipa odpowiedzialna za ten tytuł mogłaby stworzyć dwadzieścia gier, bowiem ciekawych pomysłów z pewnością im nie brakuje. Sęk w tym, że nie mają pewności co do tego, czego oczekują gracze.

"Brak pomysłów to nie problem - mamy ich tyle, ze wystarczyłoby na stworzenie dwudziestu gier. Nowości trzeba jednak ograniczać. Gracze mówią o elementach, które zawierało F1 2010 i zastanawiają się, jak będą one wyglądać w kolejnych odsłonach serii. Ciężko ocenić, które koncepcje przypadną im do gustu. F1 2012 to gra w dużej mierze oparta na naszych wcześniejszych pomysłach, z których wycofaliśmy się, po zbadaniu opinii graczy."

Miejmy więc nadzieję, że i tym razem nie zabrakło im kreatywności, dzięki czemu F1 2012będzie najlepszą częścią cyklu.

Info z głównej stronki bo muszę się do tego odnieść...

Czy ten człowiek na prawdę jest tak tępy, żeby takie coś powiedzieć? Nie wiedzą czego chcą gracze? To może zajrzeli by na własne community forum... Tam jest wszystko czego im potrzeba, ale nie łatwiej powiedzieć, że mają pomysłów na 20 gier... Jedynie nie wprowadzą ich dlatego, że nie wiedzą co by gracze powiedzieli... Brak słów... Panowie Jeal i Hood coraz bardziej mnie irytują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten Dev Diary 3 śmieszy :) mimo że również czekam na grę z niecierpliwością. Głównie na rywalizację i dobrą zabawę jaka towarzyszy F1 po sieci. Ale gdy oglądam tych dwóch półgłówków spuszczających się nad tym co oni to nie zrobili w nowej wersji, mam ochotę im jeb..ć, zanim to wydamy wszyscy kupę pieniędzy. Chyba że powinien im dać szanse ? Racja dam ! Będzie przecież demo ;)

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/li...&string=f1 2012

Powoli pojawia się gra na allegro w rozsądnej cenie :)

Ten post chyba w temacie paddock powinien być bo ktoś pisał, że takie sprawy dot. pre orderów i zamówień to tam maja być :)

Co do ceny to im bliżej będzie premiery tym pewnie ceny spadną może i nawet poniżej 170

Edytowane przez Skyrimers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Codemaster Racing dodało fajny filmik na facebooku hot lap z Spa :P tuż przed weekendem wyścigowym hehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim mniemaniu zrobili to świetnie, i ten filmik utwierdza mnie w przekonaniu że muszę zamówić F1 z Amazonu, bo niestrawie tłumaczenia. Tyle że ja kupie ją na PC, przez co wyjdzie drożej niż w Polsce, a pozatym wolałbym Lotusa na okładce. Niewiecie może czy jak kupie w Polsce, to czy będzie język angielski? Bo w 2010 nie było :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu po zakręcie La source przed eau rouge nie jest włączony DRS? Ja zawsze mam włączony i wyłączam jak wjeżdzam w eau rouge. Tak samo pare metrów przed hamowaniem do zakrętu kemmel albo bus stop wyłączają DRS, a wystarczy użyc hamulca i DRS sie wyłączy. Niby hot lap a tyle cennych częsci sekundy tracą.

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego :\ Usa zawsze pierwsze

Oj nie zawsze :)

Rok temu premiera NHL 12 w USA była (o dziwo z wiadomego powodu) 5 dni po premierze europejskiej. Dla ciekawostki dodam, że miałem już swoją kopię NHL na 2 dni przed premierą europejska, czyli na tydzień przed premierą w USA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu po zakręcie La source przed eau rouge nie jest włączony DRS? Ja zawsze mam włączony i wyłączam jak wjeżdzam w eau rouge...

Przepisy się zna widzę... W sumie to tylko gra, ale hot lap jest dobry :)

Zobacz sobie onboard na www.f1.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wcześniej nie grałem w serię F1, ale w GT5 już się nagrałem i F1 2012 kupię pewnie w dniu premiery.

Mam kierownicę DFGT i planuję kupić w najbliższym czasie G27.

Czy orientuje się ktoś czy seria F1 wspiera ten sprzęt, a przynajmniej czy wersja z 2011 wspierała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze odnośnie daty premiery, zavvi.com podaję termin 14 września. Ktoś coś wie w tym temacie?

http://www.zavvi.com...2/10610558.html

Faktycznie dziwna data.

Ale dzisiaj to nic nie wiadomo, bo np. nasz Świat Gier podaje, że premiera jest 28 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 września ma bodajże pojawić się demo. Pełna wersja 21 września o ile wydawca nie poleci w kule. 18 września premiera w USA i CAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×