Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś to oddawanie pozycji koło 5 minuty jest.

Jeszcze jedna ważna rzecz, którą usłyszałem.

Przed wyścigiem będzie można ustawić strategię paliwa, agresywną, normalną i ostrożną.

Agresywna = mało paliwa, ale szybki bolid, trzeba szybko odpowiednio zacząć zarządzać paliwem

Normalna = wiadomo, standard

Ostrożną = można zalać więcej, ale wtedy ma to wpływ na większy zużycie opon, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze byłem zwolennikiem tankowania w trakcie wyścigu :)

Ale jeśli obowiązują takie przepisy to cóż - trzeba się dostosować i trzeba będzie popracować nad strategiami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hot Lapy ze Steven Hoodem (ta, ten co partaczy każdą F1 co roku :P )

O o o właśnie taką chcę kamerę T-cam w wyścigu, z taką chciałbym grać taka mnie się najbardziej podoba ... ale takiej zapewne nie dostane !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, to jest taka z kąta i normalna na wprost. Ale mogą to zmienić w wersji finalnej, chociaż kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O o o właśnie taką chcę kamerę T-cam w wyścigu, z taką chciałbym grać taka mnie się najbardziej podoba ... ale takiej zapewne nie dostane !

W rFactor masz dokładnie taką ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam jakiś rFactor :P F1 od CM to szczyt prawdziwego realizmu :P Tutaj są prawdziwi mężczyźni XD

Jak się liga zacznie to już w ogóle jazda na całego bez trzymanki :P

A jeszcze jak się na trening przyjdzie z zielonymi :D Wtedy to jest ciekawie :D

PS.

Ilość emotek przekroczona na jeden post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam jakiś rFactor :P F1 od CM to szczyt prawdziwego realizmu :P Tutaj są prawdziwi mężczyźni XD

Jak się liga zacznie to już w ogóle jazda na całego bez trzymanki :P

A jeszcze jak się na trening przyjdzie z zielonymi :biggrin: Wtedy to jest ciekawie :biggrin:

PS.

Ilość emotek przekroczona na jeden post

rFactor to tylko tak na przygaszenie emocji jakie towarzyszą w czasie oczekiwania na przecudowny tytuł prosto z jakże wielkiej i profesjonalnej korporacji Codemasters :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ciekawe to oddawanie pozycji, paliwo też mi się podoba hmmm może będzie więcej emocji :D zaraz odpalam 2011 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ciekawe to oddawanie pozycji, paliwo też mi się podoba hmmm może będzie więcej emocji :biggrin: zaraz odpalam 2011 :biggrin:

No no no :P Co to za zakazane testy przed sezonem? :P

Jeszcze mi odjedziesz za bardzo i co :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony w końcu nie są dane od linijki na starcie :P

To paliwo to może być całkiem ciekawe. Już tylko niewiele ponad miesiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pierwszy filmik z deszczu:

Edit: Jednak nie pierwszy bo na filmiku z Schumacherem na Hockenheim był deszcz ;p

Co do deszczu, to ciekawie wygląda te wysychanie prawidłowej linii, jednak moim zdaniem dzieje się to za szybko, no chyba że to przez ilość okrążeń (3).

A i jeszcze co do tego filmiku z MSC, w menu pauzy jest taka opcja jak Debugging Options, która pozwala na zmianę pogody w trakcie wyścigu :o

Pewnie będzie to tylko w Szybkim Wyścigu, jednak dla mnie to i tak świetna rzecz :)

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego w ogóle nie będzie w grze. To jest tylko dostępne w bulldach "roboczych", żeby mogli sprawdzić różne rzeczy w różnych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie spoza kaleidoskopa! Jest coś wiadomo, czy będzie trzeba zaliczyć trening, kwalifikacje i wyścig za jednym machnięciem, bo ten jedyny aspekt może przeważyć, czy gra u mnie zagości, a na paro godzinną przysiatkę mi ciało i otoczenie nie pozwala :pinch:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img20120816120347.jpg

Na tym zdjęciu widać że będzie można grać na nowym T-Camie, co mnie bardzo zadowala, tego własnie potrzebowałem :D To mi wystarczy ! Jeszcze miesiąc ah ah ah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie spoza kaleidoskopa! Jest coś wiadomo, czy będzie trzeba zaliczyć trening, kwalifikacje i wyścig za jednym machnięciem, bo ten jedyny aspekt może przeważyć, czy gra u mnie zagości, a na paro godzinną przysiatkę mi ciało i otoczenie nie pozwala :pinch:.

Nie musisz robić wszystkiego za pierwszym razem, poza tym możesz sobie wybrać, czy chcesz mieć "długi weekend", czy "krótki weekend". Różnią się tym, że w długim są 3x trening, 3x kwalifikacje i wyścig, a krótki 1x trening, 1x kwalifikacje i wyścig.

Do tego możesz sobie zmienić długość wyścigu, minimum to 3 okrążenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Na tym zdjęciu widać że będzie można grać na nowym T-Camie, co mnie bardzo zadowala, tego własnie potrzebowałem :biggrin: To mi wystarczy ! Jeszcze miesiąc ah ah ah

Szczerze to powiem Ci, że taka kamera zupełnie się nie sprawdza. Zero wyczucia co się dzieje z samochodem. Trochę na takiej kamerze pojeździłem i wróciłem do normalnej bo dużo szybciej pozwala jeździć. Fajnie, że jest możliwość wyboru, ale ja jednak pozostanę przy standardowych kamerach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to powiem Ci, że taka kamera zupełnie się nie sprawdza. Zero wyczucia co się dzieje z samochodem. Trochę na takiej kamerze pojeździłem i wróciłem do normalnej bo dużo szybciej pozwala jeździć. Fajnie, że jest możliwość wyboru, ale ja jednak pozostanę przy standardowych kamerach :P

Też przecież jeździłem na takiej i wcale nie narzekam. Zresztą i tak będę od ciebie szybszy mimo "wolniejszej" twoim zdaniem kamery ha ha :P

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra zobaczymy kto będzie najszybciejszy w nowym sezonie :P Ja już się szykuje do zmiany stylu jazdy, bo muszę trochę paliwo zacząć lepiej oszczędzać. Jak coś to dalej temat ciągniemy w ligowym temacie żeby tutaj off topu nie robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja korzystam tylko i wyłącznie z cockpit c i tak jak wcześniej w którymś poście napisał Patricko bolid jak trumna... jakiś ten bolid tak nienaturalnie wydłużony... w 2011 chyba jednak to lepiej wyglądało choć zobaczymy po odpaleniu płytki na własnym sprzęcie.

A tak odbiegając na chwilę od tematu, po krótkim choć burzliwym romansie z x-klockiem (burzliwym ponieważ w F1 2011 na GP Chin na oryginalnej kierownicy MS podczas drugiego sezonu... pękła łopatka...) wracam do PS3.

I teraz mało dyskretne pytanie, G27 czy... no właśnie czy ktokolwiek z kolegów fanatyków jak mniemam F1 jako sportu w ogóle, nie tylko samej gry, miał przyjemność trzymać w ręku, pograć choć przez chwilę na Thrustmaster Ferari F1 Wheel AO? Wiem, że pytanie może i nie na ten wątek ale aktualnie tutaj najwięcej zapaleńców F1. Wiem niestety ile kosztuje... ale żona albo mnie zrozumie albo będę zmuszony przenieść się do garażu... Tylko podobno ta kierownica to wcale nie taki wypas, trochę taka plastikowa zabawka - gdzieś wyczytałem takie komentarze w sieci.

Zdaję sobie sprawę, że kierownica thrustmaster f1 fw to nie jest ta sama klasa produktu co zroso.com :biggrin: zarówno pod względem jakości ale to inna też klasa cenowa, jednak chodzi mi o to czy ten thrustmaster jest wart swojej ceny.

Może ktoś z Was doświadczył tego thrustmastera f1 i potrafi powiedzieć że tak warto czy lepiej odpuścić i zostać przy standardowej G27... i ewentualnie tylko pomarzyć o zroso :laugh:

Ponieważ pytanie z innej beczki dlatego jeżeli ktoś zna produkt thrustmaster f1 fw proszę o opinię na priv.

p.s zroso oczywiście ma wadę... to nie jest replika Ferrari :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tacho, KOWI - myślę że to jedynie kwestia jak komu lepiej, ja osobiście pogrywając z taką kamerą w rF lepiej się czuje, aczkolwiek nie przeszkadzala by mi taka jak jest w 2011.

Poza tym nowy sezon w lidze 2 należy do mnie ^^ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastikowy jest Thrustmaster Ferrari Wireless GT natomiast jeśli mówisz o f1 tym na którym były prezentacje f1 2012, tą którą masz na zdjęciach to powiem ci tylko tyle mistrzostwo świata...brakuje tylko może takiego obrotomierza ledowego nr biegu :P a tak poza tym g27 jest genialną kierownicą wiec nie wiem czy warto jak masz pieniądze to czemu nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemasters w tym roku pozytywnie mnie zaskoczyło. Tak jak wyżej wspomniano, między PS3 a X'em niewidać znaczących różnic. Jeśli miałbym się czepiać, to tego jak wyglądają opony. Na xklocku są one bardziej jaśniejsze i (według mnie) lepiej się to prezentuje, ale to jest szczegół. Wersja na PS'a nie odstaje już od xboxa (pc nie biore pod uwagę) tak jak to miało miejsce w 2011r.

Z kolei sama gra wygląda rewelacyjnie. Chciałbym zobaczyć więcej gameplayi z Sauberem i Ferrari . Jak narazie to tylko same Lotusy i Red Bulle. Trzeba wyczekiwać następnego dev diary (ponoć ma sie ukazać w nadchodzącym tygodniu) :happy: .

Ach z niecierpliwośćią czekam na dzień premiery :biggrin:

Edytowane przez McLaren Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Mój PIĘKNY Williams i nowy T-Cam. Jestem podniecony, ślicznie to wygląda :) Ta kamera dodaje grze nowy wymiar ! Ahhh już nie długo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tachograf - Ja też cieszę się, że wkońcu wprowadzili tego telewizyjnego T- Cam'a. Bardzo mi go brakowało w poprzednich częściach. Założę się, że gdy tylko gra wpadnie w moje ręce, pierwszą godzinę będe jarał się wyglądem tej nowej kamery :banana: . Potem przyjdzie czas na pierwsze kółka w karierze, a razem z nimi klasyczny, centrany onboard. Myślę, że jazda z takim widokiem będzie nieco trudniejsza, lecz ne pewno umili mi oglądanie powtórek z wyścigów :biggrin: . Ten Williams wygląda jak prawdziwy z onboard'u z TV. Jeszcze tylko brakuje komentarza pana Borowczyka :laugh: .

Edytowane przez McLaren Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×