Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

nie zamierzam niczego szukac. Gram na kazdym serwerze tak samo. I nikt mi tego nie ma prawa zabronic. Tylko DICE. Nie jestem trollem, nie biegam z M320 i RPG po mapie i nie wale na prawo i lewo. Gram glownie Shotgunem i G3. od czasu do czasu, w jakiejs trudnej sytuacji, walne z M320. To wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież DICE dało opcję filtrowania serwerów z własnymi ustawienia i są specjalnie oznaczone, problemem jest brak oznaczania tego przez właścicieli serwerów, a o własnych ustawieniach dają info w opisie. Co do shotguńców to są idealne pod CQ tylko z nimi gra polega na tym kto kogo pierwszy zobaczy, bo dystans jest zawsze na strzała, a jak ktoś gra tam wolniejszym karabinkiem to nie ma szans 1v1.

Server-Browser-Custom-Rules-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dystans nie jest na strzala, czesto sa dlugie korytarze itp. pozatym jak nie trafisz to nie zyjesz. Nie jest wcale tak latwo, no chyba ze Tobie. Ja nie gram shotgunem bo jest OP, tylko dlatego ze od zawsze jaraly mnie shotguny, a dokladnie pump action. Lubie bronie potezne, takie wlasnie jak shotguny czy G3, czy chocby Bolt action rifles. Co poradze. Ale nie sadze zeby moje statystyki powodowaly, zebym uprzykrzal komus gre.

Co do zasad serwera, to powtarzam jeszcze raz. Ustalac mozna tylko te parametry, ktore umozliwilo DICE. Reszta to tylko chore fantazje adminow serwera.Niezgodne z jakimkolwiek regulaminem.

Troche Ci si dziwie Jechu. W kazdym meczu jestes najlepszy, masz ponad 2k MVP, a ciagle narzekasz, ze slabsi gracze probuja roznych sposobow zeby ciagle nie ginac. Moze napiszcie petycje do DICE, zeby usuneli wszystkie bronie ktorych wy nie lubicie. (nie zlosliwie).

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem zgodze sie z toba ale np koles wczoraj robil tak:podkladal C4 na flage chowal sie w pizdu gdzies detonowal i znowu tak samo.Wszystko robil na fladze C na Ziba Tower.Nawet nie biegal po mapie tylko na C zabijal.Mial statsy 20:0 gdzie 20 killi najebal samym C4.I to jest normalna gra?Niech wszyscy zaczna biegac z C4 i wsparciem z ladunkami to niech Dice doda moze klase SAPER.Jest to zalosne co tacy frajerzy wyprawiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przeciez mowie ze C4 i RPG na takich mapach to przesada. Sa mzabilem 10x z C4 tylko dlatego ze DICE na mnie to wymusilo bzdurnym unlockiem. I pewnie kazdy robi to z tego powodu. No chyba ze komus sie spodobalo i ciagnie dobra passe. Ja jedynie dziwie sie w sprawie shotgunow. Bo o ile C4 to zabijanie z ukrycia, czasem z drugiego konca mapy, tak shotgun to juz face to face. I jak nie trafisz, to...... sami wiecie co ;)

Gdyby nie to durne zadanie, w zyciu nie przyszloby mi do glowy podkladanie C4 pod flage. Mnie bardziej wkur...wia chowanie soe do polowy w scianie. To dopiero jest dramat.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlbliższy weekend znów 2XP, tym razem tylko dla posiadaczy Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np szanuje zasady serwera.Skoro reszta graczy ich nie łamie to ja tez nie.Ale w sobote mialem z Jechem akcje ze kolesie podkladali non stop.To Jechu z RPG je detonowal a ja im zacząłem podkladac C4.Latwiejszego fraga nie ma w tej grze jak C4 na mapie.Sorry jak ktos zaczyna walic w H....A to ja tez jestem cierpliwy do czasu.:/

@Cwir

Thx za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co można jak nic nie można? XD

Jeżeli mówisz o tekście ,, NO ALL '' to zwróć uwagę na to co jest po tym bo chodzi o M26 których jest kilka a po co miał wymieniać je poklei .

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSN znalazłem "skróty" dla poszczególnych klas.

Czy jeśli to zakupię to odblokowuję się wszystkie bronie dla danej klasy i wszystkie dodatki dla każdej broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem zgodze sie z toba ale np koles wczoraj robil tak:podkladal C4 na flage chowal sie w pizdu gdzies detonowal i znowu tak samo.Wszystko robil na fladze C na Ziba Tower.Nawet nie biegal po mapie tylko na C zabijal.Mial statsy 20:0 gdzie 20 killi najebal samym C4.I to jest normalna gra?Niech wszyscy zaczna biegac z C4 i wsparciem z ladunkami to niech Dice doda moze klase SAPER.Jest to zalosne co tacy frajerzy wyprawiaja.

Zawsze możesz rzucić granat lub dwa i zdetonować czyjeś ładunki.Gra się tym czym się chce a nie tym czym przeciwnik ( bądź jakiś tam admin serwera ) chce abym grał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSN znalazłem "skróty" dla poszczególnych klas.

Czy jeśli to zakupię to odblokowuję się wszystkie bronie dla danej klasy i wszystkie dodatki dla każdej broni?

Tak, polecam jeszcze odblokować wszystkie unlocki dla pojazdów - wtedy dopiero jest mega frajda z gry :)

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz tych granatow?max 2 przy perku chyba ze grasz wsparciem a koles moze do 6 C4 na ladunkach siedzac na 2 koncu mapy i detonowac zreszta dla mnie to nie jest gra campic 20 min i detonowac C4 na fladze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz rzucić granat lub dwa i zdetonować czyjeś ładunki.Gra się tym czym się chce a nie tym czym przeciwnik ( bądź jakiś tam admin serwera ) chce abym grał.

No, ale jeśli ten admin wynajął serwer za własne pieniądze to warto ustosunkować się do jego zasad. Od "Everything Allowed" są serwy od DICE/EA albo wiele prywatnych serwerów bez zasad. Poświęcenie tych 3 sekund na przeczytanie opisu serwera i reguł nic nie kosztuje, a umożliwi dobrą zabawę sporu osobom. Podobnie kiedy gram na serwie w tytule ze słowami KNIFE ONLY i wchodzi jakiś matoł z shotgunem i napierdala we wszystkich biegających z kosami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale jeśli ten admin wynajął serwer za własne pieniądze to warto ustosunkować się do jego zasad. Od "Everything Allowed" są serwy od DICE/EA albo wiele prywatnych serwerów bez zasad. Poświęcenie tych 3 sekund na przeczytanie opisu serwera i reguł nic nie kosztuje, a umożliwi dobrą zabawę sporu osobom. Podobnie kiedy gram na serwie w tytule ze słowami KNIFE ONLY i wchodzi jakiś matoł z shotgunem i napierdala we wszystkich biegających z kosami.

Moim zdaniem producent gry wiedział co robi ograniczając modyfikację serwera do minimum.Jestem leniwy więc często wybieram opcje "szybka gra" .I nikt mi nie będzie mówił czym i jak mam grać,czy mogę w międzyczasie wypić piwko czy zapalić papieroska,najwyżej admin wypieprzy mnie z serwera,płakać nie będę.Odpalam BF3 więc chcę grać w BF3 a nie jakieś chore wojenki na noże czy coś w tym stylu.To gra dla mas więc opcje są dla mas a nie dla jakiś ortodoksów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale C4 na CQ to glupota i wpadka Dice bo mapy sa male i w ciagu 15 sekund jestes na kazdej fladze.A cymbal campiacy za rogiej jest w stanie na 1 fladze caly team wyjebac z C4.

Powiem tak jezeli bawi Cie giniecie od typa ktory nawet nie wchodzi Ci pod lufe to Twoja sprawa.Mnie np wku......ia bo ma fragi z free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale C4 na CQ to glupota i wpadka Dice bo mapy sa male i w ciagu 15 sekund jestes na kazdej fladze.A cymbal campiacy za rogiej jest w stanie na 1 fladze caly team wyjebac z C4.

Powiem tak jezeli bawi Cie giniecie od typa ktory nawet nie wchodzi Ci pod lufe to Twoja sprawa.Mnie np wku......ia bo ma fragi z free.

Pewnie,że mnie wku%wia ale co zrobić?Taka gra.Dla mnie prawie idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma taka akcje że kupił serwer i nic na nim nie może zrobić , jest aminem ale jak wpisze np. nazwę to przy próbie wyjścia pojawiają się błędy i serwer jest na standardowych mapach . Po rozmowie z supportem powiedzieli że odezwą się w ciągu tygodnia , teraz mu odpisali że nic nie mogą z tym zrobić i by zalogował się na battlelogu i na PS3 w jednym czasie i dodał kogoś na admina i pousuwał zbanowanych ludzi z listy :D a na liście nikogo niema i na admina nikogo nie da się dodać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jojcycie jak stare baby.

Jeżeli ktoś wynajmuje serwer to ja szanuje jego ustawienia. A wyszukanie gry "all allowed" to nie problem. Ja sam mam taki w ulubionych i to polski. Brak szacunku właśnie i zasad powoduje takie akcje. Jeżeli w ustawianiach serwera jest no szotgun a kazdy napierdala sztrzelbami to ja sie nie dziwie ze ludzie sie wkurzają.

Co do tekstu ze Dice nie dało takiej możliwości to nic to nie znaczy bo gre tworzy także środowisko graczy. I jeżeli my sami nie będziemy siebie szanować to Dice tego magicznie nie sprawi patchami i nerfami na bronie.

Co do Dice to oni musza pogodzic graczy HC i lamusów co biegają z byle gównem żeby tylko kille były. Dla nich taki gracz co napiera z byle czego to też gracz....niestety tak jest. Jeśli by chcieli to dawno by zbalansowali gre .

Pozatym chcieliscie "symulator pola walki" i w prawdziwym swieci czołg i Heli miażdzy wszystko. A tu musi to byc w miare zbalansowane zeby sie dało grać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 870 MCS ze srutem zawsze bylo takie mocne? Dzisiaj przypadkowo trafilem na Deathmatch na Wyspie Chark. Gosc ze strzelba nie mial problemu ze zdjeciem mnie na strzala. Czulem sie jak przed patchem naprawiajacym M26. Pewnie znowu mi sie cos uroilo bo nie uzywam tego rodzaju broni.

Wole podkladac C4 na normalnym Conquescie. Ostatnio na Kaspijskiej, w Punkcie Kontrolnym rozlozylem kilka paczek. Nie musialem dlugo czekac na pierwsze ofiary. Czolg rozpadl sie na czesci :P Tego typu akcje daja duzo wiecej satysfakcji. Zawsze istnieje ryzyko niepowodzenia, natomiast w przypadku Close Quarters zawsze kogos ubijemy. Przed proba przejecia polecam "spotowac" obszar wokol flag. Ewentualnie rzucac profilaktyczny "grinejd" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"100 kills with Sub Machine Guns" - które to są te bronie? Szukam w necie, szukam i dupa. Nie mogę znaleźć :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegos takiego ze ktos zaplacic za serwer i trzeba szanowac jego chore wymysly i kompleksy. Idea zakupu serwera jest taka, ze kupuje sie go dla prywatnych meczy i rozgrywek klanowych. Jesli ktos udostepnia swoj serwer publicznie, to nie ma zadnego prawa zeby wyznaczac na nim jakies swoje chore wizje. DICe nie dalo mozliwosci konfiguracji uzbrojenia na wynajetych serwerach, wiec nie ma zadnych ograniczen. A ze ktos sobie napisal swoj dekalog.... to coz..... napisal sobie ;)

"100 kills with Sub Machine Guns" - które to są te bronie? Szukam w necie, szukam i dupa. Nie mogę znaleźć :X

np.

mp7, p90, pp19, p2000, pdwr, ump45

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie na pc jest tak to ustawione że jak masz "no granades" a rzucisz granatem i kogoś zabijesz to automatycznie dead'a dostajesz za złamanie zasad...pewnie na ps3 też tak wprowadzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch, tylko potem nie zdziw się jak dostaniesz bana . Ja do próśb się stosuje. Jest tego taki wybór że można w 15 sek znaleźć coś dla siebie nie psując zabawy innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×