Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do baserape to mogli by dodać opcję poddania się. Jak wróg ma wszystkie flagi to można głosować i jak większość przegrywających się podda to przegrywają i następna runda. Takie TKO. Ukróciło by to 500-ticketowe rejpy i gorsze..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedys wlasnie na 4fun wpadli kolesie z Lol.Mowie,jak tak ciagle sie przechwalaja jacy,oni sa zajebisci na tym ps3 site.To pewnie jakos sie zbalansuja,zeby gracze slabsi tez mieli szanse "pograc".Tak zawsze bylo w kanterze,ze ligowi gracze sie balansowali na publikach.

A tu ch@j 6 wpada do jednego teamu i od poczatku rundy baserape.Mysle sobie ok,pierwsza mapa,druga mapa rejp.Pewnie zaraz sie zbalansuja,bo to bezsens.Ale nie! lepiej sobie zrobic staty w pojezdzie 36-0 :down: U mnie kolesie z 20-30lvl a czolg z naprawiaczem na tylach nas rejpi.Takim zachowaniem na publikach psujecie gre :biggrin:

Nie ma co się napinać, oni wymagają od innych żeby balansować kiedy przegrywają ale gdy już sytuacja się odwróci i ciągły baserape z ich strony to im to nie przeszkadza, śmiech na sali, tacy to już są gracze. BTW ostatnio na naszym serwie pojawiają się ludzie z loL i jakoś nie ma z nimi problemów, o dziwo zrozumieli zasady serwera, gratulacje.

Żeby nie było offtopu to CQ nawet fajne ale mapki strasznie chaotyczne, często dziwne respy i ludzie którzy kładą C4 przy fladze doprowadzają do kurwicy, bronie nawet OK, ACR chyba najlepszy jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trlololo lolo lolo uohohoho :D

Co do patcha to 720p jest w miare grywalne (jak pisalem wczesniej),ale dzwiek to kpina. 3/4 rundy grac bez dzwieku to zart. DICE jedno naprawia a drugie cudownie upierd...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale ostatnimi czasy pogrywając TDM (około 400 ticketów) nabijam sporo doświadczenia, zazwyczaj dobijam gdzieś do 40-60 fragów a ze zgonami to różnie bywa, raczej nie przekraczam 30. Wracając do tematu doświadczenia, otóż taki meczyk (przy pełnym serwerze) trwa około 15-25 minut, za zwykłe baretki nabija gdzieś do 7000 tys. punktów, za osiągnięcia w meczu około 4-6 tys. a czasem dostajemy medal lub gwiazdkę broni co daje nam od 2 do 10 tys. punktów doświadczenia. Reasumując w około 25 minut wbijamy tyle doświadczenia ile dostaniemy za 40 minut gry na podboju. Oczywiście bez fragów tego nie osiągniemy :)

Myślę, że przyda się osobom, które chętnie nabiją swój lvl. szybciej. Oczywiście wiąże się z tym brak pojazdów itp. więc ja zostaje przy podbojach, po prostu więcej zabawy, no chyba, że nie mamy z kim pograć.

@edit

Tutaj przykładowo dzisiejszy meczyk, w którym dostałem jakieś 35 tys. doświadczenia. Co prawda wynik nie był wyśmienity a mecz trwał około 26 minut + zaliczyłem medal więc to też jakieś dodatkowe punkty, ale to pokazuje, że przy dłuższym graniu dostajemy więcej.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/48899227/4/349373633/

Edytowane przez Babka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się przejść 3 misję współpracy na Hard bez problemów.

Już prawie kilka razy padem rzuciłem.

Kilka razy gra zawiesiła się przy bramie.

Jednak najgorsze jest to jak dochodzę do ostatniej części mapy (taki duży plac).

Zabijam wszystkich wrogów i nic, mogę biegać po mapie w nieskończoność, ale nic się nie dzieje.

Żadnego uaktualnienia zadania, żadnych nowych przeciwników.

Jeśli ktoś będzie mógł pomóc to będę wdzięczny.

PSN: shemaforash

EDIT: już nieaktualne, po złości spróbowałem jeszcze raz i udało się.

Mimo wszystko jak ktoś chce pograć co-op to zapraszam.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam pytanie. Czy do trybu gun master który dochodzi nam w dodatku close quoters trzeba mieć zakupiony back to karkand ? Widziałem, że właśnie w tym gun masterze są wykorzystywane bronie z btk, dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mówię że się nie da bo też mi się zdarza. ale raczej jak sporo nubicjuszy gra :). jak jest serw napakowany orłami to już nie takie proste. jak się kiedyś spotkamy na serwach to będę miał twój setup na uwadze ;)

ostatnio straszliwie lamię w czołgach

wcześniej to z kilkudziesięciu metrów gości na 2 hity ściągałem a teraz nie raz się męczę na 5 strzałów

przerzuciłem się na piechotę lub BWP na bazarze

szczególnie dlatego, że wkurzają mnie niemiłosiernie te wszystkie latajki ;)

Czy komuś udało się przejść 3 misję współpracy na Hard bez problemów.

Już prawie kilka razy padem rzuciłem.

Kilka razy gra zawiesiła się przy bramie.

Jednak najgorsze jest to jak dochodzę do ostatniej części mapy (taki duży plac).

Zabijam wszystkich wrogów i nic, mogę biegać po mapie w nieskończoność, ale nic się nie dzieje.

Żadnego uaktualnienia zadania, żadnych nowych przeciwników.

Jeśli ktoś będzie mógł pomóc to będę wdzięczny.

PSN: shemaforash

EDIT: już nieaktualne, po złości spróbowałem jeszcze raz i udało się.

Mimo wszystko jak ktoś chce pograć co-op to zapraszam.

może ja bym mógł pograć

nigdy nie moge się zmobilizować, ale jak do mnie napiszesz to na pewno wbiję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam, czy wy też tak macie, że gdy używacie ACW-R to występuje brak wibracji na padzie? przy używaniu każdej innej broni mam wibrację ale przy tej nie :P

U mnie też nie ma wibracji.Sprawdzone na trybie Mistrz Broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj granie w BF to porażka.Jak nie wtyczka w rogu to zwiecha jak nie zwiecha to komunikat ze utracono polaczenie z sesją .Ja nie wiem czy tylko ja tak dzis miałem czy serwy im siadały.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapę z AC130 na PS3 wykastrują maksymalnie... Tylko ja mam skrytą nadzieję, że z jakimś patchem będzie możliwość zrobienia serwerów dla 64 graczy? :X Tylko tego mi brakuje z wersji pctowej bo na grafikę i sterowanie to sram :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w BF3 to porażka jak na servie nie masz zabronionego spamowania granatami albo m320 itp itd...bo wtedy prawie nikt już nie gra taktycznie, nie chodzi w zespołach ani nic tylko nawala na oślep z granatów i wsio...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Ja gram na różnych serwerach i w jednym meczu zabicie granatem albo M320 mogę policzyć na palcach jednej reki pijanego drwala.

Jest Zadanie na broń dla Szturmowca z granatami i granatnikami może trafiłeś na gosci co klepią fragi na to :D

Sam czasem używam M320 bo nie ma to jak przywalić przez pól mapy kamperowi na dachu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i odblokowalem mtar-21 = kosi równo. taki nowy famas, tyle ze imo szybciej sie przeladowuje i zabic 2 z 30 pestek to nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke mi to zajęło ale udało mi się wykarczować wszystkie kaspijskie lasy c:

az99gx.jpg

2jd1a41.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to się narobiłeś troszkę przy tych lasach :)

A ja muszę się pochwalić bo dziś z rana osiągnąłem całkiem przyzwoity wynik 101-39 na TDM, mój the best.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/49076994/4/349373633/

Co do wyników, jak jest z wami? Macie jakiś najlepszy wynik pod względem fragów albo pkt. doświadczenia? Chętnie poczytam co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszę z różnych krańców świata, że teraz Aim Assist przegina dosyć ciężko :) Ja na tym nie gram i zacząć nie zamierzam ale jeśli jest to aż taka pomoc to rywalizacja nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była możliwość 64 graczy na ps3 :(. Ehh marzenia...

Możliwe, żę w dodatku Siły pancerne dadzą na konsolach tryb dla 32 lub 48 graczy, nawet gdyby miało by to wpływ na grafikę. Problem tkwi w graczach którzy spotkaliby się w jednym miejscu, rzucili granaty i zwiecha lub dymek z konsoli.

DICE brak wyobraźni, a tworzone przez nich mapy na konsole to po prostu mniej flag i tyle zero projektowania pod konsole. Czasami na kaspianie wieje nudą a co dopiero na największej mapie w historii serii bf, która ma znaleźć się w następnym dodatku.

Ten filmik jest zabawny jak i cała seria. Cała prawda o niektórych graczach.

http://www.youtube.com/embed/Kdrbd3MZFk0

Edytowane przez snake_3xX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord w bf3 moim JezusemTerminatorem ( czyt. medykiem ) wynosił 10F/0D ~19k expa...nigdy więcej nie udało mi się go powtórzyć...ale pamiętam że byłem chwalony że jako jedyny wiem po co jest medyk w tej grze a reszta medyków to tylko chodzace mięso armatnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszę z różnych krańców świata, że teraz Aim Assist przegina dosyć ciężko :) Ja na tym nie gram i zacząć nie zamierzam ale jeśli jest to aż taka pomoc to rywalizacja nie ma sensu...

Jak dla mnie to bardziej przeszkadza, niż pomaga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w grze jest aim asist ??

Co do map na 32 albo 48 to nie wiem.

Na CQ jak jest sieka i zagęszczenie akcji to gra lubi chrupnąć...... graczy jest max 16....wiec jakos nie widze tego 48,

Edytowane przez Baijson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bardziej przeszkadza, niż pomaga.

Nawet sam celuje prz bliskich kontaktach. Muszę powiedzieć, że trochę przegieli i powinni go odrobinę osłabić.

Nie wiecie może czy DICE zamierza wprowadzić comorose na konsole, bo czasem by się przydało np. żeby podziękować lub poprosić o amunicje bez szukania wokół siebie wsparcia, bo jest to troche śmieszne.

Co do map na 32 albo 48 to nie wiem.

Na CQ jak jest sieka i zagęszczenie akcji to gra lubi chrupnąć...... graczy jest max 16....wiec jakos nie widze tego 48,

Ale na kaspianie, firestormie i chark by się przydała większa ilość osób, bo po przejęciu flagi nie ma nawet kto jej bronić i przejmowanie flagi w pojedynkę nie jest fajne szczególnie gdy wokół respi się wróg.

Edytowane przez snake_3xX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to smieszne jak masz dobra runde a pestek brak :(......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, żę w dodatku Siły pancerne dadzą na konsolach tryb dla 32 lub 48 graczy, ....

Taaa, jasne.

Polska zostanie Mistrzem Europy, Lewandowski królem strzelców, za 10 lat staniemy sie potrentatem na rynku gazu łupkowego i uniezaleznimy sie od Rosji.

O czyms zapomniałem? A tak DICE w końcu naprawi znikający dzwiek w BF3.

:biggrin:

Radze sobie przypomnieć mapę Heavy Metal z BC2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×