Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Graj, próbuj, testuj, jest tego trochę. Każdy ma swoje preferencje , coś z czasem Ci do gustu przypadnie. Imo jedyną bronią OP jest aek, nim nawet z biodra dobrze się kładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z broni ogólnych to polecam PDW-R.+ większy magazynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak wchodzę do nowej gry to ekwipunek mam zmieniony? ;-) od czego to zalezy ? Nc nie zmieniam a tu wchidze do gry i mam np. zamontowany celownik chociaz go nie chce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak wchodzę do nowej gry to ekwipunek mam zmieniony? ;-) od czego to zalezy ? Nc nie zmieniam a tu wchidze do gry i mam np. zamontowany celownik chociaz go nie chce..

Często jest tak, że jak odblokujesz jakiś dodatek jest on montowany automatycznie. Np. grasz PDW-R i odblokujesz lunete 3,4x a następnie zginiesz. Po odrodzeniu masz PDW-R już z zamontowaną lunetą 3,4x pomimo, że togo nie ustawiałeś.. :ermm:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak wchodzę do nowej gry to ekwipunek mam zmieniony? ;-) od czego to zalezy ? Nc nie zmieniam a tu wchidze do gry i mam np. zamontowany celownik chociaz go nie chce..

 

Jeśli grasz od niedawna w multi to dla ruskich i hamburgerów masz inne bronie na początku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie sa podobne (czyli padaja na 1 strzala przy 100% zycia tylko w leb) tyle ze m98b ma najmniejszy opad kuli.

Bullshit. Po pierwsze do 15metrów wszystkie bolt action od CQ zabijają jednym strzałem w upperchest, A po drugie semi-auto chyba nie zabijają powyżej pewnej odległości na 1 hita w głowę...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym padaniu na 1 strzala w leb chodzilo mi oczywiscie o snajperki bolt action. Ja nie wiem zawsze jak gralem nawet tdm to gdy kogos trafialem zawsze trzeba dobic strzalem z pistoletu (mowa tu o tych co maja 100% zycia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kodem. Kupiłem grę była oryginalnie zapakowana wersja premium. I jak wpisuję kod ze zdrapki w ps store to mi go nie przyjmuje. Wie ktoś co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kodem. Kupiłem grę była oryginalnie zapakowana wersja premium. I jak wpisuję kod ze zdrapki w ps store to mi go nie przyjmuje. Wie ktoś co z tym zrobić ?

 

Zgłosić sprzedawcy. Jak ktoś wcześniej już pisał, podobno była seria z błędnymi kodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na aledrogo sloty po 55 zl za wszystkie dodatki. Tylko jak to wyglada? Jesli dobrze rozumiem to loguje sie na konto kolesia od ktorego kupie, pobieram dodatki i gram na swoim. Tylko mam watpliwosci czy musze miec to drugie konto caly czas zapisane na konsoli, czy po pobraniu dodatkow moge je usunac? Czy dodatki mi przepadna jesli ten koles np zdezaktywuje konto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos sie dzieje niedobrego z serwerami,nie moge sie polaczyc,kolega ma to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do tej wersji gry: http://allegro.pl/battlefield-3-premium-edition-ps3-pl-folia-24h-i3357203004.html

 

Wie ktoś może czy dodatki znajdują sie na płytce ? Mam dysk 80gb i nie ma szans żeby je zmieścić na dysku.

dodatki można tylko pobrać z pss innego wyjścia nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Kupiłem PS3 na Allegro i gość, który sprzedawał PS3 dał razem z konsolą swoje konto. Wszystko byłoby ok ale konto ma nazwę "Grzybek00252" (niezbyt mi odpowiada), a nazwy nie mogę zmienić, bo nie mam hasła do tego konta. Moje pytanie jest takie. Otóż, razem z konsolą dostałem 7 gier, w tym Battlefield 3 Premium. Czy robiąc nowe konto, Battlefield będzie mi działał bez problemu i dodatki będę mógł sobie ściągnąć ponownie? Czy musiałbym kupować nowego Battlefielda? Z góry dzięki za odpowiedź.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki musisz pobrać z jego konta (nigdy go nie usuwaj), tworzysz własne konto i na nim śmigasz ;)

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o broni PP-2000 ? Ja nią strzelam i jak na razie fajnie się strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilota do misji co-op Ogień z Nieba liczę że ktoś się znajdzie ;P jeżeli opanowałeś helikopter to wysyłaj zaproszenie na psn i mi pomóż proszę tym cholerstwem ;)

Edit: już zrobione ;)

Edit2: szukam kogoś do wspólnego przejścia misji w co-opie na wysokim bo gra z losowymi ludźmi nie jest za fajna... mistrzem nie jestem, ale to co robią niektórzy to jakaś tragedia

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi gra się często wiesza i jedynym ratunkiem jest restart systemu? Mówię o grze online..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilota do misji co-op Ogień z Nieba liczę że ktoś się znajdzie ;P jeżeli opanowałeś helikopter to wysyłaj zaproszenie na psn i mi pomóż proszę tym cholerstwem ;)

Edit: już zrobione ;)

Edit2: szukam kogoś do wspólnego przejścia misji w co-opie na wysokim bo gra z losowymi ludźmi nie jest za fajna... mistrzem nie jestem, ale to co robią niektórzy to jakaś tragedia

Przyślij zaproszenie, lubię co-op w tej grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi gra się często wiesza i jedynym ratunkiem jest restart systemu? Mówię o grze online..

Urok BFa, każdy ma zwiechy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham to...gra ustawiona na 500 ticketow, tdm, 5v5, godzina gry, do konca ok. 30 killi. score ok 20000 a tu nagleeee ZWIECHA KUR**!!!!!!!!!!!!! Gralem dzis 4 razy z czego 3 zwiechy :-) gratuluje wszystkim fanom bf cierpliwosci xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się osobiście ostatnio w ogóle nie zwiesza nie wiem czy to za sprawą tego że nabyłem nową konsole czy po prostu fart. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×