Skocz do zawartości
cwir

Czarna Lista Prywatnych Serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

eh , ja już odpuściłem ( choć na początku mocno kibicowałem temu wątkowi) . nie mam przede wszystkim pamięci aby przelewać tu linki właścicieli serwerów którzy kickują i banują za dobrą grę. jestem prawie codziennie wywalany z jakiegoś serwera ( bo najczęściej admin nie dawał mi rady ). oczywiście wam kibicuję i namawiam abyście wklejali tych popaprańców , ale ja już na nich nie zwracam uwagi . zaglądam tylko na serwery sprawdzone , a te tłuki niech sobie boostują na randomach. rechot mnie dopada jak potem widzę takiego "super" grajka z 57orzełkiem i statami 0-12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda. Mnie śmieszy jak dostaję kicka/bana po dobrej grze. Jak dostaję bana to cieszę się - bo już więcej, nawet przez przypadek nie wejdę na dany serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze, ze idzie wam tak samo jak mi. Znalezc dzis dobry serwer to cud. Nawet mi ochota przeszla na granie.

Chociaz wczoraj trafilem na dobry serwer, zadnych zasad i motto: jeb.... noobow. , nazwy nie pamietam, ale o dziwo z 5 rund gdzie mi dobrze szlo i zadnego kicka nie dostalem .... , a juz sie z tam liczylem.

Tak wiec chlopaki zawsze jest jakas nadzieja :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polish Night Hunters wywalają za kosy, a nie ma tego w zakazie, wpadło parę w gardła właścicieli i pan o nicku ByczekKrzys po utracie skalpu dał mi bana, dziękuję

aaa i proszę w nie pisać, że wbite z kampy - bo zrobione w biegu przy flagach, pozdrawiam

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię, że wkurw ich złapał, bo sam ostatnio wyłapałem kosę od Ciebie, a co najlepsze od frontu :ok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

aaa i proszę w nie pisać, że wbite z kampy...

pewnie ze z kampy, jakies 300 metrow dalej stales pewnie w krzakach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem jak z tym banem, ale co do grania klanowiczów w jednej drużynie, to nie jeden klan właśnie po to kupił sobie serwer, aby móc wreszcie razem z kumplami pograć. Ja osobiście nie widzę w tym nic złego.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam serwer hooligansow, gralem ostatnio, w mojej deuzynie same randomy, u nich z 6 z ich tagiem, gdy wreszcie zaczelismy wychodzic z respa, dostalem kicka bez powodu .

http://bf3stats.com/...03-e630ef25be22

Ja odradzam serwer hooligansow, gralem ostatnio, w mojej deuzynie same randomy, u nich z 6 z ich tagiem, gdy wreszcie zaczelismy wychodzic z respa, dostalem kicka bez powodu .

http://bf3stats.com/...03-e630ef25be22

Również odradzam granie na tym serwie. Kick za free. Admin chyba za dużo killów zebrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam serwer hooligansow, gralem ostatnio, w mojej deuzynie same randomy, u nich z 6 z ich tagiem, gdy wreszcie zaczelismy wychodzic z respa, dostalem kicka bez powodu .

http://bf3stats.com/...03-e630ef25be22

Również odradzam granie na tym serwie. Kick za free. Admin chyba za dużo killów zebrał.

panowie za free to w morde nawet nie dostaniesz :biggrin:. Musieliście uzyć czegoś albo zrobić coś co jest zakazane

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,ja zagralem raz na ich serwerze.Wbilismy w 4 z 4FUN i sobie pykalismy.Admin dostawal kosy itp nikt nikogo nie banowal.

Balansowali druzyny fajnie sie gralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer PL13, juz ktorys raz mnie wykikowali. dzis tez

kosmala dostal nawet tam bana z rana :D

kolejny to serwer eTc francuski, nie polecam bo zero balansu. lepszych przerzucaja do siebie i banuja za ponowne wejscie na ich serwer po kiku lol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikajcie serwera kolesia AFRICA_HARBOUR, wykopuje gdy idzie ci zbyt dobrze, a na PMy odpisuje agresywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polish Elite Team POL unikać! Jak zamknęliśmy wrogów na respie to było ok, przerzuciłem się ze znajomymi na drugą stronę, sytuacja się odwróciła to przerzucali mnie do siebie po czym wywalili, bo wracałem do znajomych.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/50331414/4/261537003/

50331414-4.png

Edytowane przez Jechu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer- WE HATE FRANCE!!

Admin- Helg_o

Powód- pierwszy raz wywalił mnie bo za często wpadał mi przed lufę, a kolejne dwa razy za to że koniecznie chciał być na pierwszym miejscu w rankingu- co mu raczej tragicznie wychodziło- i tuż przed końcem meczu robił mi out, bo akurat to ja na szczycie listy brylowałem- żadko mi się to zdarza więc tym bardziej mnie to wku....o. Ogólnie rzecz biorąc noob z gościa i zwykły frajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak patrząc to chyba można ich zgłaszać ? boraz miałem akcje (w mojej drużynie prawie sami polacy) a w drugiej z kądś tam. Zaczeli nas bluzgac, twierdzili że oszukujemy itd. częśc teamu ich zgłosiła i mieli soczystą blokade na 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj post w tym temacie jest dwojaki... z jednej strony kazdy kto ma w tagu PL badz w niku dostanie kopa z miejsca i pewnie bana bo wlascicielem jest polmozgi angol o ksywie No1BEZZA ktory kompletnie nie ma pojecia o czym mowi badz pisze a z drugiej strony (tak czynie i ja) jesli ktos dobrze gra to zachecam do probowania wbicia na ten serwer i zbierania tagow pacanów z clan tagiem THC1 bo uwierzcie mi ze to wiesniaki, ktorych malo! (nie ublizajac nikomu ze wsi :D)

Serwer to: http://bf3stats.com/server/ps3_9b144ebe-fa11-4fd1-8e80-cf5e9db4026c tak wiec.... polowanie na tagi czas zaczac!!!! powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.bat...how/61815772/4/

serwer [DICE UK ] CQ 200% NO SHOTGUNS. admin gremlin-gravy to pizda na kaczych łapach. kickował wszystkich co go ubili .

http://battlelog.bat...14/4/356513332/ serwer THE MLC !!!! 200% TICKET CONQUETE

a na tych pederastów to szkoda klawiatury. na bazarze całym klanem dymali respa . jak doszło kilku lepszych graczy i zaczęło się klepanie leszczy to na następnej mapie(metro) nas skikowali

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artikam napisałem Tobie posta na ten temat.Jeśli uważasz że nie ma balansu etc to porostu nie graj u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety muszę wpisać w to miejsce serwer MORDownia. w opisie serwa mają m.in. no destroy on spawn, no c4 on flag (co mi mocno pasuje ) , po raz kolejny i już ostatni przekonałem się że te reguły nie dotyczą właściciela/admina niejakiego ciamajdyPL . dzieciak ma zabawę i rozpieprza javelinem puste czołgi na respie . niestety nie są to przypadki pojedyńcze więc serweru nie polecam. :(

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i widzę czy jest sens kontynuowania tego tematu. Prawda jest taka że 99% serwerów powinno trafić na taką czarną listę. Adminów co wyrzucają lepszych od siebie jest ogrom. I nie mam pojęcia po co ludzie gracie na nieznanych i niesprawdzonych serwerach. Lepiej grać na serwerach znajomych, albo nawet swoich aby spokojnie grać bez stresu że ktoś nas wywali. Lepszą alternatywą jest wypisywanie w tym - http://www.ps3site.pl/forum/topic/71104-battlefield-3-polskie-i-zagraniczne-dobre-serwery/ temacie serwerów na których można spokojnie zagrać. Bo wypisywanie serwerów na których admin może wszystko może trwać w nieskończoność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda to po części . mówisz : grajcie na serwerach sprawdzonych , ja gram np na waszym ( tzn grałem bo oba wygasły , chyba że znowu je odświeżyliście ?) .często jest tak że jest kilka fajnych serwerów , tylko albo wygasają , albo świecą pustkami. zacząłem skupiać się na polskich dobrych/złych serwerach . mordownia przez chwilę leżała po jasnej stronie( kiedy nie było tam admina), teraz jej nie polecam . ot, może komuś pomogę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×