Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do administratorów.

Ostatnio zabiłem jakiegoś gościa a na dole ekranu pokazał się taki napis: Furai94 [Zabity przez Admina] ....... (nick gracza). :D Dla ścisłości - nie jestem właścicielem żadnego servera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass jest zachowany w narzedziach danych. Po usunieciu danych instalki musisz pobrac jeszcze raz z pss(download)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej obeznanych graczy. Ktore ustawienie sterowania mysliwcami jest najbardziej zblizone do tego z Ace Combat? Pogubiłem sie w tym, strasznie niewygodne jest to domyslne, szukam lepszego bo jak narazie sztuka latania to powazny problem u mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda fachowcem od latania nie jestem, ale mogę ci powiedzieć że to najtrudniejsza rzecz w tej grze. Zapomnij o ace combat, tam latanie jest proste, to typowy arcade. Tu , bc3 musisz szlifować rzemiosło godzinami i napewno nie raz rzucisz padem o podłogę z bezradności.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda fachowcem od latania nie jestem, ale mogę ci powiedzieć że to najtrudniejsza rzecz w tej grze. Zapomnij o ace combat, tam latanie jest proste, to typowy arcade. Tu , bc3 musisz szlifować rzemiosło godzinami i napewno nie raz rzucisz padem o podłogę z bezradności.

Bez przesady. Ja ogarnąłem latanie po ok. 10 minuitach, a pierwsze kille wpadały po pół godzinie. Później już idzie z górki, a grając na losowych serwerach trudno spotkać ogarniętych przeciwników :pinch:

@andryush

Ustaw sobie "Myśliwce - drążki" na "klasyczne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnac latanie a byc dobrym w powietrzu to dwie rozne rzeczy.Ja do mysliwca ,heli tez wsiade i polece.To nie sztuka latac.Sztuka jest nie dac sie zestrzelic przez ogarnietych pilotow i do tego zabijac :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pewien problem. Kupilem BFa zaraz po premierze pogralem jakies dwa tygodnie, nabilem ktoras tam nasta range i o grze zapomnialem na pare miechow. Teraz chcac sobie znowu pograc, w grze nie potrafie sie w ogole odnalezc. Co chwile padam jak kaczka, a poczatku calkiem niezle sobie radzilem, teraz to lama jestem. Moglibyscie cos mi doradzic? Dodaje, ze najlepiej gra mi sie szturmowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killing Admin = PermBan...z tej zasady najbardziej się śmiałem jak wszedłem raz na serva :)

ja kiedyś miałem taki opis serwa (mojego):

post-1078-0-23022400-1341760852_thumb.jp

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pograłem więcej bronią mp7. Co za masakrator z tej giwery;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pewien problem. Kupilem BFa zaraz po premierze pogralem jakies dwa tygodnie, nabilem ktoras tam nasta range i o grze zapomnialem na pare miechow. Teraz chcac sobie znowu pograc, w grze nie potrafie sie w ogole odnalezc. Co chwile padam jak kaczka, a poczatku calkiem niezle sobie radzilem, teraz to lama jestem. Moglibyscie cos mi doradzic? Dodaje, ze najlepiej gra mi sie szturmowcem.

Spróbuj może AEK'a, albo m16a3? Każdy preferuje nieco inny styl gry. Graj na hardcore, łatwiej sie przyzwyczaić. Graj i graj, w końcu się odnajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś pograłem więcej bronią mp7. Co za masakrator z tej giwery;D

Kosi dobrze, ale szybko sie naboje koncza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się już powoli robi nudne. Dice powinno bardziej zbalansować bronie, bo wszyscy łażą tylko z M16A3 i AEKiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no łaża ja za AN 94 się zabrałem dość fajnie daje ;p. Dzis wbiłem na randomowy serw patrzę a tu Jechu i Jarwal :P Panowie ładnie koszą po 10 min gry na donya(nienawidze jej) mieli po 15 killi a reszta po 5 xd. Już nie mówiąc o tym że jak się zrespiło na Jechu który był na A to po 2 s juz przejmował c rozkwaszając cały team :D A możecie mi powiedzieć czy wy też macie problem ze statami na cq bo ja mam przewaznie na minus na donya i op 925 a na ziba i złomowisko to powyzej 1,75 wychodzę. Na normach gram w porządku ale to masakra ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wy się znacie. Otóż czy M4A1 z chwytem to dobry pomysł? Ostatnio słyszałem, że lepiej bez. I jeszcze jedno, co sądzicie o rakietach TV na konsolach, moim zdaniem sterowanie to totalna porażka. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam i zawsze jestem chętny do gry :biggrin:

Edytowane przez Babka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male mapy z laserem a duze z ciezka lufa. Foregripa nie uzywalem od dawna

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@iceice33 Musisz po prostu poznać mapki, wiedzieć jak się poruszać i korzystać z osłon. Ja też mam gorsze wyniki na 925, bo po prostu nie trawię tej mapki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się już powoli robi nudne. Dice powinno bardziej zbalansować bronie, bo wszyscy łażą tylko z M16A3 i AEKiem :/

i z p90;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o CQ uwielbiam Forteca Donia. Osobiście najwiecej biegam z L86A2 oraz MTAR ;]. Szkoda że ja jakoś nigdy nie moge znaleźć gry z najlepszymi np. Jechu, jarwal,deadma

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@iceice33 Musisz po prostu poznać mapki, wiedzieć jak się poruszać i korzystać z osłon. Ja też mam gorsze wyniki na 925, bo po prostu nie trawię tej mapki.

e a smok w tej bajce był :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po grze z kosmala poczulem sie jakbym mial dwie lewe rece :D Przez caly mecz nie moglem sie pozbierac. Do sukcesow moge zaliczyc jedno zabicie go. Pewnie odlozyl wtedy pada xD

Jesli chodzi o mysliwce to mam na nich nabite ok. 100 fragow. Jak znajdzie sie ktos ogarniety to za dlugo nie polatam. Opanowanie jetow to prawdziwa sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze moze troche nie z tej beczki, ale..

Czy po zrobieniu backup calej konsoli, dodatki do Battlefield zakupione z PSS i zainstalowane na dysku rowniez zostana zapisane na pendrive? Czy bede musial je sciagac na nowo? Pytam poniewaz dziele slot. Z gory dziekuje za odpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po grze z kosmala poczulem sie jakbym mial dwie lewe rece :biggrin: Przez caly mecz nie moglem sie pozbierac. Do sukcesow moge zaliczyc jedno zabicie go. Pewnie odlozyl wtedy pada xD

Nie było tak źle ;). Też sobie dobrze radzisz tylko trochę za chaotycznie się poruszasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×