Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, każda broń jest dobra. Ma swoje plusy i minusy. Oto jakie zestawy mogę Wam polecić po 425h grania i po zdobytych statystykach:

Dla mnie absolutnie najlepsze giwery po 425h grania to P90 (kobra kolimator, laser, tłumik płomieni) i KH2002 (kobra kolimator, uchwyt, tłumik płomieni). Obie bronie są świetne na małe, średnie i dalekie odległości. Najlepszy pistolet to 93R, dla mnie absolutny król na małe odległości. Istna kosiarka. Nawet AEK i F2000 są dla mnie słabsze :happy: . I nie mogę powiedzieć, żeby mi źle szło używając tych broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie deadmau kwestia przyzwyczjenia do broni i kazda idzie zabijac.Ja dzis na metrze Scarem-L zrobilem 72:11.Kwestia ogrania giwery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, grając długi czas jakąś bronią wiemy dokładnie jak się zachowuje na pewne odległości, wiemy jakimi seriami strzelać, albo wiemy kiedy strzelać pełną serią. Dlatego nie lubię grać coraz to nową bronią, a zostaje przy swoich ulubieńcach. Chociaż czasami mam ochotę na coś nowego i tak właśnie odkryłem KH2002.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P90 (kobra kolimator, laser, tłumik płomieni)

ja też uważam że P90 jest najlepsze (albo raczej najuniwersalniejsze), ale wolę grać z normalnym tłumikiem bo mnie na mapie nie widać, a to robi robotę czasami jak cholera. można spokojnie zachodzić większe grupki wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą bronią dla szturmowca jest M16A3 (tłumik płomieni, kolimator, chwyt przedni), inżynier SG553, wsparcie PKP takie same dodatki jak w M16A3, snajper - nie grałem za dużo, ale chyba najlepszą snajperką jest M40A5. Mam nadzieję, że komuś pomogłem :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE wybralo najgorszy weekend na 2x xp , mecz Polski a potem walka Adamka jesli wlacze konsole po walce to nawet hb + FG + LS mi w opanowaniu recoilu nie pomorze .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie rozku*wić pada na ścianie... Za każdym razem teraz broń po odrodzeniu ładuje się po 2-4 sekundach. Biegać moge ale strzelac to juz nie i zwykle w tych momentach gine, zacnie nie? Też tak macie po patchu?

Edytowane przez Kisiel49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie rozku*wić pada na ścianie... Za każdym razem teraz broń po odrodzeniu ładuje się po 2-4 sekundach. Biegać moge ale strzelac to juz nie i zwykle w tych momentach gine, zacnie nie? Też tak macie po patchu?

Nie ma rąk ani broni na ekranie i dopiero po chwili jest wyciągana? Też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj malo nie rozjebalem pada na CQ przez to. Jak nie dzwiek,ktorego nie ma przez wiekszosc rundy to brak broni. Normalnie szlag trafia czlowieka bardziej niz przy grze w demon's souls

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rąk ani broni na ekranie i dopiero po chwili jest wyciągana? Też...

też, dlatego narazie znowu przerwa do kolejnego patcha... bo szkoda pada. Ja już wątpie aby ta gra była kiedyś grywalna. U mnie jeszcze dodatkowo dochodzi wieszanie konsoli,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ta gra jest niesamowita. Ile kopii , tyle bugów. Akurat ja akcji z brakiem rąk i broni nie uświadczyłem. Natomiast kilkanaście razy miałem tak że ekran zasłaniały mi nogi , bo moja postać chodziła jak żołnierz na ruskiej defiladzie wojskowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze posty i boje się odpalić konsolę ;D

Na szczęście, mam "tylko" problemy z dźwiękiem, co już jest mega irytujące. Chociaż ostatnio się wkurzyłem, bo chciałem sobie pograć w szturm, a za każdym razem wrzucało mnie na serwer z CQ ... WTF?

Dzięki Waszym opiniom nie mam zamiaru na razie kupować żadnego dodatku, ani Premium, bo więcej będę miał z tym problemów, niż przyjemności. Na pewno kupie siły pancerne, bo walka w czołgu, LAV-ie, itp., to jest esencja BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście-nieszczęście tylko na konsolowej wersji gry występują takie błędy ;)

chyba na ps trójkowej wersji gry bo z tego co mi wiadomo, na x wszystko bangla jak trzeba.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja błąd z brakiem broni po respawnie miałem także w bc2, po formacie dotychczas błąd ten wystąpił mi tylko raz i trwał chwilę, wcześniej czasami trwało to naprawę długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem kolesia ktory czolgajac zapierdzielal szybciej niz ja bieglem ;)

To musiał być chiński komandos w poszukiwaniu ryżu, oni potrafią takie rzeczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba na ps trujkowej wersji gry bo z tego co mi wiadomo, na x wszystko bangla jak trzeba.

Oj stary...,błędy to występują w twojej wypowiedzi....

Teraz miałem mega wkurw...,konsolka zawiesiła mi się podczas gry "zespołowego deda" na Kanałach przy moich statach 30-2...,grubo bolało.

Edytowane przez unki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj stary...,błędy to występują w twojej wypowiedzi....

Teraz miałem mega wkurw...,konsolka zawiesiła mi się podczas gry "zespołowego deda" na Kanałach przy moich statach 30-2...,grubo bolało.

W twojej także. Naucz się stawiać przecinki zanim kogoś zaczniesz pouczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jedno pytanie, czy wy tez macie problem z wywalaniem z gry online? Dzisiaj chyba z 4 razy mnie wywaliło komunikatem "Utracono połączenie z EA online", wiele razy równiez ścina mi głos, ale to chyba standard. Może ktoś z Was mial taki problem i wie jak go rozwiązać to będę wdzięczny:). Może jest cos routerem, ale na PS3 pisze że mam NAT 2, więc to chyba nie tak źle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jedno pytanie, czy wy tez macie problem z wywalaniem z gry online? Dzisiaj chyba z 4 razy mnie wywaliło komunikatem "Utracono połączenie z EA online", wiele razy równiez ścina mi głos, ale to chyba standard. Może ktoś z Was mial taki problem i wie jak go rozwiązać to będę wdzięczny:). Może jest cos routerem, ale na PS3 pisze że mam NAT 2, więc to chyba nie tak źle.

miałem to samo i POMOC EA zasugerowało mi żebym usunąłc wszystko co związane z BF3 na konsoli (patche,savingi,dodatki)

i mi pomogło ale nie wiem czy to była przyczyna gry czy neta. ale z netem nie miałem problemu a zaczęło sie to dziac po patchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jedno pytanie, czy wy tez macie problem z wywalaniem z gry online? Dzisiaj chyba z 4 razy mnie wywaliło komunikatem "Utracono połączenie z EA online", wiele razy równiez ścina mi głos, ale to chyba standard. Może ktoś z Was mial taki problem i wie jak go rozwiązać to będę wdzięczny:). Może jest cos routerem, ale na PS3 pisze że mam NAT 2, więc to chyba nie tak źle.

Sprawdź sobie np. w innych gierkach typu FIFA 12 czy BC 2 jak się zachowuje gra przy łączeniu z internetem, czy masz lagi, zwiechy, disconnecty itp. Ja u siebie miałem lagi, wyrzucało mnie z gry, nie logowało się, aż zaczęło mnie wykopywać całkiem z PSN! Na kompie wszystko śmigało jak należy natomiast na konsoli problem zaczął się nasilać...

Więc, zrób jak mówię i zobacz gdzie leży problem, jeżeli będziesz miał podobne sytuacje w innych grach to polecam poszukać na youtube filmików dotyczących ustawienia adresów serwerów DNS na konsoli i tam znajdziesz jakiegoś fix'a :) Ja tak muszę zrobić z raz na rok i wszystko śmiga elegancko, mam nadzieję, że w jakimś stopniu pomogłem. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, bo kilka razy wywaliło nas z kumplem z kooperacji w Resistance 3, myslalem że to kumpla wina bo ma radiówkę, ale teraz myśle że może to moja wina. Musze sprawdzić jak jest w Black Ops. Możliwe że to wina neta, bo netia ostatnio strasznie się je*ie u mnie. A właśnie mnie nie wywala całkowicie z PSN tylko z rozgrywki, zalogowany do PSN jestem ciągle. Może spróbuje odblokować porty na routerze bo nic nie robiłem z nimi po resecie routera bo awarii neta. Moze to coś da, a jakie konkretnie trzeba porty odblokować na BF 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie konkretnie trzeba porty odblokować na BF 3 ?

Online ports for Battlefield 3

If you are playing on PS3, please enable the following online ports on your connection:

TCP: 80, 443, 9988, 10000-10100, 17502, 42127

UDP: 3659, 14000-14016

Ewentualnie z pinguj swoje IP żeby sprawdzić czy gubi pakiety,wtedy wina twego dostawcy neta.

Start => Wyszukaj programy i pliki => wklej komendę: ping -l 1500 -t 21.123.123.123-wpisz swoje IP

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×