Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Myszka nadaje się tylko do biegania piechotą i ewentualnie jazda czołgami. Pilotowanie tym jeta albo śmigła to istny koszmar. Mówię na podstawie doświadczeń z wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytań o jety. Z zawiśnięcia w powietrzu idzie wyjść bez skoku tylko, że to chwile zajmie a gdy mamy ogarniętego pilota w przeciwnej drużynie to po nas. Piechota vs jet... jak ogarniesz celowanie to robisz im z dupska sito, polecam FFARki (wydaje mi się, że po patchu zadają większe obrażenia piechocie a mniejsze pojazdom). A co do samego latania, to już pisali,, polecam kosmale, on mnie uczył "podstaw" a potem to już trochę wprawy. Pamiętam jak jet służył mi do podwózki (cholera teraz jak widzę osobę, która bierze mi jeta i wyskakuje to mnie krew zalewa :biggrin:), a teraz? No cóż czasem spędzam nim całą rundę bez żadnego zgonu a czasem dostaje w dupsko od lepszych pilotów (zdaje mi się, że po premierze AK nie trafiłem na żadnego ogarniętego pilota jeta... wszyscy grają na AK czy co? :biggrin:). No i na koniec sorki za wypracowanie na temat jetów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ freesssbee

hehehe, nie nerwujsja . my też kiedyś byliśmy newbie ;)

@ dół

heh , po przeczytaniu twojego poniższego posta , wziąłem sporego łyka zimnego piwa (szefostwo już wyszło) i stwierdziłem : ku**a , aby do wiosny !

witaj w klubie :biggrin: , mnie też dopadła jesienna depresja. wku**iam się niesłychanie na swój radnomowy skład ( bo kampi i nie podnosi) , do tego stopnia że jak nie ma ziomków z psn to gram góra godzinę . podczas jednego meczu z siedem razy zmieniam skład bo metro=sznajper przy baserapie. nikomu nie chce się nawet zrespić kiedy przemknę np na flagę "b", wolą klepać bezmyślnie fragi . nie wiem , może się przerzucę na jety i w końcu nauczę się latać . :biggrin:

To mnie najbardziej irytuje w B3.Nic dodać,nic ująć.

Ironicznie, nou ofens enyuan ;]

wiesz Okon, newcomers, a goscie, ktorzy maja przynajmniej te 100h wygrane powinni cos kumac. chociaz rzeczy elementarne, pls

wczoraj gralem wiekszosc meczy na bazarze, 3 med i 1 saport, wszyscy kampia, nikt nie podnosi, a saport zaclaymorowany na 3 pietrze przy respie US na podstawce caly mecz. zmiana meczu i to samo, nikt cie nie podniesie, zielony czy niebieski, nobody ;[ a metro, pierwsze przejecie 3 flag dla jednej strony, od razu biora snajperke, ewentualnie szotgany :O w nocy, kiedy juz nie bylo praktycznie nikogo u mnie na PSN, wbijalem na rozne serwy. i 80% gdzie sie dolaczylem, baserape. wreszcie jestem na bazarku, kosze typow, a tu co. BAN i powrot do poczatku...

To jest fakt.Ja już osiwiałem przez takich gamoni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jety do ogarnięcia są b.łatwe ja wiem tylko to, że trzeba utrzymywać 305 km/h. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe, jak się już ogarnie to można z 3 osoby ogarniać. Wystarczy wiedzieć tylko tyle ( ja tyle umiem i już nie trafiam na lepszych od siebie ) :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jety do ogarnięcia są b.łatwe ja wiem tylko to, że trzeba utrzymywać 305 km/h. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe, jak się już ogarnie to można z 3 osoby ogarniać. Wystarczy wiedzieć tylko tyle ( ja tyle umiem i już nie trafiam na lepszych od siebie ) :biggrin: ;)

Ty to jesteś najlepszy z najlepszych.Mogę cię dodać do znajomych na psn ?! .Chciałbym mieć takiego kumpla-wymiatacza

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tylko patrzeć jak kosmala zacznie opłaty pobierać za dodanie do friend listy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze nie ma zbyt wielu wolnych slotow :] takze nie robcie sobie nadziei...

ja od dzis walcze suportem, rzucam ammo i stawiam claymore'y :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kim reprezentacja Polski gra w półfinale ?

Edytowane przez pawel1604

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja gam na HC i latam widząc wszystko z kokpitu więc chyba mam trudniej :) muszę zacząć latać na normalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że 313km/h sprawdza się lepiej.

We flankerze, ja nie wiem z jaka dokladnie latam bo latam z 3 osoby i wyczuwam kiedy Jeta przechyla

mysle, ze nie ma zbyt wielu wolnych slotow :] takze nie robcie sobie nadziei...

ja od dzis walcze suportem, rzucam ammo i stawiam claymore'y :biggrin:

Coś miejsca jest. Jak widze, że polak lub ogarnięty to dodaje

Ty to jesteś najlepszy z najlepszych.Mogę cię dodać do znajomych na psn ?! .Chciałbym mieć takiego kumpla-wymiatacza

Pewnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze wracając co do zmian ostatniego dziwie się, że nikt nie zauważył albo ja nie doczytałem tutaj, że Javelin został znerfiony. Ewidentnie to czuć walcząc z czołgami albo tymi słabszymi pojazdami typu wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze myślałem odblokuje javelina będę pro :P a tutaj normalnie tak mnie wkurzał że ciągle latam z RPG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Belgią. Mecz już 22 września.

Powodzenia. Jak macie dobrze, że jesteście w reprezentacj. Ja bym się niestety nie dostał :ermm:

Edytowane przez pawel1604

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ogólnie trzeba spelniać warunki żeby się do reprezentacji dostać ?? pytam z ciekawości bo ja nie mam szans :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zakupie jeden dodatek a mianowicie Back to Karkand to będę miał dostęp do zadań gdzie będzie można odblokować np Famas'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko - będę miał wolne 6 dych - lepiej Close quarters czy Armored Kill ? Gram Rush/Conquest only.

EDIT

W sumie to temat rzeka, ale chciałbym poznać opinie, z którego dodatku wy - gracze jesteście bardziej zadowoleni.

EDIT

Nie było pytania ...

Edytowane przez simonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za rok można spróbować do was ze zgłoszeniem na ławkę rezerwowych powiedzmy ? :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko - będę miał wolne 6 dych - lepiej Close quarters czy Armored Kill ? Gram Rush/Conquest only.

EDIT

W sumie to temat rzeka, ale chciałbym poznać opinie, z którego dodatku wy - gracze jesteście bardziej zadowoleni.

EDIT

Nie było pytania ...

Bierz Close quarter.Grałem u kumpla.Moim zdaniem,to najlepsze dlc,które dotychczas wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×