Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy jezeli kupie gre bf3 premium to bede mial ze wszystkimi dodatkami?a i ile waza patche przy instalacji?

jeżeli kupisz edycje premium, ta za 249zł to masaz pełną edycje ze wszystkim co wyszło i co wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupota ludzka nie zna granic albo to zwykłe sk*rwysyństwo. Sprawdziłem wszystkie serwery sniper/only sniper i na każdym snajperów jak na lekarstwo a jak sie trafi to smierć od pojazdów albo karabinów maszynowych. Próbowałem też tdm (only bolt sniper) ale co chwila wbija się "żartowniś" z automatem, do tego natrafiłem znów na idiotę z gromu od kolozpolski oczywiście automat w łapie i wielki koks. Dopóki nie dodadzą we własnych serwerach, ze ustala się bronie, niektóre blokuje to nie zobaczą moich pieniędzy na serwer bo idioci znajdą się zawsze żeby popsuć innym zabawę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prędko sie nie doczekasz takich serwerów bo jest to niezgodne z zasadami EA/BF3

Examples of abuse include, but are not limited to:
  • Playing on restricted kit servers (knife, shock, and pistol only)

(...)

  • Creating a play environment which, by definition or action, creates an inflated scoring scenario

(...)

Server Administrators are in violation of the EA Online Terms and Conditions if they enforce server rules on ranked servers that prohibit or severely limit players from using any roles, kits, weapons, vehicles, or other features of the game while playing on their server.

całość znajdziesz tu: https://help.ea.com/article/bf3-rules-of-conduct

ps. EA sobie jakoś poradzi bez twoich pieniędzy,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla czego niektórzy tak narzekają na AC 130, rozumiem że może być wkurw....ce że spadnie Ci na banie pocisk niespodziewanie, ale w ramach wdzięczności można spokojnie zdjąć go z igły wraz z dwoma strzelcami i lecimy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Nie wiem dla czego niektórzy tak narzekają na AC 130, rozumiem że może być wkurw....ce że spadnie Ci na banie pocisk niespodziewanie, ale w ramach wdzięczności można spokojnie zdjąć go z igły wraz z dwoma strzelcami i lecimy dalej.

Nawet 3 technikami rozwalenie takiego AC-130 trwa. IGLA/STINGER zabierają ok. 20% takiemu kolosowi więc jeśli chce się go szybko rozwalić potrzeba aż 5 techników (jedna seria strzałów). Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie "Kanonierka" na conqueście to pewna śmierć - tyle powiem. Po sekundzie tak Ci brzęczy Lock w słuchawkach,że można dostać pierdo*ca. A te flary?bullshit. Najlepsze,że Pancir jest tak usytuowany,że spokojnie można tą beczkę pojechać-co dla mnie jest chore. Ogólnie dodatek gram tylko dlatego,że mam premium. Osobnych pieniędzy bym nie poświęcił tak jak mówiłem wczesniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś zniszczyć Gunshipa za pomocą C4? No wiecie, wyskoczyć z myśliwca nad Gunshipem i zrzucić mu kilka placków :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo odczucie co boneso...też bym kasy specjalnie na ten dodatek nie wydał.Tyle,że to wynika z czego innego...kiedyś napisałem,że najwiekszym bugiem tej gry są ludzie.Po pierwszym zniechęceniu postanowiłem wrócić do AK,bo bardzo lubię pojazdy.Oczywiście na pustyni na respie koleś siedzi w czołgu i napierd.la we wszystkie pojawiające się własne pojazdy :blink: Zero napraw,jak stracisz pojazd to dajesz po mapie z buta mega odległości i de facto zamiast grać biegasz...ale powiem Wam tak: jak macie kilku kumpli i headset to można naprawdę (moim skromnym zdaniem) na tych mapach fajnie pograć.Oczywiście warunek jest taki,ze ktoś lubi pojazdy.Ja to odbieram w ten sposób,że właśnie w tym duchu te mapy i tryby powstały.Zresztą wszyscy wiedzą,że BF to ZESPÓŁ,a ten dodatek szczególnie premiuje taki sposób gry.Przysłowiowa łezka mi się w oku kręciła,kiedy 2-3 zgrane pojazdy przeciwnika mnie "jechały"...to jest to! Gra z randomami na tych mapach nie ma sensu - nuda,frustracja i strata czasu,natomiast z dobra ekipą na 100% będzie dobra zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale tak czy siak wydaliście kasę na AK. Ja własnie dlatego nie posiadam premium gdyż mogę poczytać przez 2 tyg waszych opinii i zastanowić się czy kupić dodatek czy nie(mimo że pewnie wyjdzie drożej). Miejmy nadzieję iż następny będzie lepszy!

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś zniszczyć Gunshipa za pomocą C4? No wiecie, wyskoczyć z myśliwca nad Gunshipem i zrzucić mu kilka placków :biggrin:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem w teamie idzie pograc ktos podleci heli po Ciebie itd.Tylko ja podam przyklad maly ze swojego doswiadczenia.Zbieramy 5 loLkow wbijamy na serw i po jednym meczu przeciwnicy uciekaja z serwa i pustka :( Wiec public odpada niestety w naszym przypadku.A random player to pomylka niestety na AK.Kazdy pakuje dupsko tam gdzie nie trzeba.Chyba ze nam orly wyzeruja to wtedy pogramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale tak czy siak wydaliście kasę na AK. Ja własnie dlatego nie posiadam premium gdyż mogę poczytać przez 2 tyg waszych opinii i zastanowić się czy kupić dodatek czy nie(mimo że pewnie wyjdzie drożej). Miejmy nadzieję iż następny będzie lepszy!

Ja wydałem na premium,nie na AK.Wcześniej pisałem,że byłem strasznie napalony na ten dodatek,bo lubię pojazdy.Szybko sprowadziła mnie na ziemię gra w pojedynkę - tak jestem rozczarowany,ja jako ja.Natomiast staram się obiektywnie ocenić produkt DICE...gra pojazdami pancernymi jest specyficzna,tak jak np. snajperem.Na polu walki czołgi też nigdy nie jadą każdy sobie i w swoja stronę,a tutaj póki co tak to wygląda.Dlatego z ogarniętą ekipą pewnie będzie można super popykać (ja niestety nie mam takiej możliwości),z randomami - zapomnij.Przynajmniej na chwilę obecną.

Owszem w teamie idzie pograc ktos podleci heli po Ciebie itd.Tylko ja podam przyklad maly ze swojego doswiadczenia.Zbieramy 5 loLkow wbijamy na serw i po jednym meczu przeciwnicy uciekaja z serwa i pustka :( Wiec public odpada niestety w naszym przypadku.A random player to pomylka niestety na AK.Kazdy pakuje dupsko tam gdzie nie trzeba.Chyba ze nam orly wyzeruja to wtedy pogramy.

Dziwisz się? :) Ty chciałbyś wejść na serwer i ginąć co chwila atakowany przez 2 - 3 zgrane pojazdy? Nie..Może z czasem więcej osób bedzie miało dodatek i jakos w kierunku zespołowym to się rozwinie.Ja to w każdym razie widze tak: dwie ekipy lubiące pojazdy,headsety...i wtedy jest jazda :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwie sie bo jak bylem total noobem to nie uciekalem z serwa tylko gralem na lepszych i sie uczylem gry.Zreszta zawsze tak bylo i bedzie.A teraz musimy grac max we 3 bo albo base jest albo ucieczka z serwa.Chyba ze wpadaja chlopaki z zaprzyjaznionych klanow to nikt nie ucieka z serwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem noobem i też nie uciekam,co więcej wolę grać z lepszymi i po kilku zgonach "spinać się" i mówić sobie "teraz Cię załawię" :D Wiem,że wiesz o czym piszę ;) Ale to nie dotyczy tego dodatku,bo jak masz czołg przeciwko trzem to można nawet majtki spisać z ambicji i woli walki :D a i tak nic to nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię sobie pograć przeciwko koksom, ale to tylko żeby zerwać tagi i to w hurtowych ilościach. Nie wiem czy jest coś bardziej upokarzającego niż kilka kos w plecy od jednej osoby. Nie szkodzi że przy tym klnę jak szewc i wyzywam od najgorszych :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ;) wczoraj czy w czwartek gralem naprzeciwko jakiegos kolesia oczywiscie 100 orzelek przy statach 20 -4 dla mnie napisal jakze znany tekst "fuck poland, fuck cheater" zachowuje takie trofea w postaci wiadomosci ;)

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś zniszczyć Gunshipa za pomocą C4? No wiecie, wyskoczyć z myśliwca nad Gunshipem i zrzucić mu kilka placków :biggrin:

Trzeba przetestowac :) ciekawe czy da rade na nim ustac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gunshipa????

AC-130 to jest gunship.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że czas gry nie jest naliczany prawidłowo. Zamiast czasu ile gramy jest czas trwania meczy w których graliśmy.

Czyli np. cały mecz trwał 30 min, a my wbiliśmy pod koniec. I tak zalicza nam się cały mecz.

Wam też się tak wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrzostwo !!! jak to tryb ?? mozna tak ustawic mapke??

To jakiś mod na PC. Na PS3 nie ma możliwości zrobienia czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że czas gry nie jest naliczany prawidłowo. Zamiast czasu ile gramy jest czas trwania meczy w których graliśmy.

Czyli np. cały mecz trwał 30 min, a my wbiliśmy pod koniec. I tak zalicza nam się cały mecz.

Wam też się tak wydaje?

sprawdz to. zobacz jaki masz czas i zagraj pol rundy i spojrz czy ci sie zmienilo

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×