Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Da się. Start>Ustawienia Serwera>Gracze tam powinna być lista obecnie grających i jeśli przy jakimś nicku jest ikona klucza to oznacza, że ten ktoś pełni funkcję admina na serwerze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no , wczoraj grając metro poznałem tak naprawdę co to znaczy zlagowany gość. na pełnych magazynkach leciałem za typkiem ( jakieś kilka metrów za nim) , z broni głównej co najmniej połowa pestek dotarła do celu. kolo biegł dalej , a ja strzelałem z pistoletu. ostatnie trzy naboje wbiłem gościowi w plecy z metra może dwóch . kiedy się odwracał poprawiłem desperacko kosą . niestety , jego krótka seria i ja leżę trupem . na killkamie widniało że zostało mu 73% życia. hehehe, nawet się nie denerwowałem, wręcz parsknąłem śmiechem.

@bones ,

na tym samym metrze mieliśmy vs. staty 11-2 na twoją korzyść . no normalnie z twojej strony to się ocierało o bezczeszczenie zwłok. mogłeś mi trochę odpuścić :biggrin:

Edytowane przez cwir
po co tak wulgarnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no , wczoraj grając metro poznałem tak naprawdę co to znaczy zlagowany gość. na pełnych magazynkach leciałem za typkiem ( jakieś kilka metrów za nim) , z broni głównej co najmniej połowa pestek dotarła do celu. kolo biegł dalej , a ja strzelałem z pistoletu. ostatnie trzy naboje wbiłem gościowi w plecy z metra może dwóch . kiedy się odwracał poprawiłem desperacko kosą . niestety , jego krótka seria i ja leżę trupem . na killkamie widniało że zostało mu 73% życia. hehehe, nawet się nie denerwowałem, wręcz parsknąłem śmiechem.

@bones ,

na tym samym metrze mieliśmy vs. staty 11-2 na twoją korzyść . no normalnie z twojej strony to się ocierało o bezczeszczenie zwłok. mogłeś mi trochę odpuścić :biggrin:

szczerze na tym serwie nie grało się dobrze;szkoda,że nie udało się grać w jednym teamie a lagi były okropne-miałem podobne sytuacje-po całym magazynku na typa.

Co do naszych pojedynków to chyba tylko na Ciebie tak często trafiałem-wybacz:) uwierz jak widziałem nick okoni to puszczałem spust:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam jeszcze nie udało się trafić na lagi. Ciężko za to trafić na jakiś porządny server, gdzie jest tylko i wyłącznie szturm. Strasznie denerwujące zmiany trybów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze na tym serwie nie grało się dobrze;szkoda,że nie udało się grać w jednym teamie a lagi były okropne-miałem podobne sytuacje-po całym magazynku na typa.

Co do naszych pojedynków to chyba tylko na Ciebie tak często trafiałem-wybacz:) uwierz jak widziałem nick okoni to puszczałem spust:D

Nie no Panowie takie bratobójcze pojedynki... byście się wstydzili hehe. Ale tak na poważnie to ja lubie raz na jakis czas zagrać jedna partyjke przeciwko znajomym bo spinka jest dobra:) Potem zmiana do znajomych i pogadanka gdzie kto przyfarcił i dlaczego :) Mam nadzieje, że dzisiaj cos pykniemy razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększa podbijanie broni do góry, ale nie rzucą nią tak na boki, w końcu siła odrzutu musi mieć swój kierunek :P

Tłumik płomieni zmniejsza teraz za to odrzut broni tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 10pkt:

Co należy zrobić jeśli nasz team dostaje bęcki(rozgrywka jest na etapie 1000:600i szybko leci w dół, a my jesteśmy zamknięci na lotniskowcu i wróg już zdążył zajumać nam 1 ptaszka) aż nagle pojawia sie jeden w miarę ogarnięty zawodnik, który przełamuje "oblężenie"(reszta teamu zadowolona pozmieniała klasy na recon i leżała po kątach ze snajperami) i sprawia że gra wraca powoli na bardziej wyrównane tory? Może wsiąść z nim na chwilę do helikoptera i ponaprawiać, bo walą do niego wszyscy z przeciwnego teamu? Otóż nie! Tzn wsiąść tak, ale broń boże nic nie naprawiać - trzeba poczekać aż poleci gdzieś poza teren działań i jak wysiądzie żeby pospawać Little Birda szybko przesiąść się na miejsce pilota i odlecieć :wallbash:

Swoją drogą to powinno być jakieś kolejkowanie do pojazdów - nie zawsze mam ochotę czekać na ekranie spawnu i ścigać się z bandą amatorów krótkich wycieczek podniebnych o to kto będzie pilotem. Powinno by tak że ktoś kto poprzednio wbił np. baretkę za walkę pojazdami powietrznymi ma kilku sekundowe pierwszeństwo, a jak jest na mapie to pojawia mu się opcja automatycznego samobója i respa za sterami.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie takie bratobójcze pojedynki... byście się wstydzili hehe. Ale tak na poważnie to ja lubie raz na jakis czas zagrać jedna partyjke przeciwko znajomym bo spinka jest dobra:) Potem zmiana do znajomych i pogadanka gdzie kto przyfarcił i dlaczego :) Mam nadzieje, że dzisiaj cos pykniemy razem.

Z Tobą to już wieki nie grałem,ciągle się gdzieś włóczysz :P ja miałem teraz przerwę tak z 5 dni od bf`a to dziko się grało wczoraj:D ciężko okiełznać karabin:D

Kurde wczoraj tyle co uświadczyłem braków dźwięku to jeszcze chyba nigdy..też czasami jest takie opóźnienie,biegniesz przecinasz kratke a za 5 sec dopiero masz odgłos,podobnie ze świstem rakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to powinno być jakieś kolejkowanie do pojazdów - nie zawsze mam ochotę czekać na ekranie spawnu i ścigać się z bandą amatorów krótkich wycieczek podniebnych o to kto będzie pilotem. Powinno by tak że ktoś kto poprzednio wbił np. baretkę za walkę pojazdami powietrznymi ma kilku sekundowe pierwszeństwo, a jak jest na mapie to pojawia mu się opcja automatycznego samobója i respa za sterami.

Ta... i pozwolić fly-whores latać i miażdżyć - proszę Cie człowiecze. Wedlug mnie dobrze jest to zrobione. Przynajmniej jest ten cień szansy ze koleś który bezsprzecznie zdominował rozgrywkę latadłem będzie musiał troche się pomęczyć normalnie vs infantry.

Z Tobą to już wieki nie grałem,ciągle się gdzieś włóczysz :P ja miałem teraz przerwę tak z 5 dni od bf`a to dziko się grało wczoraj:D ciężko okiełznać karabin:D

Kurde wczoraj tyle co uświadczyłem braków dźwięku to jeszcze chyba nigdy..też czasami jest takie opóźnienie,biegniesz przecinasz kratke a za 5 sec dopiero masz odgłos,podobnie ze świstem rakiet.

Heh, no co ja zrobie że ostatnio w tygodniu mam czas jedynie do 18-19 na pogranie. Później niestety obowiązki, mam kilka rzeczy do zrobienia. Z tym brakiem odgłosów to właśnie dla mnie jakby rzadziej występują po patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zauważyłem nowe metody nabijania punkciorów przez niektórych "PRO graczy". Czekanie na radyjku przeciwnika oraz leżenie naprzeciw bocznego wejscia na metro za filarkiem (bo tam jak się wchodzi to mało co widać) i walenie z QBU-88 :) A potem...."mamo,tato,wujku,ps3site! walnąłem 500 killi snajperką" :) Pozdrawiam PRO masterów ;)

Dla mnie uciążliwe jest ostatnio to,że AEK prawie zawsze muszę przeładowywać 2 razy.Może to wynika z faktu,że pobudzony jestem i ciągle biegam :happy: ...i jak kończę przeładowywać to już rozpoczynam bieg i dlatego nie "łapie" przeładowanie.Pewnie tak,bo inni nie piszą uwag w tym zakresie.

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 10pkt:

Co należy zrobić jeśli nasz team dostaje bęcki(rozgrywka jest na etapie 1000:600i szybko leci w dół, a my jesteśmy zamknięci na lotniskowcu i wróg już zdążył zajumać nam 1 ptaszka) aż nagle pojawia sie jeden w miarę ogarnięty zawodnik, który przełamuje "oblężenie"(reszta teamu zadowolona pozmieniała klasy na recon i leżała po kątach ze snajperami) i sprawia że gra wraca powoli na bardziej wyrównane tory? Może wsiąść z nim na chwilę do helikoptera i ponaprawiać, bo walą do niego wszyscy z przeciwnego teamu? Otóż nie! Tzn wsiąść tak, ale broń boże nic nie naprawiać - trzeba poczekać aż poleci gdzieś poza teren działań i jak wysiądzie żeby pospawać Little Birda szybko przesiąść się na miejsce pilota i odlecieć :wallbash:

Jest jedna rada: wynajmij serwer, postaw jako rankingowy i graj na nim, a jak Ci ktoś taką akcję zrobi to wylej na zbity pysk. mi wczoraj na Demavendzie po tym jak wziąłem czołg i znacząco się przyczyniłem do odrobienia strat mojej strony a nawet zaczęliśmy wygrywać, gość który cały czas jeździł ze mną na karabinie (i nastukał przy tym punktów nie mało) przesiadł się jak naprawiałem czołg i odjechał, nawet nie zdążyłem wsiąść na karabin. Napisałem mu na PSN co o nim myślę a jakieś 5 minut później jak z tego czołgu wysiadł go ponaprawiać i to akurat zauważyłem, zrobiłem mu dokładnie to samo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@supas , bones

ja tam już z wami nie gram , jak jeszcze dołączy do was Old zimin to nie ma do kogo strzelać . jak jesteście razem w teamie to nawet mucha nie może spokojnie polatać . jedyne punkty jakie wtedy zbieram to jak któremuś z was noga się na krawężniku czy skałce podwinie i medkid wam rzucę. a jak jestem przeciw wam, to po minucie grania na respie rozkładam zestaw do manicure i czekam spokojnie na koniec rundy. :biggrin: :P ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@supas , bones

ja tam już z wami nie gram , jak jeszcze dołączy do was Old zimin to nie ma do kogo strzelać . jak jesteście razem w teamie to nawet mucha nie może spokojnie polatać . jedyne punkty jakie wtedy zbieram to jak któremuś z was noga się na krawężniku czy skałce podwinie i medkid wam rzucę. a jak jestem przeciw wam, to po minucie grania na respie rozkładam zestaw do manicure i czekam spokojnie na koniec rundy. :biggrin: :P ;)

Oj tam oj tam:) co do zimina to sie zgodze koles ładnie szalony, ale ostatnio jak grał z ziomem a ja byłem z bratem i chyba z Toba w druzynie przeciwnej to szybko ich wykurzyliśmy z serwera :) Nie załamuj rąk Panie. Grasz drużynowo i to się dla Nas liczy - fun przede wszystkim. A i pośmiać się można przez headsety.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@supas , bones

ja tam już z wami nie gram , jak jeszcze dołączy do was Old zimin to nie ma do kogo strzelać . jak jesteście razem w teamie to nawet mucha nie może spokojnie polatać . jedyne punkty jakie wtedy zbieram to jak któremuś z was noga się na krawężniku czy skałce podwinie i medkid wam rzucę. a jak jestem przeciw wam, to po minucie grania na respie rozkładam zestaw do manicure i czekam spokojnie na koniec rundy. :biggrin: :P ;)

dzisiaj koksimy razem w takim razie:)) co do olda:D sam nie lubię grać przeciwko niemu:D czasem ma akcje nie z tej planety:]

ja myślę,że będę po 19-20 chyba,że pójdę na mecz do baru;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj koksimy razem w takim razie:)) co do olda:D sam nie lubię grać przeciwko niemu:D czasem ma akcje nie z tej planety:]

ja myślę,że będę po 19-20 chyba,że pójdę na mecz do baru;)

To ja moze porobie co mam zrobić wczesniej i tez troche później wlece. Zobaczymy. Dzisiaj może być odwilż w stolicy katalonii :D Tez bede meczyk ogladał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dołączyłem do znajomych z listy i wpadłem na rankingowy prywatny serwer administrowany przez Polaków, mega pozytywne świry, cały czas 12vs12, kultura, kolesiów którzy przeginali ostrzegano na PW, nie było mowy o wypierdzielaniu kogoś za to że jest lepszy. Zagraliśmy dwie rundy podboju i jeden DM do 400 ticketów na Metro :D Masakra istna, cały czas mieliśmy odpalony zespołowy voice ch@t i w sumie gdyby nie dwóch "mariano italiano" którzy darli mordę do headsetów to rzekłbym że to jedna z lepszych posiadówek przy BF3 od czasów update'u.

Były i minusy, z każdej rundy mnie wywaliło przynajmniej raz i nie ma mowy o pełnych statsach w BT, ciągle traciłem dźwięk który wracał dopiero po zgodnie

Adminami serwera byli Poland-XXL i I_Pol_I, pozytywna ekpia, przynajmniej wczoraj wywarli na mnie takie wrażenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z nimi grałem wczoraj i wcześniej. Fajna ekipa, jedyne co mi nie pasiło to zakaz używania jakichkolwiek shotgunów. Akurat gwiazdkuję strzelby i takie 1000 ticketowe rundy są do tego idealne. Zakaz claymorów mi nie przeszkadzał kompletnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dołączyłem do znajomych z listy i wpadłem na rankingowy prywatny serwer administrowany przez Polaków, mega pozytywne świry,...

chyba nawet razem gralismy. tez bylem pozytywnie zaskoczony. a serwer dodalem juz do ulubionych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaha przed 5 min grałem na serwerze MPL i nagle jakiś frajer z mafi dostając wp**** chyba z 10 raz dał mi kicka !! no k**wa debil !!

aha nie tylko mnie wywalili bo wywalili 5 pierwszych osób z mojego teamu hahahahahaha tylko tak możne MPL wygrać?

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie myslal, ze grasz myszka tak jak oni :laugh: tyle, ze Ty za dobrze ewidentnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaha przed 5 min grałem na serwerze MPL i nagle jakiś frajer z mafi dostając wp**** chyba z 10 raz dał mi kicka !! no k**wa debil !!

jeśli dostałeś kicka za to że zabiłeś admina lub byłeś od niego lepszy , pisz w dziale: lista czarnych serwerów. wpisz tam nazwę serwera , nick admina i za co cię zbanowali . jakiś link też by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaha przed 5 min grałem na serwerze MPL i nagle jakiś frajer z mafi dostając wp**** chyba z 10 raz dał mi kicka !! no k**wa debil !!

aha nie tylko mnie wywalili bo wywalili 5 pierwszych osób z mojego teamu hahahahahaha tylko tak możne MPL wygrać?

Co się dziwisz jak oni z QD przegrali 1:3, a jak my z nimi graliśmy to pogrom 5:0 był :biggrin: Za dobry żeś dla nich :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaha przed 5 min grałem na serwerze MPL i nagle jakiś frajer z mafi dostając wp**** chyba z 10 raz dał mi kicka !! no k**wa debil !!

aha nie tylko mnie wywalili bo wywalili 5 pierwszych osób z mojego teamu hahahahahaha tylko tak możne MPL wygrać?

Ciekawe czy wcześniej próbowali jeszcze coś zdziałać USAS'ami...i czy było leżenie za filarkiem na metro :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×