Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mozna porównywać.Tyle że B3 na konsole to nieporozumienie,tylko w close quorters da sie jako grać,Dołączam do znajomego do szturmu na wyspie chark i lecę do mcoma z 5 minut,beznadzieja ,szukam ldzi po mapie,tragedia,patrzę 700 ticketów wychodzę.Tylko dodatek CQ ratuje B3.

 

Jak się lata za motylami na obrzeżach mapy to tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do znajomego do szturmu na wyspie chark i lecę do mcoma z 5 minut,beznadzieja ,szukam ldzi po mapie,tragedia,patrzę 700 ticketów wychodzę.Tylko dodatek CQ ratuje B3.

Wystarczy uzywac pojazdow chociazby transportowych, respic sie na ogarnietych ludziach ze squadu ktorzy na bank nie siedza na respie lub ew. na radyjku snajpera gdzies skitranym w krzakach... mapy sa duze ale 5 min biegania do mcoma to smiech, wystarczy uzywac rzeczy ktore sa dookola.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wy mu to tlumaczycie... on i tak nie rozumie o co w tej grze chodzi...

Edytowane przez kazikosky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wy mu to tlumaczycie... on i tak nie rozumie o co w tej grze chodzi...

Stary myślę,że zagalopowałeś się trochę z tym tekstem,przychamuj trochę albo dorośnij i dopiero coś napisz...geniuszu.

Forum jest po to aby wyrażać swoje opinie a nie obrażać innych,jeśli Ci nie pasuje to komentuj wpisy na WP ablo na Onecie

Edytowane przez Warga13
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se tak teraz przemyślałem to co napisałem i to co napisaliście Wy. Z pewnością CoD'a oraz BF'a nie powinno się porównywać. Stawiając na współprace to BF jest lepszy, a stawiając na szybką grę oraz walkę o fragi to CoD. Przepraszam za moje "teorie mongolskie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se tak teraz przemyślałem to co napisałem i to co napisaliście Wy. Z pewnością CoD'a oraz BF'a nie powinno się porównywać. Stawiając na współprace to BF jest lepszy, a stawiając na szybką grę oraz walkę o fragi to CoD. Przepraszam za moje "teorie mongolskie".

Masz rację dlatego ja CoDa w multi nie trawię (choć single ma lepsze od BF ) .

CoD to jak zabawa w paintballa małe mapki latanie i fragowanie .

BF to "prawdziwa" wojna, ogromne mapy wszelakiej maści pojazdy klasy i teamwork .

No i cenie sobie fakt że można grać na wiele sposobów, nie  koniecznie trzeba mieć mega skilla aby być najlepszym na mapie, ktoś kto gra z głową może być bardzo pomocny jako wspomagacz/medyk .

Pamiętam jak grałęm w betę sam na początku cieniutki byłem trzymałem się nieco z tyłu i leczyłem/wskrzeszałem poznając  powoli mapy i wyrabiając powoli skilla .

Po prostu BF ma dla mnie o wiele więcej do zaoferowania w multi .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , i tym postem zakończymy pseudo debatę na temat wyższości/mniejszości CODa nad bf'em i porównywanie kto lepszy prosy czy newbie. Bo pewnie skończy się jak zwykle przepychankami i kastrowaniem postów.

Edytowane przez okoni
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej ja to tak widzę, COD fragi, BF współpraca. Co do wyniku - :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się zawsze te negatywne wypowiedzi o Codach :D Potem zerkam w trophies a tam platynki powbijane :)

To chyba taka nowoczesna forma umartwiania.

W wątku o xcomie, też ktoś pisał jaka ta gra denna, a tymczasem pucharki natrzaskane i chyba nawet platyna wbita.

Ja lubię zarówno BF (genialne multi), jak i CoDy (za hollywoodzki styl singla)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea to akurat żaden wyznacznik, czy się komuś dana gra podoba lub nie...niektórzy lubią zdobywać trofea i często również robią to w grach, które nie do końca im pasują. 

 

Ale proponuję skończyć tą dyskusję ponieważ jest to jeden z tematów gdzie nigdy wszyscy nie będą zgodni, jeden woli Xboxa inny PS, Fifa vs PES tak samo w przypadku BF vs COD, każdy ma swoją opinie i preferencje, niech każdy gra w co lubi...najlepiej sprawdzić jedną i drugą grę, wybrać i grać! na c?uj drążyć temat...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD vs BF

Temat rzeka. Chyba są do tego zrobione specjalne działy na forum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w CoD dla trofeów, gra jest dobrym tytułem.Black Ops z zajefajnym trybem zombi i nie głupim multi. Wkurza mnie po prostu, jak ktoś kto ledwo lizną tytuł i się wypowiada o nim. Ja o CoD mogę się wypowiadać, mam tam z 200h przegranych multi, także mam porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w CoD dla trofeów, gra jest dobrym tytułem.Black Ops z zajefajnym trybem zombi i nie głupim multi. Wkurza mnie po prostu, jak ktoś kto ledwo lizną tytuł i się wypowiada o nim. Ja o CoD mogę się wypowiadać, mam tam z 200h przegranych multi, także mam porównanie.

 

To temat o Battlefield 3...

tumblr_m938flFbhd1rs8qqyo1_500.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to i ja coś skrobnę. Jako, że  BF3 wstąpił w szeregi PS+ to ściągnąłem i gram. Na razie nie ogarniam pojazdów. Da się czymś zaznaczać przeciwnika lub pojazd jak się go widzi, albo punkt który chce się atakować? W Bad company 2 się dało ;) Te duże mapy na razie zostawiłem i zacząłem grać w zespołowy deathmatch. Mechanika bardzo fajna, odrzut każdej broni świetny. Dźwięki też na plus. A to co najbardziej denerwuje to to, że tekstury strasznie wolno się doczytują.. No i to, że otoczenie średnio się rozwala.. Myślałem, że lepiej to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczasz punkty i wrogów Selectem. Niestety nie zawsze działa. Co do jakości grafiki, nie wymagaj za dużo, ps3 to naprawdę emerytka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wychodzi PS4 i BF4 na 64 graczy :P Dzięki za select, wydawało mi się, że wszystko wciskałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja normalnie kupie B4 na czarnulkę. Co prawda cudów się nie spodziewam ale zawsze coś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś M4A1? Jak tak to podajcie jaki macie setup broni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najmocniejszy zestaw to holo/kalimator/kobra kalimator + ciezka lufa + raczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a snajperka wg. Was która najbardziej optymalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M98 ma największego powera, a na bliski kontakt sks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SW-89 - dużo ludzi tym także gra. Nie miałem akcji wytestować. Z tego co widzę na YT jest dobra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie sa podobne (czyli padaja na 1 strzala przy 100% zycia tylko w leb) tyle ze m98b ma najmniejszy opad kuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×