Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak drogo.W sklepach pudelkowe wersje edycji Premium są za 150 zł.

No właśnie pudełkowa wersja. Ja osobiście preferuje cyfrowe wersje bo zawsze można je ponownie ściągnąć i jest niezależna od napędu. Na dodatek jak każda wersja cyfrowa kupiona na danym koncie posiada 2 sloty. Czyli 279zł kupujesz z kumplem na dwóch co daje 139,5zł na głowę. Patrząc na to w ten sposób to pudełkowa wersja jest droższa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje na razie jak stanieje do 20 zl może wtedy :) albo jak będzie za darmo , zresztą pewnie już będę miał PS4 kupuje w grudniu albo w styczniu bo PS3 już dosłownie mi się znudziła , grafika nie robi już na ma wrażenia nawet jak grałem GTA V nic nadzwyczajnego zresztą nie wiem czym ludzie się "podniecają" ( psychologia tłumu?) ,

 

Dziś na kanałach w B3 deathmatch wykręciłem K/D  76 / 18  mój jak dotąd najlepszy wynik  ( nie grałem raczej z noobami bo wygraliśmy chyba o 3  więcej ,  było do 500 )

 

Ja kupiłem cyfrowa wersje B3 za 25zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedzieć dlaczego jak próbuje biec/biegnąć w grze BF3 to włącza mi sie losowo defybrylator granat albo zmienia bron ? czy każdy tak ma czy cos jest nie tak ??, da sie to jakoś zmienić wyłączyć, mam standardowe ustawienia biegania ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należałoby sprawdzić jaki jest stan techniczny kontrolera,bo wyglada na to że jest coś z nim nie tak.Ewentualnie zmienić ustawienia na inne i sprawdzić jak będzie sie gra zachowywać bo jak rozumiem to przy wciskaniu R3 PAD sygnalizuje R2,strzalke w prawo lub w lewo czy tez trójkąt.Po zmianie sterowania zwróć uwagę na to czy funkcja R3 działa poprawnie i nie przeplata sie z powyżej wymienionymi.I pytanie:Czy to jest oryginalny kontroler Sony dedykowany tej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedzieć dlaczego jak próbuje biec/biegnąć w grze BF3 to włącza mi sie losowo defybrylator granat albo zmienia bron ? czy każdy tak ma czy cos jest nie tak ??, da sie to jakoś zmienić wyłączyć, mam standardowe ustawienia biegania ???

Mialem to samo,podczas biegu zolnierz dostawal szajby,rzucal granat itp

Pomoglo porzadne jebne.. pada o podloge.Teraz ci pisze serio,praktrycznie tylko czasami dostaje szajby,ale wolalem kupic nowego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pudełkowa wersja. Ja osobiście preferuje cyfrowe wersje bo zawsze można je ponownie ściągnąć i jest niezależna od napędu. Na dodatek jak każda wersja cyfrowa kupiona na danym koncie posiada 2 sloty. Czyli 279zł kupujesz z kumplem na dwóch co daje 139,5zł na głowę. Patrząc na to w ten sposób to pudełkowa wersja jest droższa :)

A to zależy,ponieważ o ile w pudełku edycji Premium znajduje sie płyta z gra i kod na zawartość Premium to biorąc pod uwagę możliwość sprzedaży drugiego slota Premium to wyglada + - tak:

150 zł (nowa pudelkowa wersja BF3 Premium)

2 Slot na Premium (nie mówię ze takie są stawki,ale ja dzielilem sie ze znajomym po połowie ceny Premium na PSS czyli)90 zł

150-90=60 zł

Czyli mamy 2 opcje

a) twoja czyt.139

b)moja czyt.60(posiadamy Premium i dajmy nawet ze ten Slot pójdzie za 50 zł to wyjdzie 100 zł kosztów)

Tylko mam pytanie czy cyfrowa wersja ta za 280 to sama podstawka?Bo jeżeli tak to mój tok rozumowania jest ok no chyba ze 280 zł to za tzw.All inclusive.Niech ktoś da znać jak to wyglada bo sam jestem ciekaw,a wizyta w PSS to zbyt dużo nerwów.Na koniec dodam,że też myśle że cyfrowa wersja (nie biorąc pod uwagę kosztów) jest lepsza i jeżeli cyfrowa (za 280) ma Premium to jest to wiele lepszy układ bo różnica cenowa to pare złotych (o ile sprzedamy sloty)

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc nie załapałem twojego rozumowania.. Za 279zł dostajesz wersje podstawka + premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś tak, że wyszukując szybką grę ma utratę połączenia? Mogę wbić tylko poprzez przeglądarke serwerów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak ze za pierwszym razem jest utrata połączenia i trzeba kliknąć jeszcze raz i wtedy połączy.

Ja szczerze mówiąc nie załapałem twojego rozumowania.. Za 279zł dostajesz wersje podstawka + premium.

Czyli pudelkowa wersja jest tańsza od cyfrowej bo o to mi chodzi.

Tak jak napisałeś 280:2=140 zł za BF3+Premium(wer.Cyfrowa)

Wersja pudelkowa BF3+Premium(150 zł minus tyle ile dostaniesz za slota Premium liczmy ze 50 zł)150 zł -50 zł=100 zł

Podsumowując obie wersje po sprzedaży tych slotow:

a)wersja cyfrowa 140 zł (mamy Premium)

b)wersja pudelkowa 100 zł (mamy Premium)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pudelkowa wersja jest tańsza od cyfrowej bo o to mi chodzi.

Tak jak napisałeś 280:2=140 zł za BF3+Premium(wer.Cyfrowa)

Wersja pudelkowa BF3+Premium(150 zł minus tyle ile dostaniesz za slota Premium liczmy ze 50 zł)150 zł -50 zł=100 zł

Podsumowując obie wersje po sprzedaży tych slotow:

a)wersja cyfrowa 140 zł (mamy Premium)

b)wersja pudelkowa 100 zł (mamy Premium)

Róznica w cenie jest ale mimo wszystko uważam, że cyfrowa wersja jest lepsza. Bo jak uszkodzisz płyte albo napęd to już nie zagrasz a cyfrową wersję zawsze ściągniesz ponownie dopuki dysk nie padnie.. Więc jest wygoda.. ale coś za coś.. Poza tym jak niema płyty w napędzie to jest ciszej..

P.s. Poza tym wyobraź sobie, że kupując przykładowo BF4 na PS3 w wersji pudełkowej następnie dokupujesz za 39zł update do PS4 ale żeby zagrać i tak musisz mieć płyte w napedzie hehe a ja nic nie będę musiał mieć :D

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należałoby sprawdzić jaki jest stan techniczny kontrolera,bo wyglada na to że jest coś z nim nie tak.Ewentualnie zmienić ustawienia na inne i sprawdzić jak będzie sie gra zachowywać bo jak rozumiem to przy wciskaniu R3 PAD sygnalizuje R2,strzalke w prawo lub w lewo czy tez trójkąt.Po zmianie sterowania zwróć uwagę na to czy funkcja R3 działa poprawnie i nie przeplata sie z powyżej wymienionymi.I pytanie:Czy to jest oryginalny kontroler Sony dedykowany tej konsoli?

PAD jest oryginalny sony sixasix bezprzewodowy, a da się zmienić ustawienia zeby pod srzałkami prawo/lewo góra nie było zadnej komendy ? Jak probwałem to mialem w opcjach tylko możliwość zmiany na aternatywne / leworęczne ustawienia klawiszy, dużej różnicy w takim ustawieniu nie było, najlepsza opcja dla mnie bylo unbid zrobic na te strzałki prawo lewo góra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo,podczas biegu zolnierz dostawal szajby,rzucal granat itp

Pomoglo porzadne jebne.. pada o podloge.Teraz ci pisze serio,praktrycznie tylko czasami dostaje szajby,ale wolalem kupic nowego pada.

Wpisz w YT "Quick ps3 controller" tam będziesz miał odpowiedź , 1 wszy film od góry. 

Mi się link nie wkleja. Mój soldier na razie sam rzuca granatami jak wchodze do gry, pada jeszcze nie rozkręcałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s. Poza tym wyobraź sobie, że kupując przykładowo BF4 na PS3 w wersji pudełkowej następnie dokupujesz za 39zł update do PS4 ale żeby zagrać i tak musisz mieć płyte w napedzie hehe a ja nic nie będę musiał mieć :biggrin:

Tylko się nie zdziw jak będziesz musiał kupić drugi egzemplarz BF4 na PS4 jak będzie aktywacja zawartości konta wyłącznie na jednej konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że cały czas w najlepszym układzie tylko podczas uruchamiania gry. (Za każdym razem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest głupota,ponieważ DICE reklamuje ze wraz z zakupem BF4 na PS3 otrzymujemy możliwość zakupienia BF4 na PS4 za 40 zł,bo ten kod upoważnia nas do "rabatu".Na mój rozum ja kupuje BF4 na PS4 tak samo jak ktoś kto tego rabatu nie ma,ale jak tam sobie chcą i tak zawsze te ich "promocje" przynajmniej w przypadku konsol to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie przypadkiem upgrejdu ? co jest zgodne z prawdą i faktami. także ten...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O upgrade już było, przypominam oficjalne info: blog.us.playstation.com/2013/09/19/how-to-upgrade-select-ps3-games-to-their-ps4-versions/

Dla mnie sprawa prosta, masz grę na PS3 na płycie, to żeby grać musisz ją włożyć do PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Czy u Was wszystko dobrze z serwerami online? Ja nie moge sie polaczyc online z serwerami. Dodam ze wczesniej mialem zainstalowana BF 4 beta... Od czasu jak zamkneli te serwer to nie laczy mi sie tez BF3 z serwerami... Jakis pomysl? Cos slyszeliscie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj odinstalować betę bf4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rownież jest problem z dolaczeniem do serwera,ale tylko za pierwszym razem są problemy,za drugim razem wszystko działa.Trzeba poczekać aż wywali błąd i kliknąć jeszcze raz,u mnie tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem graczem ktory gra zbyt wiele w multiplayer, w grze takiej jak BF bylbym tylko miesem armatnim.

 

Niemniej gra byla w PS+ wiec postanowilem sie z nia zapoznac. Moj plan byl taki: Kampania oraz misje co-op.

Pare minut temu zakonczylem pierwsza czesc a wiec kampanie - wiem ze bardzo wiele osob na nia narzekalo, nie jest to moze jakies dzielo sztuki niemniej pomysl z retrospekcja calkiem ladnie wykorzystany, a i w sama kampanie calkiem milo mi sie gralo.

 

Teraz przyjdzie czas na mierzenie sie z coopem :)

 

pozdrowienia

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktos powiedziec dlaczego mnie kazdy zabija w 2 sekundy strzalem z jakiejkolwiek broni ( nie shootgun) dodam ze mam 6 lv w grze gram od nie dawna, domyślam się ze to może chodzic o kamizelke?? Ja biegam bez a każdy ją nosi? ale jak mam zacząc grac w ta gre jak mi sie w rozgrywce trafiaja 100lv z max itemami i pistoletami a ja mam nedzne m16a3 ze slabym celownikiem analogowym x4 z ktorego nie idzie zabic, da się dolaczyc do serverów dla noobow? czy to wina kamizelki czy czego jak najlepiej zaczac grac moze jaki erozgrywki jak w druzynowych DM jest sieka co kilka sekund??? i jak z celowaniem tez strasznie ciezko mi sie celuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×