Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wojacy xD potrzebuje jednej osoby do pomocy w coopie. Zostały mi 3 misje na hardzie a nikogo znaleść nie idzie :/:/ Jakby co to piszcie na psn juza_mam zamiar grać tak od 20 ale chyba dam radę wcześniej :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie ostatnio czołgiem, wysiadam naprawić no i oczywiście jakiś jełop z mojej drużyny czołg zapierpożyczył, długo czekać nie trzeba było i za chwilę nie było już ani jego ani czołgu. No to piszę do typa, że jest idiotą, na co odpisuje mi " to jest battlefield tu się liczy TEAMWORK, idź grać w CoD'a" O_o No JAPRDLE.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ostatnio właśnie sporo nubków taki manewr stosuje. Jak latałem helką wczoraj chyba , mój strzelec podpieprzył mi ją jak ją spawałem. Oczywiście w powietrzu był może 30 sekund. Nie miałem siły mu napisać na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jak odwali taką akcję, gdy spawasz w strefie śmierci :/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że kradną pojazdy to nie jest nowość, ale zaskoczyło mnie to, że to się nazywa teraz teamworkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. Nie raz, nie dwa miałem sytuację, gdzie przykładowo na Demawendzie, w tunelu ktoś mnie unieruchomił, a koło mnie bilion milion sto siedemset techników. Oczywiście, żaden nie naprawi, a za to Ci najbardziej cwani czekają, aż sam wyjdę się naprawić, żeby mi najzwyczajniej w świecie zabrać czołg i nim odjechać tylko po to, żeby zginąć. Jak na moje to można jeszcze rozwiązać. To i ogólną niechęć do naprawiania czegokolwiek - wystarczyłoby, że naprawa dawałaby więcej punktów. Bo te 20 to jest jakiś śmiech na sali na stojaka podczas gdy reanimacja jest za 100...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 20 pkt to za drobną naprawę, jak pojazd jest unieruchomiony albo pod stałym ostrzałem, to sporo punktów wpada. A po drugie, sporo techników lata z minami i nie mają spawarki, no i przy spawaniu można dostać kosę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj czas jaki trzeba spędzić, żeby nabić te 100-200 punktów kręcąc czołg narażając się na wszystko. Medyk skacze, podnosi i odskakuje w siną dal ciesząc się z łatwych stu punktów, technik musi twardo stać przy ostrzeliwanym czołgu narażając się właśnie na kosy i inne. Związku z technikami noszącymi miny nie widzę, oni dostają więcej punktów za zdjęcie czołgu niż z takiego kręcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to ja wszystko wiem, ale te 20 pkt i tak nie jest mało, bo patrz, do tych 20 pkt dochodzi jeszcze 200 za baretkę, jak się zrobi 7 napraw i 10 tyś pkt za gwiazdkę technika, a jak wiemy, technik dostaje gwiazdki, z tego co pamiętam, co 165 tyś pkt, a medyk co 220 tyś. No i technik zawsze może wskoczyć do czołgu, jak robi się gorąco)

Zdanie o technikach z minami odniosłem do fragmentu Twojej wypowiedzi:

 

 ...w tunelu ktoś mnie unieruchomił, a koło mnie bilion milion sto siedemset techników.

 

mogłeś mieć pecha i wszyscy ci technicy mieli M15)

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy na ps3 12GB będe mógl zagrać w Battlefield 3?

podstawka z patchami , to chyba ok.16 Gb :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy na ps3 12GB będe mógl zagrać w Battlefield 3?

W wersję pudełkową owszem.. O wersji cyfrowej zapomnij.. Nie przy 12GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem akcje wczoraj na mapie Szczyt Demawendu, w tunelu wyskoczylem z czołgu żeby koledze podspawać maszynę i ostro cisnę ta spawarką ale za cholerę nic nie idzie, tym bardziej że dosłownie obok mnie stoi kolega i też spawa ten sam czołg, po kilku, może kilkunastu sekundach okazuje się kolega obok jest moim wrogiem i robi złą robotę w naszym czołgu, po chwili patrzymy że zdziwieniem na siebie i pojedynek, kupa śmiechu była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Battlefield Premium kupiony na polskim PS Store będzie działać na  BF 3 przywiezionym z UK który ma język polski dostępny podczas grania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś się zepsuło i nie wiem co. Wszystkie inne gry chodzą normalnie, tylko BF3 wywija mi numery. Wbijam na serwer, trochę pogram, zaliczę zgon i po odrodzeniu nie mogę strzelać, ani z broni podstawowej, ani z pistoletów, ani z RPG'ów, nawet miny nie mogę rozrzucać. Nie widzę bym miał w łapie broń, chociaż w prawym dolnym rogu widzę stan amunicji, mogę zmieniać broń, biegać, spotować w pojazdach jest wszystko w porządku, tylko brak reakcji na przyciski L1, L2, R1 i R2, jak jestem piechurem. Samobój i ponowne odrodzenie nie zawsze pomaga. Jest dobrze jak tylko wbijam na serwer aż do zgonu. Ki czort?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miewam ten sam problem,zwykle należy wyłączyć grę (ja jeszcze płytę wyjmuje i czyszcze) po takim zabiegu zwykle jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem jakiś czas temu i po jakimś czasie napęd w konsoli zdechł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podobno nie może to zwiastowac śmierci naszego napędu bo ponoć błąd ten nie jest z nim związany,ponieważ podobno edycje cyfrowe rownież się z tym borykają,ale kto to wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w pierwszej kolejności stawiałem na napęd, bo trochę szwankował, więc wyczyściłem soczewkę i wyczyściłem i nasmarowałem sanki głowicy lasera i napęd działa lepiej od nowego, czyta wszystko bez zająknięcia. Wywaliłem wszystkie pliki BF3, pobrałem od nowa pach i przepustkę sieciową i od paru godzin wszystko śmiga jak należy. Teraz skojarzyłem, że problemy zaczęły się od kiedy kupiłem Back to Karkand. Cholera, jak to możliwe, że wszystkim B2K działa, a mi nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmuszony stratą konsoli "przesiadłem" się na pc-ta i po raz pierwszy zakosztowałem 64 graczy na mapie! I powiem tak (czysto osobista refleksja!) - nie ma się czym jarać!!! Szczególnie zaobserwowałem to na Metro...dwie ekipy stanęły naprzeciw siebie przy schodach ruchomych i dalej jazda!!! Rzucanie granatów,rzucanie apteczek i wskrzeszanie...nic innego! Młócka jakby się spotkały dwie ekipy gości weselnych z dwóch konkurencyjnych wesel na Podhalu...bezładna naparzanka! I co z tego,że jest tłum?

Piszę to bo w uszach mam te oczekiwania odnośnie BF4 ..."czy będzie 64 graczy na mapie?". Mnie już nie jest to potrzebne po tym, co ujrzałem....Tęsknię za klimatem grania z czasów BFBC2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś mapę, która się totalnie nie nadaje na 64 graczy to się nie dziwię,że nie ma się czym jarać. Duże mapy zyskują na tym bo granie na ps3 na kaspijskiej czy armored kill to męczarnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×