Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Freesssbee zajrzałem w twój profil na bf, i jak ty uczyniłeś to że najwięcej kili masz nożem :D

Często klepie na serwerach " knife only ". Naoglądał się na Animal Planet " Szkoły Przetrwania " i świruje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie myszką gra)

Freesssbee zajrzałem w twój profil na bf, i jak ty uczyniłeś to że najwięcej kili masz nożem :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3ZB ma po prostu kiepskiego cela, więc z kosy atakuje, a tak na poważnie to ninja i nigdy nie wiesz czy się nie czai za tobą :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa.... akurat byłem w trakcie bitwy i zawieszka, reset - wywaliło :pinch:

Panowie a czy działa wam wyciszenie gracza? bo u mnie jakoś nie bardzo... zaznaczam gracza, wybieram :x: (wł/wył wyciszenie) i nic.

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, wyłączam VOIP i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni szukam wszędzie kart PSN i nigdzie nie można ich dostać. Chciałem kupić End Game ale nici. Nawet na allegro jak były tak nie ma. Szkoda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni szukam wszędzie kart PSN i nigdzie nie można ich dostać. Chciałem kupić End Game ale nici. Nawet na allegro jak były tak nie ma. Szkoda....

Media Markt? Empik? Saturn? RTV Euro AGD? tam powinny być a jak nie ma to spytać się kiedy dostawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jodzio, w Ultimie powinni mieć na bank - http://www.ultima.pl/karta_playstation_network_100zl_automat/i13520/ bo nie mają ich fizycznie, tylko z automatu. Maja sklep przy ul. Chłodnej, ale czynne dopiero w poniedziałek. Jak bardzo Ci się śpieszy, to zostaje Giełda Komputerowa przy Batorego, tam mają wszystko) Ale warto sprawdzić zawartość pudełka nie odchodząc od kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego premium do xbox'owej wersji bf3 można wyrwać za 25zł a na naszą trzeba płacić pełną cene? :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 można mieć Premium za pół ceny, a na x360 płacisz dodatkowo za multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt? Empik? Saturn? RTV Euro AGD? tam powinny być a jak nie ma to spytać się kiedy dostawa :)

załóż sobie wirtualną kartę w http://www.bzwbk.pl/ i problem ze zdrapkami rozwiązany,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóż sobie wirtualną kartę w http://www.bzwbk.pl/ i problem ze zdrapkami rozwiązany,

na jakiej zasadzie rozwiązany? Kupiłbym na pół z kimś ale nie mam chętnego :D

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz mógł płacić kartą, nie będzie ci się kasa odkładała na koncie psn, zajrzyj na www.gametrade.pl może znajdziesz chętnego;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz mógł płacić kartą, nie będzie ci się kasa odkładała na koncie psn, zajrzyj na www.gametrade.pl może znajdziesz chętnego;

rzuciłem już ogłoszenie ale jeszcze nikogo z kartą nie znalazłem :biggrin: czekam :D

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakieś bronie dla technika ? Nie grałem prawie rok w BF 3 a mam ich sporo odblokowanych : )

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakieś bronie dla technika ? Nie grałem prawie rok w BF 3 a mam ich sporo odblokowanych : )

A-91, G36C :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4, mtar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-91, G36C :)

A-91? Dlaczego teraz aż tyle ludzi biega z tą pukawką, nawet gdy spotkałem na serwerze dominatorów z tego forum to też używają właśnie tej broni, czyzbym o czymś nie wiedział :-) po ostatnim patchu?

Wysłane z mojego ZK cela nr 318.

Na duże mapy polecam scar H z małą optyką.

Wysłane z mojego ZK cela nr 318.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie wykreciłem dobry wynik G36C.

A jeszcze mam takie pytanko, do zniszczenia czołgu potrzeba 1 czy 2 min ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba 2 min, jedna unieruchamia pojazd.

Czyli najlepiej kłaść 2 obok siebie ? Bo jak go jedną unieruchomię to dalej nie pojedzie na kolejną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×