Skocz do zawartości
cwir

Czarna Lista Prywatnych Serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mowie ze ktos z was gra na myszce bo tego nie wiem,powiedzialem ze banowal bym takich albo odrazu napisal na serwerze zakaz grania na myszce.Nie powinno byc czegos takiego ze ktos ma jakis handicap gramy na rownych zasadach i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne demony wracają( temat myszek). Problem w tym że pseudo admini banują pod pretekstem myszek dobrych graczy którzy robią różnice na serwerze . Już lepiej dac na info w opisie : kickujemy lepszych od siebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz za myszki banują? to lagswitche już wyszły z mody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na myszcze. No pewnie tak przed chwilą grałem na 3sv i tak samo mi napisał, ze gdyby miał adma dostalbym bana za myszke. Akurat tam mam adminów kumpli

Na 3sV nie banują, bo sami nie grają na padzie. Kapi podobno gra na gitarze z guitar hero .. hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe wiem, ale taką wiadomosc dostalem :P. Rizo uczy sie na kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś kick, który nie wiedziałem czy umieścić tu, czy w dziale humor. Myślałem, że w tej grze chodziło o to by zabijać przeciwnika. Niestety nie, admin z grupy SZOK.PL SPL uświadomił mi, że w tej grze trzeba dawać się zabijać jeśli nie to (uwaga brzmi groźnie) kick, zwłaszcza, że jak dopisał: on trenuje i potrzebuje jedynie ofiar ;)

imag0016c.jpg

niestety nie posłuchałem i rozwalałem go nadal, skończyło się wykopem ;)http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/93554673/

ps: ciekawe jest to re - jakbym to ja zaczął polemikę, pozdrawiam Panów z SZOK

Edytowane przez KrisPora_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może koledze z Szok.PL mógłbym pomóc w treningu w heli. Z przyjemnością zagram przeciwko niemu 2vs2 lub 1vs1 jak taki kozaczek jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer 1S1K

Wystarczyło parce adminów skroić blachę, zrobić na jednym baretkę "Adwersarz" i zobaczyłem piękny baner "Zostałeś wyrzucony przez admina", ktoś zamiast uczyć się grać, do perfekcji opanował guzik "Kick". Pfff, co za dzieciarnia)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/105902232/638918529/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×