Skocz do zawartości
cwir

Czarna Lista Prywatnych Serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę umieszczać prywatne serwery które należy omijać z daleka.

1. Nazwa serwera

2. Admin(i)

3. Powód

Można też dodać linki do raportów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nazwa serwera: Polish-BF3 Public Server

2. Admin(i): zbooj

3. Powód: Wyrzucają graczy za to, że dobrze grają.

Edytowane przez MaN17Ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTT-german terror team, wyrzucili moich ziomów braci supas za to że dobrze grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam jeszcze serwer battlefield paradise, admin terminator, dostalemkick bo za dobrze mi szło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

admin: markigitarkii, serwer o tej samej nazwie. Za rzekome kampienie drużyną w budynku na Sekwanie (broniliśmy kamienicy) zbanował jednego z nas, z najlepszym wynikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem ocb z tym serwem, bo gram tam dosyć często i zero przygód miałem, a wczoraj znajomy dostał bana jak jeździł ze mną w czołgu. Może dlatego, że jak już go dopadliśmy to nie mogli nas rozwalić :D http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/battlereport/show/42706051/4/261537003/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa serwera: Polska - BF3.Public Serwer

Admin: ratpl/ PSIULEK/ jarek31031969

Powód: Człowiek chciał sobie zagrać w BF3 z Polakami i od razu taka ,,niespodzianka". Pierwszy raz kicka dostałem przy wyniku gdzieś 40-3 na plus. Wbijałem na serwer ponownie, od razu dostając 5 kicków po każdym zabiciu admina (Psiulek). Na pytanie: dlaczego mnie kickujecie dostałem odpowiedź, że moje wyniki są podejrzane i prawdopodoobnie gram na myszce (40-1). Permanentnego bana dostałem po tym, gdy Psiulkowi wsadziłem kosę. Tak na marginesie to śmieszą mnie gracze, którzy swoje wyniki w BF3 uzasadniaja skillem. Prawda jest taka, że tu liczy się głownie spryt, a że goście do sprytnych nie należeli to i wyniki miałem po 40-1

Edytowane przez Kakashi000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem ocb z tym serwem, bo gram tam dosyć często i zero przygód miałem, a wczoraj znajomy dostał bana jak jeździł ze mną w czołgu. Może dlatego, że jak już go dopadliśmy to nie mogli nas rozwalić :biggrin:http://battlelog.bat...51/4/261537003/

Jechu, piszemy o tym samym meczu, właśnie wtedy Cruger dostał bana za damski ch**. Ja będę ten serwer omijał szerokim łukiem. Widać właściciel źle znosi własną przegraną.

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dziwne, bo gram tam często i wyniki też mam nie najgorsze, a jeszcze nigdy nie dostałem tam kicka, ani nawet nie zostałem nigdy przerzucony. Widać każdy ma chwilowe odchyły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer: xMBx FunServer - CQ MIX 200%

Admin: DaOnlyMc

Zaczęła się runda na Bazarze, pobiegłem na aleję i zabiłem pierwszego wroga. Jak się okazało, był to admin, który oczywiście wyrzucił mnie z serwera :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nazwy serwera, ani admina. Jedyne co pamiętam to to że to serwer klanu III-DAR-III . Szerokim łukiem go omijajcie bo cuda i dziwy nie z tego świata tam się dzieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nazwy serwera, ani admina. Jedyne co pamiętam to to że to serwer klanu III-DAR-III . Szerokim łukiem go omijajcie bo cuda i dziwy nie z tego świata tam się dzieją.

Aha. Dobrze wiedzieć, dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nazwy serwera, ani admina. Jedyne co pamiętam to to że to serwer klanu III-DAR-III . Szerokim łukiem go omijajcie bo cuda i dziwy nie z tego świata tam się dzieją.

Przecież to serwer największych boosterów, więc co tu się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Djur- wczoraj podczas gry z chłopakami na tym serwerze miałem to samo. Przerzuciły mnie wredne Żabojady do przeciwnej drużyny ale na upartego wciskałem zmianę i wreszcie się udało a wpi....l i tak piękny obskoczyli :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie pamiętam nazwy serwera, ani admina. Jedyne co pamiętam to to że to serwer klanu III-DAR-III . Szerokim łukiem go omijajcie bo cuda i dziwy nie z tego świata tam się dzieją.

DAR to koles co gra na 6 kontach na raz ;p Najwiekszy booster w BF3 :) maly przyklad http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/43060840/4/284133785/

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer nazywal sie "24/7 kharg rush" czy jakos tak

admin monaco1957, 100 colonel gral z topowym graczem "widscher" w heli

zabilem ich z frogfoota i zostalem wyzwany od boosterow i zbanowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAR to koles co gra na 6 kontach na raz ;p Najwiekszy booster w BF3 :) maly przyklad http://battlelog.bat...40/4/284133785/

Mówiłem ci już Tomku: to nie jest jeden koleś. U nich w klanie po prostu jest zasada: chcesz dołączyć - zrób PSN ID z wariacją "|||---DAR---|||", czyli pionowe literki zamiast kresek itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę umieszczać prywatne serwery które należy omijać z daleka.

1. Nazwa serwera

2. Admin(i)

3. Powód

Można też dodać linki do raportów.

Wczoraj pierwszy raz zaliczyłem kopa z powodu bliżej mi nie znanego :blink:

1. Conquest 200%

2. Goratian

3. Ban za piękne oczy

Raport bitewny :ermm: Po wejściu na serwer jako RU zastałem gwałt naszego respa przez dominującą stronę USA, zdołałem ubić jednego typa z RPG, wziąłem z bazy czołg, przejąłem flagę D gdzie ubiłem kolejnych 2 kolesi, następnie w obstawie 4 piechurów i jednego typa na działku podjechaliśmy pod flagę B (również przejęta), wyjeżdżając w stronę A dostałem bananem :fool: Uzasadnienie admina na PW? Za używanie shotgunów (były zakazane w opisie serwera), po kilku PW odniosłem wrażenie że po prostu nie spodobało im się nasze efektowne wyjście z respa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siekę to wczoraj robiliśmy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna paka była, a ile śmiechu, ten Squad DM mi utkwi w pamięci na długo :biggrin: nawet nie wiem kiedy się zrobiła 2 w nocy ... "wkurzał" mnie tylko Slizer, który w późniejszych rundach kosił mnie 1-2 trafieniami, chyba sobie nową myszkę kupił :biggrin: [Offtop mode off]

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer klanu [broZ] totalna padaka. Wbiłem na Kanałach gdy krążyli nad lotniskowcem i wesoło nabijali fragi, następnie był Bazar, to już nie było im tak łatwo, a jak dopadłem LAV i ich trochę mocniej pocisnąłem to dostałem kicka za "tank camping".

Admin: paddyboy1144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×