Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem Premium jest na stałe. Ja nie mam premium już kupę czasu ale zastanawiam się nad kupnem tego ustrojstwa bo chętnie pogram na nowych mapkach z Aftermath.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i nie żałuje, dostałem 3 dodatki czyli tak w sumie nową grę :) tylko na silinku bf3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowie sie ktos kto ma premium???? czy jest na rok czy na stałe?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tych zadań nie robię deadmau i również problemu nie mam :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również nie mam premium ale każdy dodatek kupowałem osobno. Wychodzę na tym drożej ale na przestrzeni czasu nie przeszkadza mi to niż wydać jednorazowo 179zł to nowa gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premium masz na stałe. w skład premium wchodzi pakiet pięciu dlc ( z czego trzy już wyszły) i jakieś pierdoły typu nowy nożyk do tapet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również nie mam premium ale każdy dodatek kupowałem osobno. Wychodzę na tym drożej ale na przestrzeni czasu nie przeszkadza mi to niż wydać jednorazowo 179zł to nowa gra ;)

To ladnie przeplaciles. Co za problem zlozyc sie na polowe z kims? wychodzi 90 zl za wszystkie dodatki, a za 2 zabuliles 100 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wykonuję te zadania ale tylko dla własnej satysfakcji a nie tych gównianych kamuflaży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ladnie przeplaciles. Co za problem zlozyc sie na polowe z kims? wychodzi 90 zl za wszystkie dodatki, a za 2 zabuliles 100 zl.

ale dodatki także kupuje na pół :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał może wczoraj jakieś problemy z Online? Raz, że nie widzę połowy ulubionych serwerów polskich, dwa, że potem nie mogłem się już połączyć z żadnym tzn. brak połączenia z EA Online, twoje łącze jest koślawe ;) a wiadomo, że nie jest bo młócę na bieżąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było to samo przez około 40 min....(20MB łącze było niewystarczające by zagrać w bf3 ;-)).....później wróciło do normy.....a miało to miejsce około 20.00

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wywaliło u nas wszystkich z serwera, mało tego jak później zajrzałem na Battlelog to nawet raport się nie pojawił. Widocznie jakieś problemy tehchniczne mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki w postaci mapek? Przeważnie ponad 1.5 gb czyli 1500mb. Nie zbyt dużo jak na dzisiejsze możliwości.

A co do problemów z BFem. Dziś gdzieś około 15 nie mogłem normalnie zagrać tak lagowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie szlag trafi, Battlelog działa w kratkę co chwilę jakąś aktualizacja w której coś zepsują, a potem następna co 'naprawia' to co zepsuli. Matoły. Na PS3 to jeszcze można pograć, ale jak Battlelog nie działa to na PC nie pograsz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deadmau49 ale coś chyba jest na rzeczy dzisiaj 3 razy wywaliło mnie podczas meczu i 2 zwisy konsoli, więc odpuszczam sobie na dziś BF'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, Dice bawi się w upiększanie Battleloga psując wszystko po drodze tylko dlatego, żeby "upiększyć" serwis. A do dzisiaj Battlelog nie działa poprawnie (przynajmniej na Operze). I uwaga, najlepszy news - BF3 na PC nie działa na przeglądarkach 64-bitowych. Aktualizację o godzinie 9 rano rozumiem, ale nie wieczorem kiedy chcę sobie pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z takimi lagami. Biegnę za typem 5 metrów, ładuję mu z spasa w plecy 3 strzały, on się odwraca kładzie mnie jednym brustem z an94 i ma 70% WTF? Net 30mb pingi poniżej 40ms. Z tej gry robi się kupa przez te lagi na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem odpalam bfa i pobiera mi sie aktualizacja 1.6 zajmuje 1574 MB w trakcie pobierania wyskoczył błąd u was też tak ?

Edytowane przez pawel98742

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z takimi lagami. Biegnę za typem 5 metrów, ładuję mu z spasa w plecy 3 strzały, on się odwraca kładzie mnie jednym brustem z an94 i ma 70% WTF? Net 30mb pingi poniżej 40ms. Z tej gry robi się kupa przez te lagi na serwerach.

Typ ciorał w 576p ^^

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ ciorał w 576p ^^

To akurat nie ma na tu żadnego wpływu. Po prostu coś z połączeniem. Też tak nie raz miałem.

BTW. Ilość wiadomości o tym jakim to ja jestem hakerem, gdzie zostałem zaraportowany i o tym, że nielegalnie ciągnę internet, po tych rundach - bezcenna :rofl:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/67235445/4/347687692/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/67236298/4/347687692/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×