Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to na początku :P. Nie no wtedy nie latał. Dalej go mam za numer #1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zadrapania nie są głębokie, to możesz płytę oddać do renowacji. Zawsze to trochę taniej od zakupu używki)

Hej pytanie z innej beczki -zesrala mi sie plyta bf3, nie wczytuje map, czy musze kupic nowa plyte z online passem teraz>? czy jakas uzywka styka z wykorzystanym passem abym dalej mógł grac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I want BF : BC3. Bf 4 mi zwisa i powiewa tak jak i bf3 ten crap.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I want BF : BC3. Bf 4 mi zwisa i powiewa tak jak i bf3 ten crap.

Smutne :( Trochę sobie poczekasz... ojoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to ciekawe co zrobia z tym BF4 bo ponoc ma byc zarowno na ps3 jak i ps4(bedziemy mieli porownanie mocy obu sprzetow,ciekawe czy bedzie przepasc w jednej z pierwszych gier na nowa generacje),w bf4 na ps3 chyba bedzie licho :/ Tak czy siak jako konsument wymagam jakiegos postepu bo na ps3 pakietu nowych map nie kupie,juz wole uzbierac na ps4 i wtedy zaczac gadac z ta gra...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie licząc krótkiej przygody z beta tego nowego bfa na ps3, zostaję przy trójce do czasu zakupu ps4ki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za dwa tygodnie info odnośnie BF4 :)

Dokładnie to 26 marca.

Ja liczę na to, że w wersji na PS4 zwiększona zostanie liczba graczy na mapie, tak by te bitwy faktycznie miały jakieś znaczenie. Wygrałem kilkadziesiąt godzin w BF3 na PC, więc tylko mogę się opierać na tym, co tam widziałem. Nie wierzę, że będzie nam dane na PS4 ścierać się 32 vs.32, ale kto wie, kto wie. Póki co kusi mnie kupno BF3 Premium, by również poczuć smak Battlefielda na konsoli. BF3 na PC darowałem sobie na drugim DLC (tym z małymi mapami), ale fajnie byłoby wrócić. Póki co jednak cena za całość dosyć spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, że będzie nam dane na PS4 ścierać się 32 vs.32, ale kto wie, kto wie.

Pff... oczywiście że obsłuży 64 graczy. Specyfikacja PS4 jest teraz zbliżona na oko (szacowana wydajność GPU w PS4 to 1,84 teraflopsa, a HD7850 - 1,76) do mocy HD7850 (mojej karty, a to wystarcza na granie w Ultra z nawiązką), a do tego dochodzą plusy robienia gier na zamkniętej platformie i w porównaniu do PS3 gry będzie się robiło sto razy łatwiej ze względu na architekturę podobną do PCtów, a nie jakiś tam wymyślny Cell w PS3, który był istnym kołkiem w dupę dla deweloperów.

Poza tym, kto powiedział, że 64 graczy w BF4 będzie największą ilością? Kto wie, może wprowadzą 128? A przypominam, że takie serwery istniały na PC krótko po premierze gry. Więc skoro BF3 jest w stanie tyle unieść to BF4 tym bardziej. Skok jakości pomiędzy grami na PS3, a PS4 będzie ogromny, zapewniam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie kupię B4.Dam sobie rękę uciąć,że będzie tak samo niedorobiony ,jak B3.Szkoda pieniędzy i nerwów na tego gniota.

Edytowane przez Rafal76
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pff... oczywiście że obsłuży 64 graczy. (...) Więc skoro BF3 jest w stanie tyle unieść to BF4 tym bardziej. Skok jakości pomiędzy grami na PS3, a PS4 będzie ogromny, zapewniam.

Obyś miał rację, tzn. ja też w to wierzę, ale jakoś wydaje mi się, że jest to zbyt piękne, by było realne. A co do pisania o 128 graczach - tutaj przeskok jest trochę zbyt duży IMO. Przeskoczyć z 32 na 64 nie jest trudno, ale na 128 już bardziej. Pomyśl jak gigantycznie musiałyby być mapy. Oczywiście nie jest to nie realne i całkiem możliwe, że do ogarnięcia na zbliżającej się generacji, ale tak jak piszę - nie ma się co nastawiać, żeby się później rozczarować. Ja grając na swoim PC z niewiele słabszą grafiką od Twojej bardziej komfortowo czułem się przy starciach 16 vs 16, bo jednak nie wszystkie mapy są - wg. mnie - przystosowane do 32 vs. 32. Nie mam pojęcia o ile gorzej to wygląda na konsolach - bo tak jak pisałem wcześniej, nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w MAGa na ps3 toś Pan grał? Tam było do 256 graczy na mapie, i dało się grać :)

Co do bf4, niech to będzie BC3 albo pełnoprawny wietnam (ten dodatek do bc2 im świetnie wyszedł), niestety obawiam się, że pójdą w ślady konkurencji i będzie niedaleka przyszłość z pierdyliardem gadżetów, które przyćmią sens rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne :( Trochę sobie poczekasz... ojoj

Nie płakusiaj ,przeżyję.Za to jestem pewny że nie będę się musiał szarpać między bf4 na ps3 czy ps4 a wielu ludzi będzie miało dylemat lub chęć sprawdzenia na obu platformach.BC3 jak w końcu wyjdzie będę miał już na ps4.Niech sobie nawet będzie na jesień 2014 czy wiosnę 2015 co mi szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam ea informowało o tym że nie będzie bc3 , cały zespół miał skupić się na pracach nad bf4. Mówiono także że nowy bf na ps4 będzie miał większą ilość graczy , tak jak to teraz jest na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni to nie tak. EA informowało, że będzie wydawać jednego FPS'a rocznie, z tym, że miał to być BF na zmianę z MoH'em. Z racji, że MoH się "nie udał" będzie to zapewne BC3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Danger Close (ci od MoH) mają się zająć BC3.

Co do ostatniego dodatku to jest całkiem spoko, w szczególności CTF, ale minusem jest festiwal javelinów i stigla. Z rpg mało kto biega, a unieruchomić tym hmmwv za jednym strzałem to cud. Przejechać motorkiem przez całą mapę bez śmierci to też loteria, bo jak nie miny to ktoś już czycha z javem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w MAGa na ps3 toś Pan grał? Tam było do 256 graczy na mapie, i dało się grać :)

ale zauważ jaka była/jest tam grafika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te info o którym mówiłem , było dość dawno i pewnie po nieudanym Mohu plany się pozmieniały ( to plus) . Choć tak jak mówi Jechu(lavikowy kamper ;-) ) jeżeli ma tym się zająć ekipa od średniego Moha to może być minus :-( .

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy taki średni, w starciu z CoD wszystko jest średnie :), nowy MoH ma zacne multi, tylko ten VoIP :(, tylko że oni stawiali na singla, a on zbugowany więc cały moh średni;

ogólnie będzie pewnie tak, że w tym roku otrzymamy pełnoprawnego BFa, zaś w przyszłym BF: Bad Company Warfighter, potem znowu pełnoprawny na przemian z Bac Company Syndicate, Bad Company Fuse czyli średniaki sygnowane logiem BFa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko ciekaw ile beda kosztowac gry na PS4! Bo na PS3 niektore gry kosztuja nawet 280zl, no to juz jest lekka przesada:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoH był średni nie dlatego, że ekipa ********** tylko dlatego, że EA nalegało na premierę przed CoD BO2. Tyle w tym temacie.

Edytowane przez cwir
wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moh był grywalny i przyjemny w multi, ale brakowało mu właśnie szlifu przez naciski EA na wydanie gry. Ech, gdyby DICE nie było w szponach EA, nie byłoby takich numerów z bf3 i moh:w i w ogóle obie gry byłby po prostu lepsze. Elektronicy zatruwają świat gamingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko ciekaw ile beda kosztowac gry na PS4! Bo na PS3 niektore gry kosztuja nawet 280zl, no to juz jest lekka przesada:/

Serio ktoś kto nie wygrał milionów kupuje gry za 280 zł? Głosuj człowieku portfelem i kupuj gry z Amazona, Zavvi, Allegro i innych sieci/sklepów, które oferują gry za przyzwoite pieniądze, a często dorzucają darmową wysyłkę kurierem. Kupowanie gier w Polsce za 280 zł to tak jak wydanie £80 (£39.99 kosztują nówki sztuki) w UK. Śmiechu warte i boki zrywać z polskiego Sony.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoH był średni nie dlatego, że ekipa chujowa tylko dlatego, że EA nalegało na premierę przed CoD BO2. Tyle w tym temacie.

imo nawet te naciski nie tłumaczą niedziałających voipów w obu tytułach, które w mniejszym (MoH) lub większym (BF3) stopniu są nastawione na tryb online - to są kardynalne błedy;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×