Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie?

dwa razy kanały albo inne metro i masz gwiazdkę. Gwiazdka do broni do około godzina gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdą bronią mam gwiazdkę.

Właśnie o tym trochę poczytałem i jednak wychodzi na to, że trzeba zabić 100 osób każdą klasą broni (ogólnie tak mi się jakoś wydawało gdy pierwszy raz zobaczyłem to zadanie). Czyli trzeba zabić po 100 osób z karabinów szturmowych, karabinków, LMG, snajperek, PDW i shotgunów. Nie liczą się zabójstwa sprzed dodania tego assignmentu.

Swoją drogą złoty dog tag za takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie jaki dmg zadaja poszczegolne bełty do kuszy? sprawdzalem na symthic, ale nic nie ma ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freess, nie mów że wbijasz blachy z tego gówna ;P . wal w łeb , nie będziesz musiał przeładowywać ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie mam 100 kili z kuszy jedynie, cala reszte mam na gwiazde. praktycznie 90% na 5 gwiazd, procz szotganow i snajperek oraz pizdoletow ;] takze wbije najlepiej na HC DM i se pozabijam z kuszy ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuszy wlasnie tez nie mam gwiadki ale tu chodzi o bronie glowne wiec raczej trzeba od nowa nabic sobie te kille.

Edytowane przez magik-thc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Pożyczyłem BF 3 od kolegi i właśnie ściągam łatki, ale czy będzie mi chodzić multi chociaż chwilę? Trzeba coś wpisywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP coda musisz mieć przypisanego do konta.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo nie , bez online pass pograsz tylko singla . jest on trochę zbugowany ( te łatki między innymi coś tam w nim łatają ) ,ale nie ma sensu tego zasysać . błędy w singlu nie są aż tak rażące .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma sensu ściągać łatek?

jest sens jeżeli wahasz się czy niekupić sobie własnej kopii dla multi, 12h gry (po 6 na dzień) wystarczy by wyrobić sobie wstępną ocenę;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba źle naliczyli punkty za współpracę, bo dostałem nieśmiertelnik za 50 gwiazdek CO-OPa, a na Battlelogu jest napisane, że mam tylko jedną gwiazdkę. Hmm... płakać nie będę, bo nieśmiertelnik fajny :D

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/deadm4u/dogtags/374036195/cem_ea_id/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam. Dice tyle czasu się z nimi męczyło, że w końcu postanowili wszystkie odblokować :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo na PS3 nie mam. No i gdzie reszta tych nieśmiertelników? Czy jest tylko jeden za 50 gwiazdek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już nie wiem. Ja mam bodajże tylko 4 gwiazdki i od razu odblokowały mi się nieśmiertelniki za 1, 5, 10, 25 i 50 gwiazdek w COOP'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka najlepsza klasa na DM? ;)

Bo gram technikiem w sumie bez sensu, bo tylko punkty za zabicie bronie są wmiare..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×