Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

1-ego października startuje beta dla graczy Premium i tych co złożyli pre-ordera na MoH:Warfighter. 3 dni później jest beta dla wszystkich (chyba 3).

1-ego startuje beta dla wszystkich, dla premium 28 września.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japier.. no nie wierzę. Tacy kolesie powinni mieć bana na konto za frajerstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu dice mocno kastrowało boosterów. nie wiem jak teraz, ale wszystko zależy od donosów, bo teraz niektórzy takie wyniki kręcą że mimo że grają uczciwie można ich śmiało posądzić o farmienie.

@down

dokładnie , niby setny lewel a kd ratio na koniec meczu 4-18. do tego na battlelogu 200 godzin gry , spm ledwo 150 i skill niewiele wyższy :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japier.. no nie wierzę. Tacy kolesie powinni mieć bana na konto za frajerstwo.

W czym ci to przeszkadza? owszem mają poziomy w mgnieniu oka ale jak wejdzie na metro albo kaspijską lub dowolną inną mapę to na 100% dostają taki wpie**ol, że aż czacha dymi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy mi to jakoś przeszkadza. Raczej nie ponieważ osobiście mnie to nie dotyczy. Jednak jak sobie pomyślę, że ktoś taki może udzielać się tutaj an forum w dyskusji o bf'ie to krew mnie zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zacząć rżnąć w BFa i takie pytania mam. Gdybym kupił używaną trójke to mogę od razu grać po sieci czy muszę mieć oryginała? I czy sa potrzebne teraz do grania jakieś DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu jedni traktują grę poważnie , a inni totalnie zlewają. A na forum wejść i pogadać może każdy. Nawet Niesiołowski o kanapkach ze szczawiem.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zacząć rżnąć w BFa i takie pytania mam. Gdybym kupił używaną trójke to mogę od razu grać po sieci czy muszę mieć oryginała? I czy sa potrzebne teraz do grania jakieś DLC?

Możesz śmiało kupować używkę, bo kod na grę online został zniesiony przez EA i jest za darmo do pobrania w PS Store.

 

DLC nie są niezbędne, bo dodają tylko nowe mapy i bronie, więc dopóki nie znudzi ci się podstawka będziesz się dobrze bawił.  ;) Musisz tylko pobrać kilka patchy (razem kilka GB) do grania po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na boosterow powinien byc skrypt (gdy w przeciagu dajmy na to 30 sekund wpada iles tam punktow) - automatyczny ban i out z serwa. Jak to jest w grach np. z pingiem. Tylko wystarczylo by sprawdzic jaka jest granica tych punktow, bo kazdemu moze sie przyfarcic jakas akcja gdzie zgarnie ich sporo i lipa z takim banem za nic ;p a bosterzy zeby nie zalapac bana musieliby nabijac te punkty baardzo wolno to moze by sie w koncu im to znudzilo..

 

Tak czy inaczej, booster czy nie booster wszystko wychodzi w praniu gdy 20 lvle sa lepsze od 100 orla ktory laduje po meczu na dole tabeli.. temat byl juz tutaj milion razy walkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol kiedy zostal zniesiony? Mam bf3 ok.... Dwoch trzech miechow i o ile pamietam musialem podac inline pass

Od czerwca EA zaczęło udostępniać za free online passy.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wytlumaczcie mi to zaczynam strzelać się z jakimś kolesiem i zaczynamy strzelac w tym samym momencie on dostaje po pysku a ja nagle padam a mu zostaje 56%. Ja rozumiem lagi ale bez przesady  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna bron ? Jestem bardzo poczatkujacy (2 godz w multi) ale z tego co widzialem sa rozne konfiguracje itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie lagi, ale calkiem mozliwe ze koles strzelal z mocniejszej broni, centralnie w twoja glowe (a ty w tors lub nizej). I byc moze pomagal mu w tym jego kolega z zespolu.

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aek vs Aek i nikt mu nie pomagał bo strzelaliśmy się za pociągiem na metrze ale nie dostałem head'a a on powinien przecież mówiłem że po pysku dostawał ;)

 

@Kevcio

Wiesz konfiguracje nie wpływaja na obrażenia a co do broni to Aek'a narazie nie mam zamiaru zmieniać mój faworyt jeśli chodzi o AR ;)

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł stać na apteczce albo używał switch lag'a. Ja wczoraj miałem akcje na Kaspianie, facet z kilku metrów wypruł we mnie cały magazynek, ale nie trafił ani razu, jak go ubiłem, to dostałem bardzo niemiłe powiadomienie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nie wyzywali od boosterów tylko ciebie :laugh:

a tu lektura dla tych co nie wiedzą jakie to z ciebie ziółko

dział Mendy: http://www.ps3site.pl/forum/topic/37199-mendy/page-17

 

no i? przecież jak bym chciał to poszedłbym teraz i coś pooboostował z nudów, tylko dalej nie wiem dlaczego tak to uwiera kogoś w tyłek jak dla prawie każdego tutaj nie liczą się statsy, tylko sam 4fun z gry hihihihihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chcial tylko zaznaczyc, ze twoja marudzenie na nozownikow jest tutaj bezpodstawne. Jako ex-booster (hanba niemilosierna w BF3, totalny wstyd), nie powiniienes tutaj zalic sie w nieboglosy na tych, ktorzy biegaja za twoim dog tag'iem. Sa znacznie gorsze przewinienia- takie jak C4, shotun etc. Zreszta Merson ciebie to sie latwo nozuje. :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam , c4 i pompki to fajne bronie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł stać na apteczce albo używał switch lag'a. Ja wczoraj miałem akcje na Kaspianie, facet z kilku metrów wypruł we mnie cały magazynek, ale nie trafił ani razu, jak go ubiłem, to dostałem bardzo niemiłe powiadomienie)

15 lvl raczej nie miał pojęcia co to switch lag :P no ale z tego co mi wiadomo to jak ktoś ci zadaje obrażenia to apteczka nic nie daje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 lvl raczej nie miał pojęcia co to switch lag :P no ale z tego co mi wiadomo to jak ktoś ci zadaje obrażenia to apteczka nic nie daje ;)

Pewnie gra na nowym koncie.Pełno takich jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i? przecież jak bym chciał to poszedłbym teraz i coś pooboostował z nudów, tylko dalej nie wiem dlaczego tak to uwiera kogoś w tyłek jak dla prawie każdego tutaj nie liczą się statsy, tylko sam 4fun z gry hihihihihihi

bo oszustów i złodzieji tępi się w prawdziwym życiu, tu także się powinno. Potem tak 15-letnia gnida jeszcze się z tym obnosi. Takie gnoje powinny mieć dożywotni ban na gry EA/DICE. Rozumu by to ich nie nauczyło, bo widać że to gimbusiarska padlina, ale ulżyło by innym graczom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chcial tylko zaznaczyc, ze twoja marudzenie na nozownikow jest tutaj bezpodstawne. Jako ex-booster (hanba niemilosierna w BF3, totalny wstyd), nie powiniienes tutaj zalic sie w nieboglosy na tych, ktorzy biegaja za twoim dog tag'iem. Sa znacznie gorsze przewinienia- takie jak C4, shotun etc. Zreszta Merson ciebie to sie latwo nozuje. :)

 

kurde jakoś nie przypominam sobie żebyś mnie kiedykolwiek skosił hmmmmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie cię znależć? Na skraju mapy z robocikiem pod pachą? Szkoły nie ma teraz przypadkiem?

Edytowane przez krowi placek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×