Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

No ja się jednak nie zgodzę... ułomną wersję można spotkać tylko na konsolach, a w szczególności na PS3 gdzie jest najwięcej problemów - wasz "input lag", dawne problemy z VoIPem których na X360 na próżno szukać, nie mówiąc już o PC. Ktoś kto mówi, że gra została "zrushowana" nie grał chyba na blaszaku, gdzie od dnia premiery wszystko działa świetnie! Czemu gracze na PC mieliby czekać ROK na grę, która działa świetnie na ich platformie tylko dlatego, że największe buble i problemy wychodzą na sześcioletnich konsolach? BF3 był robiony na PC i już, nawet mapki dostajecie zkopiowane z wersji na PC. Na 24 graczy dostajecie przykładowo 5 flag na zbyt dużej mapie, na której na PC gra się w Wielkim Podboju, nie małym jak na konsolach.

Ej trolu..'nasz' input lag?95% ludzi mówi,że lag był to co-Ty sam przeciwko światu?!Co do Twoich przemyśleń to może nie grał na blaszaku żaden z nas bo woli grać na PS3,a Ty skoro jesteś zwolennikiem grania na PC to dlaczego siedzisz i wypowiadasz się na forum przeznaczonym dla graczy konsolowych.

Ja osobiście pograłem po patchu i moje odczucia są jak najbardziej pozytywne.Gra mi się rewelacyjnie,widzę wszystko a poruszanie wkońcu jest na poziomie;)

Dodatek jest jednym z lepszych,zabawa jest miodna zwłaszcza ze znajomymi.Kusza osobiście nie przypadła mi do gustu ale to kwestia stylu grania.Na pewno znajdą sie zwolennicy.

Jednym z lepszych zmian jest dźwięk,nie wiem czy to tylko moje odczucie ale chyba słyszę nie dość,że wszystko to jeszcze wyraźniej..Zastanawia mnie tylko czy to nie efekt Placebo;-/ Też ktoś ma takie odczucie?Gram na słuchawkach i tak jak mówie w mojej opinii wszystko działa lepiej w kategorii dźwięku. Zdarzyły się tam lekkie przycięcia ale jest o 90% lepiej.

Gra czasami muli w większym natłoku wrażeń ale czego można wymagać od starej konsoli. Jedyną wadą tego dodatku jest właśnie w/w brak destrukcji kompletnej otoczenia. Ktoś z 200m strzela do Ciebie zglitchowany,jest ogromna chęć zawalenia mu gruzów na łepetyne. Niestety:)

Ogólnie pozytywne zaskoczenie.Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się jednak nie zgodzę... ułomną wersję można spotkać tylko na konsolach, a w szczególności na PS3 gdzie jest najwięcej problemów - wasz "input lag", dawne problemy z VoIPem których na X360 na próżno szukać, nie mówiąc już o PC. Ktoś kto mówi, że gra została "zrushowana" nie grał chyba na blaszaku, gdzie od dnia premiery wszystko działa świetnie! Czemu gracze na PC mieliby czekać ROK na grę, która działa świetnie na ich platformie tylko dlatego, że największe buble i problemy wychodzą na sześcioletnich konsolach? BF3 był robiony na PC i już, nawet mapki dostajecie zkopiowane z wersji na PC. Na 24 graczy dostajecie przykładowo 5 flag na zbyt dużej mapie, na której na PC gra się w Wielkim Podboju, nie małym jak na konsolach.

Pospieszyli się z wersjami na konsole. Z tego ci się orientuję to na początku na PieCu też były hocki-klocki. Team speak to totalny chłam był i chyba nadal jest, gra sie crashowała (moim kumplom pomógł dopiero któryś patch z kolei) ale wiem, że na pewno gra była bardziej dopracowana niż na konsole.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej trolu..'nasz' input lag?95% ludzi mówi,że lag był to co-Ty sam przeciwko światu?!Co do Twoich przemyśleń to może nie grał na blaszaku żaden z nas bo woli grać na PS3,a Ty skoro jesteś zwolennikiem grania na PC to dlaczego siedzisz i wypowiadasz się na forum przeznaczonym dla graczy konsolowych.

95% graczy, czy tylko ci których znasz? Czyli garstka graczy bawiąca się w kompetytywne granie? Zbierz do kupy jakieś rzetelniejsze informacje. Wypowiadam się tutaj bo mogę i wytykam ludziom krótkowzroczność, bo co niektórzy nie rozumieją że poza BF3 na PS3 świat się nie kończy. Nie rozumieją, że na PS3 dostaliśmy fajnie niedopracowany port na którym pojawia się większość błędów, których na innych platformach nie ma.

@supas: no i tu sie zgadzamy

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej trolu..'nasz' input lag?95% ludzi mówi,że lag był to co-Ty sam przeciwko światu?!Co do Twoich przemyśleń to może nie grał na blaszaku żaden z nas bo woli grać na PS3,a Ty skoro jesteś zwolennikiem grania na PC to dlaczego siedzisz i wypowiadasz się na forum przeznaczonym dla graczy konsolowych.

Ja osobiście pograłem po patchu i moje odczucia są jak najbardziej pozytywne.Gra mi się rewelacyjnie,widzę wszystko a poruszanie wkońcu jest na poziomie;)

Dodatek jest jednym z lepszych,zabawa jest miodna zwłaszcza ze znajomymi.Kusza osobiście nie przypadła mi do gustu ale to kwestia stylu grania.Na pewno znajdą sie zwolennicy.

Jednym z lepszych zmian jest dźwięk,nie wiem czy to tylko moje odczucie ale chyba słyszę nie dość,że wszystko to jeszcze wyraźniej..Zastanawia mnie tylko czy to nie efekt Placebo;-/ Też ktoś ma takie odczucie?Gram na słuchawkach i tak jak mówie w mojej opinii wszystko działa lepiej w kategorii dźwięku. Zdarzyły się tam lekkie przycięcia ale jest o 90% lepiej.

Gra czasami muli w większym natłoku wrażeń ale czego można wymagać od starej konsoli. Jedyną wadą tego dodatku jest właśnie w/w brak destrukcji kompletnej otoczenia. Ktoś z 200m strzela do Ciebie zglitchowany,jest ogromna chęć zawalenia mu gruzów na łepetyne. Niestety:)

Ogólnie pozytywne zaskoczenie.Pozdrawiam

No bonesO druhu, piękna wypowiedź odnośnie dodatku i patcha. Dźwięk chłopie jest lepszy (nie jest to żaden efekt placebo). Ja tez gram na sluchawkach (nie takich "trupach" - jak grasz z moim bratem to wiesz, że takie określenie u Nas oznacza coś bardzo dobrego - jak twoje) ale slychac lepiej, więcej i bardziej soczyście. Osobiście ani razu nie zdarzył mi się efekt "zanikniecia dźwięku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry deadmau zapomniałem,że Ty jesteś najlepszy i wiesz wszystko najlepiej;) jak mówił klasyk:najlepszy na świecie i trzeci w powiecie;)) nie będę z Tobą dyskutował.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95% graczy, czy tylko ci których znasz? Czyli garstka graczy bawiąca się w kompetytywne granie? Zbierz do kupy jakieś rzetelniejsze informacje. Wypowiadam się tutaj bo mogę i wytykam ludziom krótkowzroczność, bo co niektórzy nie rozumieją że poza BF3 na PS3 świat się nie kończy. Nie rozumieją, że na PS3 dostaliśmy fajnie niedopracowany port na którym pojawia się większość błędów, których na innych platformach nie ma.

Majster spokojnie - skoro Input laga nie było to dlaczego wszem i wobec ogłaszają, że została zaadresowana poprawka tego elementu gry. Daj sobie na wstrzymanie z tym "naszym" Input Lagiem. Graj na piecu, przecież nikt Ci nie zabroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NHo właśnie nie wiem jak to jest od strony technicznej ale ja grając na zwykłym TV mam wrazenie input laga. (w poczatkowym ruchu nie ma szybkości) Gra mi się dziwnie i nie mogę się przyzwyczaić. Jedyne co mi się nasuwa to to te Dice sztucznie dołożyło laga do 576p....tylko po co ??

Tak do dodatek Ok....tylko ten lag. Pogram, zobaczymy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NHo właśnie nie wiem jak to jest od strony technicznej ale ja grając na zwykłym TV mam wrazenie input laga. (w poczatkowym ruchu nie ma szybkości) Gra mi się dziwnie i nie mogę się przyzwyczaić. Jedyne co mi się nasuwa to to te Dice sztucznie dołożyło laga do 576p....tylko po co ??

Tak do dodatek Ok....tylko ten lag. Pogram, zobaczymy,

No już huczy przecież na forach, że usuneli inputa w 720p kosztem 576p. Z tego co się orientuje właśnie taka bolączka dotyka również MOH'a na PS3 (tam lag jest w tej SD rozdziałce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ bons

co do dżwięku , to właśnie wczoraj podkradłem mojej lejdi słuchawki . nie mają zwykłych mikrogłośniczków tylko takie żelowe czopki . głos teraz po prostu roz*ierdala. mam trochę taki efekt jakbym pod wodą siedział( przez te żelowe czopki) ale teraz słyszę każdy krok , każdy strzał . normalnie miazga. teraz warto kupić jakieś dobre słuchawy bo dźwięk wreszcie jest i jest mocno wyraźniejszy.

co do mulenia , trochę przeszkadza. chyba trza się przyzwyczaić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ bons

co do dżwięku , to właśnie wczoraj podkradłem mojej lejdi słuchawki . nie mają zwykłych mikrogłośniczków tylko takie żelowe czopki . głos teraz po prostu roz*ierdala. mam trochę taki efekt jakbym pod wodą siedział( przez te żelowe czopki) ale teraz słyszę każdy krok , każdy strzał . normalnie miazga. teraz warto kupić jakieś dobre słuchawy bo dźwięk wreszcie jest i jest mocno wyraźniejszy.

co do mulenia , trochę przeszkadza. chyba trza się przyzwyczaić :(

W sensie dokanałowe słuchawy? Dobrze dźwięk z zewnątrz tlumią ale ostro ryją uszy stary. Polecam turtleBeach p11 - tanie jak na sprzet powiedzmy gamingowy a daja rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deadmau49 kiedyś dobrze czytało się twoje wypowiedzi ale teraz mam wrażenie, że wchodzisz tutaj aby hejtować wyższość BF3 na pieca. Nie zapominaj, że nie jesteś jedynym graczem który ma wgląd na obie wersje. Zgadzam się, że gra jest lepsza na PC ale po co zaraz taka wypowiedź. Swoją drogą BF3 na PC zaraz po premierze, też borykał się z problemami właśnie dźwięku i team speak. Tylko, że tam szybciej to naprawili. Peace

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95% graczy, czy tylko ci których znasz? Czyli garstka graczy bawiąca się w kompetytywne granie? Zbierz do kupy jakieś rzetelniejsze informacje. Wypowiadam się tutaj bo mogę i wytykam ludziom krótkowzroczność, bo co niektórzy nie rozumieją że poza BF3 na PS3 świat się nie kończy. Nie rozumieją, że na PS3 dostaliśmy fajnie niedopracowany port na którym pojawia się większość błędów, których na innych platformach nie ma.

@supas: no i tu sie zgadzamy

czyli co , sugerujesz że dla tych , powiedzmy stu osób dice komletnie zmieniło system rozgrywki ? lol, w takim razie muszę częściej z bonsem grać skoro ma takich wpływowych kolegów. i tak dla dobra ogółu , mógłbyś podać jakieś rzetelne info które twierdzi że laga w wersji na ps3 nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deadmau49 kiedyś dobrze czytało się twoje wypowiedzi ale teraz mam wrażenie, że wchodzisz tutaj aby hejtować wyższość BF3 na pieca. Nie zapominaj, że nie jesteś jedynym graczem który ma wgląd na obie wersje. Zgadzam się, że gra jest lepsza na PC ale po co zaraz taka wypowiedź. Swoją drogą BF3 na PC zaraz po premierze, też borykał się z problemami właśnie dźwięku i team speak. Tylko, że tam szybciej to naprawili. Peace

haters gonna hate ... :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deadmau jeśli tak świetnie gra ci się na PC to graj tam dalej, proszę bardzo, nikt nie będzie płakał za Tobą, naprawdę ;) Mam grę na PC i na PS3 i dla mnie dalej granie na konsoli jest lepsze, głównie z powodu komfortu grania jaki mam, usiądę sobie na kanapie, wygodnie i mogę grać, dodatkowo ludzie których mam do grania sprawiają że chce się grać dalej, a na PC garb się na fotelu (zaraz ktoś wyjedzie z argumentem że ma wygodny fotel i ogólnie granie na PC jest dla niego meeega wygodne - spoko, dla mnie nie jest). To że były błędy i bugi to chyba nikt się tego nie ustrzeże, DICE także, może przede wszystkim DICE bo BF to baaaardzo skomplikowana gra, wbrew pozorom i mi dobrze się gra od premiery, może czasem się narzeka że to złe, tamto też ale dalej gram i sprawia mi to przyjemność, tyle. A co do grania na 576p to hmm cały Twój były klan gra na 576p więc o czym Ty do nas mówisz ? Nie chce się z nikim sprzeczać ale jeśli ktoś pieprzy głupoty to mnie to kuje w oczy, szanuję Cię za to co zrobiłeś dla sceny BF-a w Polsce ale to nie tłumaczy Twoich dziwnych wypowiedzi :) Peace and love :drinks:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale teraz słyszę każdy krok , każdy strzał . normalnie miazga. teraz warto kupić jakieś dobre słuchawy bo dźwięk wreszcie jest i jest mocno wyraźniejszy.

wcześniej też tka było, nic się w tym względzie nie zmieniło (tylko tyle że już nie zanika); co do voipa to na pc, można wykorzystać ventrilo/mumble/teamspeak więc jak wewnętrzny nie działał, to większości to wisiało i pewnie teraz to też im wisi czy działa czy nie (bo zapewne i tak korzystają z wcześniej wymienionych (pewnych przyzwyczajen się nie zmienia)), zaś na x360 jest crossgame chat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, uderzyłem z konsolowych graczy tym co boli ich najbardziej i widzę muszę znowu się rozpisa. Ograłem BF3 na każdej platformie na jakiej został wypuszczony wersje, ale jak ktoś mi wpycha mydliny, że Battlefield 3 był w fazie beta przez ostatni rok i powinien zostać wypuszczony do sprzedaży dopiero teraz to aż źle się na to patrzy. Takie stwierdzenie mogło paść tylko od osoby, która grała w tą grę na jednej platformie i to niestety najbardziej dotkniętej przez błędy... bo temu nikt nie zaprzeczy, że PS3 dostało po łebku. Nie wywyższam grania na PC nad graniem na PS3, jeśli tak to przytoczcie jakieś konkrety. Jedyne co napisałem to to, że jeśli błędy w grze są na PS3 to nie oznacza, że sama gra jest popsuta na każdej platformie. Potem pan boneso po dokładnej analizie i po wielu przeprowadzonych ankietach (możliwa magisterka) stwierdził, że aż 95% graczy ma input laga co jest niedorzeczne, gdyż niedzielnych graczy na pewno jest więcej od tych co traktują granie na serio, a to pewnie tym drugim przeszkadza lag w zmaganiach plutonowych, a tych pierwszych to kompletnie nie obchodzi bo grają, żeby sobie pograć. Więc powtarzam ponownie: skoro BF3 na PS3 doświadcza wielu błędów nie oznacza to, że te błędy występują wszędzie. A na pewno nie jest to powód do opóźniania premiery o rok *facepalm*.

Widzę, że wszyscy źle przyjęli do wiadomości mój post, który nie miał zamiaru perfidnie obrażać PS3 (czuły punkt, tak? No w sumie mogłem się tego domyśleć na forum o PS3, gdzie żadna inna platforma nie jest tolerowana z tego co widzę) tylko miał na zadanie wytłumaczyć pewnej osobie różnice platformowe w BF3... Ilu z was samo się dowiedziało, że input lag w BF3 jest? Czy może padła plotka "to input lag! Zmieniamy na 576p bo tam gra się lepiej!" i tak się potoczyło? Ja osobiście jakby mi ktoś nie powiedział, że ma lagi przez niejakiego input laga to bym w życiu się o nim nie dowiedział. Sam przegrałem ponad 500h niby grając z tym lagiem i na telewizorze 42" i na monitorze 22" i grało mi się tak samo dobrze na obu ekranach bez koszmarnego laga na który uskarża się wiele osób i według nich sprawia on, że nie da się kompletnie grać i teraz po dużym czasie spędzonym na PC stwierdzam, że gra się tak samo (pomijając aspekty graficzne), serio uwierzcie lub nie, ale tak jest. Input lag obrósł w legendę chyba, a jestem 100% pewny, że zdecydowana większość graczy, która gra w 576p kopałaby dupska tak samo w 720p. Input lag może i jest, ale to nie jest coś co aż tak przeszkadza w grze, że trzeba od razu męczyć się w niskiej rozdzielczości zmieniając już dosyć brzydką grę w jeszcze gorszą.

I serio, w moich postach nie ma ani grama fanbojstwa.

Nie chce się z nikim sprzeczać ale jeśli ktoś pieprzy głupoty to mnie to kuje w oczy, szanuję Cię za to co zrobiłeś dla sceny BF-a w Polsce ale to nie tłumaczy Twoich dziwnych wypowiedzi

że wchodzisz tutaj aby hejtować wyższość BF3 na pieca. Nie zapominaj, że nie jesteś jedynym graczem który ma wgląd na obie wersje.

Jakie głupoty? To że napisałem, że na PC jest mniej błędów to głupota? No c'mon.

Sry deadmau zapomniałem,że Ty jesteś najlepszy i wiesz wszystko najlepiej;) jak mówił klasyk:najlepszy na świecie i trzeci w powiecie;)) nie będę z Tobą dyskutował.

Zwyzywał od trolli, nie podał żadnych argumentów do poparcia jego tezy i poszedł w typowym stylu odwracania kota ogonem. Nigdy nie napisałem, że wszystko wiem najlepiej.

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, uderzyłem z konsolowych graczy tym co boli ich najbardziej i widzę muszę znowu się rozpisa. Ograłem BF3 na każdej platformie na jakiej został wypuszczony wersje, ale jak ktoś mi wpycha mydliny, że Battlefield 3 był w fazie beta przez ostatni rok i powinien zostać wypuszczony do sprzedaży dopiero teraz to aż źle się na to patrzy. Takie stwierdzenie mogło paść tylko od osoby, która grała w tą grę na jednej platformie i to niestety najbardziej dotkniętej przez błędy... bo temu nikt nie zaprzeczy, że PS3 dostało po łebku. Nie wywyższam grania na PC nad graniem na PS3, jeśli tak to przytoczcie jakieś konkrety. Jedyne co napisałem to to, że jeśli błędy w grze są na PS3 to nie oznacza, że sama gra jest popsuta na każdej platformie. Potem pan boneso po dokładnej analizie i po wielu przeprowadzonych ankietach (możliwa magisterka) stwierdził, że aż 95% graczy ma input laga co jest niedorzeczne, gdyż niedzielnych graczy na pewno jest więcej od tych co traktują granie na serio, a to pewnie tym drugim przeszkadza lag w zmaganiach plutonowych, a tych pierwszych to kompletnie nie obchodzi bo grają, żeby sobie pograć. Więc powtarzam ponownie: skoro BF3 na PS3 doświadcza wielu błędów nie oznacza to, że te błędy występują wszędzie. A na pewno nie jest to powód do opóźniania premiery o rok *facepalm*.

Widzę, że wszyscy źle przyjęli do wiadomości mój post, który nie miał zamiaru perfidnie obrażać PS3 (czuły punkt, tak? No w sumie mogłem się tego domyśleć na forum o PS3, gdzie żadna inna platforma nie jest tolerowana z tego co widzę) tylko miał na zadanie wytłumaczyć pewnej osobie różnice platformowe w BF3... Ilu z was samo się dowiedziało, że input lag w BF3 jest? Czy może padła plotka "to input lag! Zmieniamy na 576p bo tam gra się lepiej!" i tak się potoczyło? Ja osobiście jakby mi ktoś nie powiedział, że ma lagi przez niejakiego input laga to bym w życiu się o nim nie dowiedział. Sam przegrałem ponad 500h niby grając z tym lagiem i na telewizorze 42" i na monitorze 22" i grało mi się tak samo dobrze na obu ekranach bez koszmarnego laga na który uskarża się wiele osób i według nich sprawia on, że nie da się kompletnie grać i teraz po dużym czasie spędzonym na PC stwierdzam, że gra się tak samo (pomijając aspekty graficzne), serio uwierzcie lub nie, ale tak jest. Input lag obrósł w legendę chyba, a jestem 100% pewny, że zdecydowana większość graczy, która gra w 576p kopałaby dupska tak samo w 720p. Input lag może i jest, ale to nie jest coś co aż tak przeszkadza w grze, że trzeba od razu męczyć się w niskiej rozdzielczości zmieniając już dosyć brzydką grę w jeszcze gorszą.

I serio, w moich postach nie ma ani grama fanbojstwa.

Jakie głupoty? To że napisałem, że na PC jest mniej błędów to głupota? No c'mon.

Zwyzywał od trolli, nie podał żadnych argumentów do poparcia jego tezy i poszedł w typowym stylu odwracania kota ogonem. Nigdy nie napisałem, że wszystko wiem najlepiej.

dedmau może zrób tak widziałem, że odapałeś ostatnio PS3 ok. dwa tygodnie temu więc odpal ją w najbliższym czasie ściągnij patch o numerze 1.07 i porównaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom , kuźwa . ale to wszystko już wiemy nic nowego po raz wtóry nie powiedziałeś . chyba każdy z nas , posiadaczy bf3 na ps3 wie że : jest/był problem z lagiem , dźwiękiem , bugami , czatem itd itp. ogólnie na tę konsoletę gra nie wyszła najlepiej . zresztą komenti dotyczyło właśnie gry na ps3. lol

@down

stary , a czego wymagać od sprzętu który ma już 6 lat ?

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jedno jest prawdą co pisze deadmau49, nie mamy na PS3 wersji porównywalnej do PC. O ile większość gier nie licząc gorszej oprawy graficznej jest praktycznie taka sama to BF3 w multi to jakby zupełnie inna liga w porównaniu z wersją PCtową. Osbiście grałem w BF3 od dnia premiery - wkurzyłem się bo wtedy praktycznie nie szło w tą kupę grać i sprzedałem zaraz na początku 2012. Odkupiłem po wakacjach używkę za lepszą kasę (nie musiałem już mieć online passa) i chociaż dalej nie było idealnie (input lag) to jednak już dało się w to grać. Niestety prawdą pozostanie, że jest to jedna z nielicznych gier, które naprawdę już nie dają rady na PS3 a szczególnie jest wkurzające, że za 2 x większą kasę co wersja PC dostajemy jej 50% możliwości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno już się tak nie bawiłem przy Bfie nowy DLC to zajebisty powiew swieżości.Brakuje mi jedynie nowych giwer ale i tak nie ma co narzekać,nowy tryb Szabrownik bardzo fajny.Na Battelogu ludzie płaczą że nie mogą grać ,celować etc Ja takich problemów nie mam.Jak dla mnie patch i DLC na wielki plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@down

stary , a czego wymagać od sprzętu który ma już 6 lat ?

Na przykład tego co dane jest nam zobaczyć w Uncharted albo Killzone? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład tego co dane jest nam zobaczyć w Uncharted albo Killzone? ;)

no tak , ale tych tytułów jak na razie nie ma na pc , więc trudno o porównania.

@down ,

myślę że nic . pewnie tych wkurzonych graczy jest w skali ogółu na tyle mało że nawet się tymi mailami nie przejmą . jedyne wyjście zainwestować w odbiornik hd ( lub monitor ,może coś używanego?, aby ci 720 odpalił)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś, czy EA ma zamiar coś zrobić z 576i i tym aim lagiem ? Bo na pewno wkurzeni gracze już do nich pisali w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład tego co dane jest nam zobaczyć w Uncharted albo Killzone? ;)

Przykłady, które podales potwierdziły, ze jakby twórcy gier poswieciliby trochę więcej czasu na wersję ps3 wyladalyby one o niebo lepiej od wersji na x360, a tak przez trudność programowania gier na konsoli Sony jesteśmy skazani na przeciętne porty. Niestety.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×