Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko :) Czy w necie znajdę gdzieś mapki z oznaczeniami gdzie wszystko jest???

Ostatnio szukałłem PLOT na Pancernej Tarczy w podboju, wiem że jest po stronie USA ale nie wiem dokładnie gdzie, z góry dzieki za odp

pzdr

nie ma jeszcze takich map, jak się pojwią to zapewne tu: http://randomnade.com/game/battlefield-3/maps

w AK PLOTki są w bazach,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po patchu przestałem używać AEKa i zacząłem śmigać z F2000, wydaję mi się najlepszą giwerką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie bezsensu są te mapy z nowego DLC. Na kompie przy większej ilości graczy może się będą sprawdzać, ale na konsoli jest nudno z racji wielkości map i ilości graczy. W momencie, gdy stracimy pojazd gdzieś na środku mapy to lepiej chyba samobója strzelić niż biec gdzieś na piechotę.

Nie wiem dlaczego też w trybie bitwy pancerne nie dali większej ilości pojazdów, tak że zaraz po respie wsiadamy do następnego i jazda do walki. Bezsensu trzeba czekać (bo na piechotę nie ma co się ruszać) i liczyć, że jakiś pojazd pojawi się blisko nas bo w innym wypadku inni gracze dobiegną pierwsi, a my czekamy dalej.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem placzkow co gadaja ze jak grasz m16/aek to jestes noobem. Kazda bron jest dobra, kazdy gra czym chce. Wiadomo m320 wkurza jak i shotgun ale normalnie bronie sa ok. Nie ma co mowic ze jakas bron jest OP, skoro kazda bron jest zajebista tylko nia trzeba umiec grac. A to Dice tez wkurwia, balans przed ostatnim patchem byl zajebisty , wiec po co to ruszac jak jest git...

Tapnięte z SGS

Edytowane przez RikraX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie bezsensu są te mapy z nowego DLC. Na kompie przy większej ilości graczy może się będą sprawdzać, ale na konsoli jest nudno z racji wielkości map i ilości graczy.

na kompa wyszły dzisiaj i są zajebiste!! nie dość żę wyglądają pięknie to jeszcze grywalność na nich w porównaniu do ps3 to niebo a ziemia. wszędzie akcja, nad głowami cały czas coś lata, czołgów i innych pojazdów od zaj.... naprawdę szkoda że ps3 nie jest w stanie pociągnąć większej ilości graczy bo ten dotatek jest trochę bez sensu w takiej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten DLC jest tylko po to, żeby myśliwcami polatać, ja tylko to robię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobili cos z tym pp200 bo przed tym "patchem" wogóle nie szlo mi ta bronią a teraz ciągle ponad 20killi :D tylko ma taki mały magazynek :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy... Pamiętasz USAS-12?

hehe, no jakieś dwa-trzy pacze temu to była pukawka z którą dice przesadziło zdrowo. ja wpełni rozumiem że shotguny powinny być masakryczne w spotkaniu na bliski kontakt , ale usas z odłamkową to było przegięcie. chociaż ostatnio jakiś pacjent zdejmował mnie na raz z pompki 870mcs z pociskami sabot, z takiej odległości że ja bym miał problem trafić go z aeka. imo zasięg miało toto za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy warto kupować PREMIUM ? Chodzi mi o to, że teraz gracze mogą mi mówić, że mam niskie SPM a posiadam BFP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie opk jest moje m249-154 gwiazdki i dalej idzie w górę :banana: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie opk jest moje m249-154 gwiazdki i dalej idzie w górę :banana: .

No widzisz to tak samo jak u mnie M16 jest OP :) Prawie 400 gwiazdek i ciągle idzie w górę :> huehuehue
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt Usas byl bronia z ktora kazdy biegal, i lał po 5 osob naraz,

Tapnięte z SGS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chociaż ostatnio jakiś pacjent zdejmował mnie na raz z pompki 870mcs z pociskami sabot

No coś z tym jest, bo po patchu sporo osób z tym na metro lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt Usas byl bronia z ktora kazdy biegal, i lał po 5 osob naraz,

Tapnięte z SGS

Ja mam z 5 zabić z USASA więc wypraszam sobie nie każdy!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z 5 zabić z USASA więc wypraszam sobie nie każdy! :)

ubiłeś ich na raz? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pacjent zdejmował mnie na raz z pompki 870mcs z pociskami sabot, z takiej odległości że ja bym miał problem trafić go z aeka. imo zasięg miało toto za duży.

Amunicja sabot do strzelb zawsze ściągała na jeden strzał do jakiejś odległości. Strzelba z taką amunicją to nic innego jak karabin snajperski, tylko zadający mniej obrażeń na coraz to większe odległości i z większym opadaniem pocisków. Ostatnio na Omańskiej dostałem z tego największego budynku na który można ze spadochronu zlecieć w łeb na co najmniej 500 metrów. Gość sprytny troll, strzelba z celownikiem x12 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoja OP bron. Wlasnie gralismy conquest na Metro. Ekipa przeciwna w 80% biegala z M60. Nie bylismy w stanie wygrac tego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoja OP bron. Wlasnie gralismy conquest na Metro. Ekipa przeciwna w 80% biegala z M60. Nie bylismy w stanie wygrac tego meczu.

skoro tak, to też powinniście biegać z m60 chyba??? wtedy byście wygrali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią że to aek to taka kosiara a mi tym jak nie szło tak nie idzie :/ ostatnio wogólę szturmówkami mi nie idzie jakoś nikogo nie mogę trafić a jak zagrałem sobie m259 na metro to od razu forma wróciła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amunicja sabot do strzelb zawsze ściągała na jeden strzał do jakiejś odległości. Strzelba z taką amunicją to nic innego jak karabin snajperski, tylko zadający mniej obrażeń na coraz to większe odległości i z większym opadaniem pocisków. Ostatnio na Omańskiej dostałem z tego największego budynku na który można ze spadochronu zlecieć w łeb na co najmniej 500 metrów. Gość sprytny troll, strzelba z celownikiem x12 :biggrin:

heh ,właśnie sobie wczoaj pobiegałem chwilę ze spasem z sabotem na metrze. gdyby nie to że przez pierwsze 5 minut meczu potrenowałem na respie celność na okolicznych oknach to celność miałbym chyba z 80%. na długie odległości zdejmuje na max dwa strzały , na krótkie na raz, nawet z biodra. trochę cierpliwości przy celowaniu, nic na pałę i fragi lecą jak miłe. pewnie ludzie klęli na mnie na potęgę . aż zaraz zajrzę na battleloga czy mnie od trolli nie powyzywali :biggrin: . chyba mam nową ulubioną broń :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że AEK jest gorszy. Źle mi się nim gra, lepsze już MP7 jest które mi do gustu przypadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to tak samo jak u mnie M16 jest OP :) Prawie 400 gwiazdek i ciągle idzie w górę :> huehuehue

No przestań...,nie ma porównania-Ty admin DICE+ kody na nieśmiertelnośc(prawie)+ haki+myszka+boty i ja biedny 39letni schorowany tetryk z drewnianymi palcami i okularami ze szkłem jak u Stępnia...ehhh :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią że to aek to taka kosiara a mi tym jak nie szło tak nie idzie :/ ostatnio wogólę szturmówkami mi nie idzie jakoś nikogo nie mogę trafić a jak zagrałem sobie m259 na metro to od razu forma wróciła :biggrin:

Lepiej idzie Ci krową tylko i wyłącznie dlatego, że znefrili aim assist i teraz trafienie bronią szturmową w kogoś nie jest takie łatwe jak kiedyś. Edytowane przez tomekzwzg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×