Skocz do zawartości
pack

World Rally Championship 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda, że w tą środę (12 wrzesnia) ma być demo na PS Store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak, znalazłem takie info:

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią wersja demonstracyjna zadebiutuje w usłudze Xbox Live dokładnie 11 września, czyli już za kilka dni. Dzień później demo zadebiutuje w usłudze Playstation Network. Trwają też prace nad wersją demonstracyjną przeznaczona na pecety, jednak nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie ukończona. Deweloper obiecuje jednak szybkie udostępnienie próbki gry.Przynajmniej nie będzie kupowania kota w worku i zapowiada się gorąca środa: demo WRC 3 i F1 2012:D

Edytowane przez majk83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam, zamówiłem grę :-)

Wczoraj pytałem o demo, dzisiaj pojawiło się info na ten temat :) Za 2 dni sprawdzę WRC 3 i być może też już zamówię gierkę. Czas odkurzyć kierownicę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super. Demko sie przyda chociaż i tak bym w ciemno kupił. a wiadomo coś na temat tej wersji na PS Vite??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie czas kiere odkurzyć :) fajnie jakby można wybierać autka w demo. Od razu bym brał VW Polo R WRC ajj piękny :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentują te filmiki z insidesimacing. Grafa średniawa, ale z kokpitu nie jest tragicznie i model jazdy wygląda ok. Ciekawe jak z obsługą kierownic i chwała im za to demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną nadzieję że twórcy spisali się i pojazdy prowadzą się bardziej realistycznie niż w poprzedniej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ma byc dzis wylacznie dostepne na ps3, napisal tak koles z milestone na blogu. Opoznienie zlapaly inne platformy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem kilka razy w demko.

Graficznie brzydko, wiele gier z przed 5 lat wygląda lepiej.

Fajny system zniszczeń, czuć każde uderzenie.

Samej jazdy nie oceniam, bo muszę spróbować na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście grafika nie przeszkadza, muszę jeszcze trochę ograć demo i zdecydować się na zakup :) Ciekawi mnie jak u was jest z FF? Dawno nie grałem na kierownicy, a tutaj trzeba się solidnie napracować by utrzymać odpowiedni tor jazdy :) W poprzednich wersjach było podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w demo na mojej kierownicy Driving Force GT. Ogólnie jestem zaskoczony pozytywnie. Nie grałem w poprzednie odsłony poza demem jedynki, więc nie mam za bardzo porównania. Grafika nie powala, ale i nie przeszkadza (pewnie dla tego, że gram z kokpitu). Atmosfera trochę zamekarynizowana. Mocne elektroniczne brzmienia, postacie rysowane w stylu amerykańskich komiksów oraz tryb zbijania przeszkód.

Najważniejsze jest natomiast, że fizyka jazdy daje radę. FF działa szybko i precyzyjnie. Auto ani nie driftuje zbytnio, ani też przesadnie mocno trzyma się drogi. Nie odczuwałem laga. Odcinki są wąskie i mocno pokręcone. Niestety to nadal nie symulator w stylu RBR, ale jest naprawdę dobrze i trochę podobnie. Ogólnie poza faktem, że auto trochę za dobrze się prowadzi to nie spostrzegłem większych wad fizyki. Jazda sprawia frajdę i nie miałem odczucia, że jest arcadowo i w oderwaniu od rzeczywistości. Co ważne nie odczułem potrzeby grzebania w ustawieniach kierownicy. Z tego powodu też nie wiem czy takowe są w grze zaimplementowane.

Zniszczenia są ok. Pilot komentuje na bieżąco większość naszych błędów.

Spróbowałem też pograć na padzie. Po paru minutach czułem się już komfortowo i auto się mnie słuchało. Naprawdę na padzie jeździ się też bardzo przyjemnie.

Jeśli gra jest długa a reszta odcinków trzyma poziom (trzeba poczekać na recenzje), to grę na pewno zakupię. W końcu doczekałem się fajnego WRC na czarnulkę.

@Jip

Ja nie miałem z FF żadnego problemu. Po GT5 i Richard Burns Rally wskoczyłem w w tą grę "z biegu". Fakt, że FF jest trochę mocny, ale za to działa tak jak powinien, a nie bezsensownie szarpie na prawo i lewo.

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia co Ty. Kierownica ma możliwość ustawiania martwych stref i coś tam jeszcze.Jeśli chodzi o fizykę jazdy to wreszcie gra gatunku WRC na PS3 która sprawia frajdę.Porównując do WRC2 fizyka jest o niebo lepsza ( reszta jest mało znacząca) nie jest to jeszcze RBR ale przynajmniej idzie w dobrą stronę.szykuję się do kupna ,a WRC2 muszę jak najszybciej wyrzucić i zapomnieć ;-), najgorsza gra jaką kupiłem ( no ale na bezrybiu i rak......)

Do zob.na odcinkach :-)

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie mówię że ten mocny FF to jakiś minus, wręcz przeciwnie, daje dużo frajdy ;) Muszę trochę przysiąść przy demie i ogarnąć sprawę bo zabawa wydaje się być przednia. Jedyny minus tej gry to cena trochę wysoka - 199zł. Mogli by już dać te 179zł. Troszkę inaczej by wyglądało ;)

Edytowane przez Jip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w empiku jest po 184,99 to w bardziej przyzwoitych sklepach powinno być jeszcze taniej.

Na pewnie nie będzie to 219,99 jak w przypadku gier od EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, doczekaliśmy się w końcu bo przyznacie, że był lekki chaos informacyjny co do daty ukazania się dema:)

Wg mnie grafika znacząco na plus, wszystko to jakieś takie ładniejsze, wyraźniejsze i widać więcej detali (pięknie się prezentuje DS3 WRC), grywam na padzie i nowy model jazdy przypadł mi do gustu, zwłaszcza prowadzenie się auta na tej szutrowej sekcji w środku OSu. Sam odcinek też niczego sobie, mam nadzieję, że mój ulubiony Rajd Niemiec w końcu odwzorowali jak należy, model zniszczeń fajnie zrobiony, wiele elementów się odkształca, wygina, pęka, urywa, są ślady obtarć i te iskry przy spotkaniu z barierą...miodzio. Na minus niestety pilot, słuchając go mam wrażenie, że słucham radia Wolna Europa i nie podoba mi się ten tzw. komiksowy styl menu.

Podsumowując demo dobrze rokuje i myślę, że będziemy mieć z tej gry kupę frajdy. Zrobiony został spory krok w stronę niedoścignionego wzoru jakim dla mnie jest WRC 4 na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF można regulować w opcjach sterowania, domyślnie jest ustawiona max. siła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje na temat współpracy z Mitsubishi Motors, ujawnienie polskiej okładki gry oraz start pre-orderów

Już za miesiąc, 12 października, będzie miała swoją premierę kolejna odsłona kultowej gry rajdowej – World Rally Championship 3. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy kilka istotnych informacji związanych z grą. Jest nam niezmiernie miło zakomunikować o współpracy jaką podjęliśmy z firmą Mitsubishi Motors. Dzięki tej współpracy powstała, przygotowana specjalnie na rynek polski, okładka gry WRC 3. Przedstawia ona samochód Mitsubishi Lancer EVO X, prowadzony, w tegorocznej edycji mistrzostw WRC, przez Michała Kościuszko z zespołu Lotos Dynamic. Współpraca ta również zaowocowała nie lada gratką dla wszystkich miłośników motoryzacji i sportów motorowych. Każdy* kto zamówi grę WRC 3 w przedsprzedaży otrzyma unikalny album pt. ‘The history of EVOlution’ poświęcony jednemu z najbardziej kultowych samochodów sportowych tj. Mitsubishi Lancerowi. Jest to kolekcjonerski album wydany przez firmę Mitsubishi z okazji premiery Lancera EVO X. To 86 stron o historii i teraźniejszości jednego z najbardziej znanych sportowych samochodów świata. Album wydany jest na wysokiej jakości papierze, formatu 26cm x 36 cm. Jest to publikacja, którą każdy fan sportów samochodowych powinien mieć w swojej kolekcji. Dla użytkowników konsol PlayStation 3 oraz Xbox360 mamy również dodatkową niespodziankę. Do zamówień przedpremierowych przygotowany został ekskluzywny kod DLC odblokowujący dodatkowy samochód - klasyczny Mini Cooper S 1964.

Przedsprzedaż gry World Rally Championship 3 już ruszyła. Promocja DLC Mini Cooper S 1964 jest dostępna w wybranych sklepach internetowych.

WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 3 (WRC3) to gra rajdowa, powstała na licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA). Trzecia odsłona kultowej seriiWRC jest oficjalną grą tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata, co oznacza, że gracze dostaną do dyspozycji wszystkie trasy, zespoły, zawodników oraz samochody jakie się pojawią podczas Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata 2012.

* Ilość albumów jest ograniczona. Albumy są dodawane do zamówień przedpremierowych składanych wwybranych sklepach internetowych.

http://www.ps3site.p...cji-wrc3/126773

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×