Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Gdyby nie C4 to bym wcale nie grał supportem a tak to nabiłem nim już 5 gwiazdek c: (dla porównania mój technik ma 3 gwiazdki, medyk 2 a snajper tylko 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przeciwny C4 , wszędzie tylko kamperstwo z C4 idę przejmować punkt i naglę ginę od C4 .

To samo w pojeździe gdy się podjeżdża do danego punktu . Są wszelkiego rodzaju wyrzutnie i to w zupełności wystarczy bo gdy dwóch graczy się dobrze zorganizuje to taki pojazd szybko wyeliminują używając wyrzutni .

No tak, to moze od razu zbanujmy C4, ludzie litosci. Famas wam przeszkadzal, osłabili, pozniej przeszkadzalo podwieszane M26, teraz C4. Juz sie rzygac chce od tych placzów cieniasow ktorzy dostaja becki.

Kazda taktyka jest dobra jesli przynosi okreslone ofekty. Tez mnie takie zgony od C4 Wkurzaja ale takie uroki wsparcia. Profilaktycznie zamiast wbiegac na flage i ja przejmowac, wystarczy wytężyć wzrok lub zapobiegawczo rzucic granatem ktory zniszczy wszystkie ladunki i problem z glowy.

Edytowane przez Kufir
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to moze od razu zbanujmy C4, ludzie litosci. Famas wam przeszkadzal, osłabili, pozniej przeszkadzalo podwieszane M26, teraz C4. Juz sie rzygac chce od tych placzów cieniasow ktorzy dostaja becki.

Kazda taktyka jest dobra jesli przynosi okreslone ofekty. Tez mnie takie zgony od C4 Wkurzaja ale takie uroki wsparcia. Profilaktycznie zamiast wbiegac na flage i ja przejmowac, wystarczy wytężyć wzrok lub zapobiegawczo rzucic granatem ktory zniszczy wszystkie ladunki i problem z glowy.

Heh no pewnie, że to jest rozwiązanie. Najgorsze jest to, że z reguły posiadam jednego griniego i na flage jedna rzucę a na drugiej to już rączki do bozi albo licze, że któryś ze składu podrzuci cytryne :) Umówmy się wystarczy zwiekszyc o troche promień przejmowania flag (niektórych) i będzie po żałobie. Ja bardziej na input laga i brak głosu narzekam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo w sobie c4 nie jest złe...tak samo m320,granaty i wyrzutnie rakiet...ale jak ludzie tym spamują od lewej do prawej to jednak psuje gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na tych nowych mapkach dobrze jest grać technikiem lub medykiem z m320 i profilaktycznie walić w flagę. Często jest też tak, że taki patafian rzuca C4 zanim przejmie flagę i można uwalić niezłą grupkę typów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie medyk to jest chodzący Jezus :D szczególnie na mapach malutkich gdzie jest mase graczy i nie ma zasad...wszyscy spamuja granatami,m320 i rakietami a medyk tylko trzyma respirator w reku i ozywia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie medyk to jest chodzący Jezus :biggrin: szczególnie na mapach malutkich gdzie jest mase graczy i nie ma zasad...wszyscy spamuja granatami,m320 i rakietami a medyk tylko trzyma respirator w reku i ozywia...

taa. często też bezmózgi Jezus. wczoraj lub przedwczoraj na Metro taki właśnie cudotwóra 2 razy mnie podniósł tak że dostałem kosę zanim wstałem. bo to problem się rozejrzeć czy jest sens kogoś podnosić... wiem że niby można odrzucić takie ożywienie ale ja już spamowałem X żeby się szybko zrespić zanim flagę przejmą i chcąć nie chcąc akceptowałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, czekam z niecierliwieniem na dziś CQ dla zwyklych graczy. Video z dodatków strasznie mnie nakręca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to najbardziej w takim momencie wkurza strata czasu, bo przez takie durne podnoszenie muszę odczekać kolejne kilka sekund, gdy w tym czasie już bym mógł wesprzeć kompanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz widziałem jak dwóch medyków karmiło fragami snipera...koleś ściągnął jednego to drugi poszedł go ożywić i jak go ożywił to ten ożywiający łapał kulke...to tamten ozywiony ozywiał martwego i tak w kółko i tak w kółko...chyba z 30 fragow sobie na nich nabił zanim się ogarneli...

Przemowawa dzięki za wiadomość ;D już zapomniałem że CQ ma wyjść...trzeba będzie zaraz zamówić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz widziałem jak dwóch medyków karmiło fragami snipera...koleś ściągnął jednego to drugi poszedł go ożywić i jak go ożywił to ten ożywiający łapał kulke...to tamten ozywiony ozywiał martwego i tak w kółko i tak w kółko...chyba z 30 fragow sobie na nich nabił zanim się ogarneli...

Przemowawa dzięki za wiadomość ;D już zapomniałem że CQ ma wyjść...trzeba będzie zaraz zamówić :)

hehe,tylko uważaj bo dzis konserwacja PSN zaloguj sie przed 17 bo potem beda problemy z zakupem

Close Quarters już dostepne na PSN Cena 54zł. Do pobrania 1,1gb!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe,tylko uważaj bo dzis konserwacja PSN zaloguj sie przed 17 bo potem beda problemy z zakupem

Close Quarters już dostepne na PSN Cena 54zł. Do pobrania 1,1gb!

Skad info o konserwacji ? link ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz to juz raz bylo i wpisac sie dalo tylko sklep nie dzialal i manager konta . Chyba ze teraz bedzie inaczej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na tych nowych mapkach dobrze jest grać technikiem lub medykiem z m320 i profilaktycznie walić w flagę. Często jest też tak, że taki patafian rzuca C4 zanim przejmie flagę i można uwalić niezłą grupkę typów :biggrin:

Wczoraj, próbowałem rzucać ładunki C4 i detonować gdy na mapie widziałem że ktoś przejmuje flagę. Owszem kilka multikillów wpadło ale ...

No właśnie, ile to razy zginąłem gdy c4 rozkłądalem. Gdy już rozstawi się te C4, to ciężko skupić się na normalnej grze bo ciągle wypatrujemy czy flaga zaczęła "mrugać" czy tez nie.

Podsumowując, zdecydowanie wole stawiać Claymory które też robią co swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,witam! niedawno znowu bf3 mnie porwał, i tutaj mam pytanie. generalnie preferuje otwarte duże mapy (typu granica) na trybie conquest. czy opłaca mi się kupować konto premium, czy nie znajde tam map które będą mi odpowiadać (nie lubie małych, zamkniętych map nastawionych na dm, lub podobne)? szczerze nie śledziłem informacji o dlc, więc jeśli ktoś mógłby mi pomóc będe wdzięczny!

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując teraz premium nie dostaniesz dużych mapek,dodatek oferuje jak na razie walkę w zwarciu-wniosek-chyba się nie skusisz :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a są zapowiedzanie jakieś dlc w których dostaniemy duże mapy ? i jeszcze ostatnie pytanie, powrót do karkand, troche dawno już wyszedł. jak to jest z mapami w nim, dominują większe mapy, czy mniejsze ?

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Back to Karkand są dwie duże mapy i dwie średnie. We wrześniu będzie dlc z samymi dużymi mapami plus w przyszłości w sumie ma wyjść jeszcze 3 dlc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nabyłem dodatek . mapki fajne , ale trochę za intensywne jak dla mnie . ciągłe ganianie , można się adhd nabawić . trochę tak na wariata wszystko , od flagi do flagi. niby dice twierdziło że będzie gęsto trup się kładł , a ja jakoś tego nie uświadczyłem ( nie wiem może za mało grałem) . osobny temat to c4 którego nie będę rozwijał . jakby zwiększyli obręb przejmowania flagi byłoby po problemie , a tak to kamperzy mają raj.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nabyłem dodatek . mapki fajne , ale trochę za intensywne jak dla mnie . ciągłe ganianie , można się adhd nabawić . trochę tak na wariata wszystko , od flagi do flagi. niby dice twierdziło że będzie gęsto trup się kładł , a ja jakoś tego nie uświadczyłem ( nie wiem może za mało grałem) . osobny temat to c4 którego nie będę rozwijał . jakby zwiększyli obręb przejmowania flagi byłoby po problemie , a tak to kamperzy mają raj.

True story bro' :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzadko co ginołem od wlasnego C4 lub patrzac czy ktos przejmuje podczas detonacji.Zagralem moze na CQ ze 2 mecze z C4 i jakos mnie to nie kreci.Tak jak Jechu pisal M320 lub RPG to obowiazek w teamie na CQ.Nie mam zamiaru wiecej biegac i spamowac select w obawie o C4 na fladze.Powrot na Metro,Bazar ,Sekwane dobrze mi zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×