Skocz do zawartości
pack

World Rally Championship 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam WRC2010 i nie wiem jak wersja 2011 ale po zagraniu w demo 2012 jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :)

W stosunku do WRC2010 poprawili fizyke prowadzenia się aut i to ogromna różnica - czuć masę auta jest naprawdę dobrze. Można fajnie ustawiać auto do zakrętu przy hamowaniu i zrzucaniu biegów. Zaznaczam że grałem na padzie, dziś pogram na DF GT.

Graficznie wiadomo ze tu nowy silnik graficzny i mi grafa odpowiada, szkoda że brak AA i widać ząbki ale nie jest źle.

Komiksowy styl menu - owszem tu zalatuje klimatami z Dirt'a.

Ja jestem na TAK :)

Muszę zadzwonić gdzie preorder zrobiłem czy będą mieć też tą wersję z Książką Mitsubishi i okładką z Naszym kierowcą rajdowym :)

pzdr.

edit.

Na kierze coś mi nie idzie hehe pewnie kwestia pogrania dłużej (w pełnej wersji będzie można dokładnie ustawić czułość, siłę, strefy itp. kierownicy)

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jestem bardzo mile zaskoczony modelem jazdy. Na prawdę fajnie się śmiga rajdówkami po trasach. O ile w przypadku F1 2012 demo nie przekonało mnie o tyle tutaj zostałem kupiony i prędzej czy później pojawi się ta gra u mnie na półce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak Kowi, gra w pewien sposob mnie oczarowala, nie wiem jak poprzednie edycje reprezentowaly swoj poziom, ale wrc 3 kupie na pewno za jakis czas. Jest duzo bardziej wymagajaca od dirta i mimo ze lubie ta serie, to jednak wieksze emocje (moze to zle slowo, ale fun) sprawilo mi wlasnie wrc.. mile zaskoczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w demo i moge powiedzieć jedno. FUCK YEAH! Wkońcu się doczekaliśmy naprawdę dobrego WRC. Fakt zalatuje troche chamburgerami no ale cóż poradzić. Pomijając to i skupiając się na modelu jazdy, grafice i trasach zaprezentowanych w demo muszę przyznać że cały czas grałem z "bananem na gębie". Samochody nareszcie są wykonane tak jak trzeba, z dbałością o szczegóły ( nie jest to Forza Motorsport ale jest dobrze ). Nowe oesy wkońcu są takie jakie powinny być od początku. Realistyczne. Wąskie, ciasne zakręty, urwiska oraz masa pięknych widoków. Odrazu po ograniu dema bez chwili namysłu zadzwoniłem tam gdzie trzeba i zamówiłem pre-order. Naprawdę gorąco zachęcam do ogrania dema i zakupu gry. WRC 3 to coś nowego. To gra całkowicie różniąca się od poprzednich odsłon.

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MATAMAN odpisz proszę?

JODZIO miłęgo testowania WRC :)

A w ogóle to koledzy dziś zaczął się Wales Rally GB

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś co oznaczają cyfry podawane przez pilota przy zakrętach? Chodzi o bieg na którym powinienem pokonać dany zakręt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle...Wrażenie gry w demo są zaskakująco pozytywne. Grafika jest OK. Może kupię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko, pograłem i jestem mega mile zaskoczony. Chyba kupię obowiązkowo w premierę. Właśnie czekałem na porządne WRC z dość ładną grafiką (źle nie jest ale też bez fajerwerków) Mam Dirta ale jakoś nie kręcą mnie wyścigi typowo amerykańskie, a tu będą rasowe rajdy i właśnie o to mi chodzi :biggrin: Aczkolwiek trochę ciężko sterowało mi się rajdówką z początku, ale z czasem ogarnąłem

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie można porządnie robić nawroty na ręcznym. W WRC 2010 był on tak słaby, że przy wyłączonej kontroli trakcji nie dało się porządnie zarzucić tyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem WRC ani WRC2. Czy lepszy WRC3 demo niż WRC 1 i 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest tras? Jakie pojazdy?

W demie masz Citroena Loeba i odcinek z rajdu Katalonii.

Nie przypadło mi do gustu sterowanie, odnoszę wrażenie jakby był mały lag przy skręcaniu i prostowaniu kół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie trochę draznią te rysunkowe plansze w karierze. Fakt że nie ma to wpływu na model jazdy itp. ale mi to rozwala klimat poważnej gry rajdowej. Moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demie masz Citroena Loeba i odcinek z rajdu Katalonii.

Nie przypadło mi do gustu sterowanie, odnoszę wrażenie jakby był mały lag przy skręcaniu i prostowaniu kół.

oprócz DS3 WRC jest jeszcze Fiesta WRC i Clio RS

jak dla mnie gierka wypas. Czekam i kupuje pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak już wspomniałem wcześniej gra trochę zalatuje ameryką. Ale przynajmniej model jazdy jest dobry i grafika niczego sobie. Rajdów jest 12 z tego co pamiętam. A samochodów powinno być ok 20 jeśli dobrze licze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brnąć w jedynkę i dwójkę, czy może od razu trójkę?

Sam już nie wiem, niby widać postęp w odniesieniu do pierwszych części, ale to wciąż raczej nie to, a przynajmniej nie za dwieście złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest bardzo słaba. Poczekaj na wrc 3. I jakie 200zl. Ja zamówiłem pre order za 160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×