Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Teraz dopiero to zauwazylem niby pokazuje mi ze mam internet, PSN jest polaczone ale BF nie daje rady. Nie wiem co jest grane.. i tak na wszystkich serwerach, nie wazne czy podlacze konsole przez wigi czy kablem. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka amunicja zadaję największa obrażenia w shotgunie dao 12 ?
sabot jak chcesz sie bawic w celowanie i chyba strzalkowa tak mi sie zdaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam kilka pytań ponieważ premium mam od kilku dni,mianowicie chodzi mi o dodatek który odblokowałem w zadaniach BEŁT WYW ? co to jest jak go użyć ?? następnie chodzi o 2xp z tego co słyszałem daje dwa razy więcej punktów ale jakoś nie zauważyłem żeby tak się działo. oraz gdzie można oglądnąć filmiki o dodatkach które są udostępniane użytkownikom premium.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteś w grze i używasz kuszy to amunicję zmieniasz na d-pad, góra albo dół nie pamiętam dokładnie.

Tak samo jak w broni automatycznej zmieniasz tryb ognia, pojedynczy, seria i full auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@

WKS_PL

podwójnego expa nie ma codziennie . są to jakieś okazyjne weekendy lub święta(ostatnio były walentynki) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ten marcowy 2x XP będzie w weekend a nie w środku tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z "laski" swojej moglby napisac te wszystke bronie główne do tego nowego zadania ? bo chetnych pewnie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko juz wszystko wiem, :biggrin: .Czyli dziś wychodzi nowy dodatek ? Koniec Gry? :pinch: ciekawie będzie :laugh: lepiej późno niż w cale.. zagrać w BF3 :banana: , aczkolwiek troszeczkę za dużo tego wszystkiego do ogarniecia jest, prędzej doczekam się Badttlefield ''bc3?'' 4 niż wszystko odblokuję :rofl: , mimo wszystko jest kozak, gra multi, na ładnych kilkadziesiąt dzionków :biggrin: .

:psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiek tos czy juz mozna zassac ?

i inne nuPskie pytanie niby mam odblokowane 3 miejsce ono jest z automatu czy musze "dostosowac"

Edytowane przez Grumszak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super patch jest ale pozostaje pytanie co zmienia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film z Air Superiority,jakby ktos jeszcze nie widzial:

Przynudnawo to wygląda...

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że mapy nie będą tak ogromne,jak w AK !. Delikatnie się podk@rwie!!!

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest odpowiedź http://translate.goo...client-patches/

albo lista jest nie pełna, albo nie brali się już za balansowanie broni :)

dlaczego nikt nie wspomniał o bardzo ważnej poprawce, w końcu naprawiono wyświetlanie dogtaga za Co-opa :biggrin:

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest odpowiedź http://translate.goo...client-patches/

albo lista jest nie pełna, albo nie brali się już za balansowanie broni :)

dlaczego nikt nie wspomniał o bardzo ważnej poprawce, w końcu naprawiono wyświetlanie dogtaga za Co-opa :biggrin:

Balans broni,którego nie ma.Na samym początku usas i famas były OP.Wystarczyło obydwie bronie delikatnie osłabić i byłoby dobrze,ale ciemniaki rozjeb@li cały arsenał.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to są spore..zobaczymy jak to bedzie.Wiadomo o ktorej godzinie bedzie mozna grac na nowych mapach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi pobral mi sie patch zainstalowalem wchodze do sklepy zeby zainstalowac nowy dodatek i nie mam go tez tak macie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi pobral mi sie patch zainstalowalem wchodze do sklepy zeby zainstalowac nowy dodatek i nie mam go tez tak macie

To patch ,który zawiera poprawki.Dodatek end game chyba jeszcze nie jest dostępny.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balansu broni już niech lepiej nie ruszają. Jest on przyzwoity, a nie chcemy następnych USASów i FAMASów jako, że jakby coś teraz zepsuli to nie doczekałoby się to za szybko naprawy. Jeśli oczywiście wierzyć informacjom, że jest to ostatni dodatek. Ja tam nadal liczę na wsparcie dla modów.

Ale z tych zmian można się dowiedzieć fajnych rzeczy o których się nie wiedziało, np:

Solved a teleportation glitch where the user could teleport if using a knife and a mortar in combination.

albo:

Fixed an issue where landing a helicopter on a mobile artillery vehicle would make the helicopter invisible.

Na PC jest łatka ważąca 6.1GB sądząc po wadze wchodzą w to też mapy, więc trochę dodatkowego ściągania na PS3 będzie. W sumie dziwne, że tak mało zmian, a waży to 2GB.

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek jest w sklepie, problem w tym że trzeba za niego zapłacić nawet jak mam premium, nie wiem czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że mapy nie będą tak ogromne,jak w AK !. Delikatnie się podk@rwie!!!

Z wypowiedzi osoby która projektowała te nowe mapy wynika że będą wielkości Kaspijskiej Granicy.

Wysłane z mojego ZK cela nr 318.

Edytowane przez radoneon14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×