Skocz do zawartości
cwir

Czarna Lista Prywatnych Serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

prawda to po części . mówisz : grajcie na serwerach sprawdzonych , ja gram np na waszym ( tzn grałem bo oba wygasły , chyba że znowu je odświeżyliście ?) .często jest tak że jest kilka fajnych serwerów , tylko albo wygasają , albo świecą pustkami. zacząłem skupiać się na polskich dobrych/złych serwerach . mordownia przez chwilę leżała po jasnej stronie( kiedy nie było tam admina), teraz jej nie polecam . ot, może komuś pomogę ?

Został nasz jeden (wczoraj razem graliśmy :) ) na który zapraszamy. Jeśli ktoś dostał tam kiedykolwiek kicka czy bana to albo żeby zrobić miejsce dla kogoś z klanu/znajomego albo wybitnie nie przestrzegał reguł typu no jet raming czy c4 na flagach CQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pięknie graliśmy z BLACK HAWK TEAM tyle, że jak dostawali w "tyłek" momentalnie przerzucali maksymalną ilość osób na swoją strone.

Przerzucanie jednej osoby zdarzało się nawet 5 razy w czasie jednej gry (taxvid, zyztio itp.) nie są w BW ale zaprzyjażnieni z nami i dlatego latali raz lewo raz prawo.

Nowa mapa i to samo-jak dostawali w tyłek pomimo 8vs8 osób to przerzutka pozostałych poza BW (Bękart Wojny)

Dodam także, że jedna osoba co jakiś czas przechodziła na jedną strone do nas i podpieprzała czołg po czym znowu sie przenosiła mowa o osobie z BHT

ŻENADA PANOWIE a wiem, że macie do czynienia z PS3site i meczami.

Nie polecam bo zachowanie gówniarskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SERWER BW RULES DEMOLKA z Plutonu Bekarty Wojny.

Gralem z nimi w jednym zespole pomoglem im wygrac..

A na headset uslyszalem ze mam wypierdalac.

Poprostu chamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer: Bękarty Wojny

admin Mysza1982.

Wyrzucają lepszych graczy, pod zarzutem grania na myszce.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e3f3c46046e4b31.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23b266dee100e4e4.html

link do raportu na battlelog'u http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/70817984/4/241787634/

Odradzam grę na tym serwerze gdzie 30 latek zachowuje się jak bękart ( już chyba wiem skąd nazwa plutonu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się przespaceruję na ich serwer. Oczywiście w celu udowodnienia że są zwykłymi cieciami ;-) . Dziś pobiłem rekord otrzymanych kickow i banów, na 15cie meczy może ukończyłem z dwa. Ehhh....

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer: Bękarty Wojny

admin Mysza1982.

Wyrzucają lepszych graczy, pod zarzutem grania na myszce.

http://www.fotosik.p...46046e4b31.html

http://www.fotosik.p...dee100e4e4.html

link do raportu na battlelog'u http://battlelog.bat...84/4/241787634/

Odradzam grę na tym serwerze gdzie 30 latek zachowuje się jak bękart ( już chyba wiem skąd nazwa plutonu )

na jakiej podstawie on uwaza ze grasz na myszce ? bo wynik ktory miales jak Cie wyrzucił był dobry ale bez przesady, chyba ze mial jakies inne argumenty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się przespaceruję na ich serwer. Oczywiście w celu udowodnienia że są zwykłymi cieciami ;-)

To szybko kicka dostaniesz :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie on uwaza ze grasz na myszce ? bo wynik ktory miales jak Cie wyrzucił był dobry ale bez przesady, chyba ze mial jakies inne argumenty :biggrin:

Dokładnie wynik nie był nadzwyczajny, jego jedyną argumentacją była moja rzekoma gra na myszce :rofl:

@Okoni, też mam jakąś pechową serię. Dostaję bany i kicki za nic. Ludziom odbiło chyba przez te podwójne punkty. Na ów serwer nie ma co wchodzić - szkoda nerwów. Niech się bawią w swojej piaskownicy i zarzucają lepszym granie na gryzoniu.

PS: Gram na mikrofonie od SingStar'a :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

o , no patrz nawet się spotkaliśmy fartem na serwie http://battlelog.bat...13/4/356513332/ , tzn mogliśmy się minąć bo kicka dostałem ;)

edit: a nie , pomyłka . tu miałem zwieszkę konsoli . serwer dziadkipl jest okej. :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki, to już wszystkie serwery BF3 są prywatne i nie ma tzw "państwowych", z których nie wyrzucają za byle co, szczególnie za urojenia admina/właściciela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji to z ich serwera często tracę połączenie.. z niewiadomych przyczyn a na innych wszystko jest ok.jakas masakra. Poprostu dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki, to już wszystkie serwery BF3 są prywatne i nie ma tzw "państwowych", z których nie wyrzucają za byle co, szczególnie za urojenia admina/właściciela?

Są jeszcze normalne serwery.Zazwyczaj nazywają się "4124 DICE normal server" - jakieś losowe cyferki i później informacje, że to serwer DICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji to z ich serwera często tracę połączenie.. z niewiadomych przyczyn a na innych wszystko jest ok.jakas masakra. Poprostu dramat

dramatycznie ty stękasz i jęczysz jak stara baba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety doczekalem sie i ja po zaledwie miesiacu grania w bf zostalem wyrzucony za dobra gre,przy statystykach 32-2 :biggrin: w polowie gry admini z druzyny przeciwnej postanowili mnie zbanowac :biggrin:.Najlepsze jest to ze juz raz zostalem wyrzucony ale pan admin powiedzial ze to przez przypadek bo ktos chcial wejsc,wiec odpowiedzialem mu ze gram ze znajomymi i niech powie jak cos mu nie pasuje i powiedzialem mu ze ja nie latam ani z shotgunem przeciw polaka ani nie stoje na respie wiec o co chodzi.Admin powiedzial ze u niego na serwerze nie ma regul wiec spoko,niestety poraz kolejny grajac zostalem juz calkiem wyrzucony.Wiec chyba dopbra rada nie zabijac adminow haha za duzo razy.Ten serwer to polacy a nazywa sie[PD]polski serwer http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/82280856/4/786593740/

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Was tylko kickują. Mnie bez przerwy zabijają było to air maps 500%. Ni z gruchy z pietruchy padam i pokazuje mi się magiczny napis ,,zostałeś zabity przez admina'' byłem w jego drużynie i razem przejmowaliśmy punkt. Ta menda chciała mieć punkty tylko dla siebie ;<

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciag dalszy opowiesci dzisiaj dostalem wiadomosc od pana admina serwera PD polski serwer.UWAGA-nazwal mnie oszustem bo jak napisal nie jest to mozliwe zeby zabic 32-2 ufff,chyba wymowki mu sie skonczyly,chyba nie widzial wynikow po 100-1 co ludzie robia.Zagrozil mi ze mnie poda do dice haha i ze powiem znajomym zeby mi tez bana dali bo jestem oszustem lol.Ciekawa linia obrony, tak czy inaczej nie polecam a wrecz odradzam ten serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

prosta rada , omijać szerokim łukiem. jak dla niego wynik 32-2 to oszustwo lub rzecz nie możliwa, to lepiej poszukać sobie bardziej wymagających rywali.

@down

złamałeś jedną z zasad serwera, zabiłeś admina ;) . widać gość śrubował rekord i może trochę mu przeszkodziłeś XD .

ja też wczoraj grałem metro na prywatnym serwie i drżałem czy mnie admin nie kicknie. ale dałem się ubić kilkukrotnie i dotrwałem do końca .:)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle leję na te dzieciaki i mam gdzieś kicki/bany...w sumie nie inaczej jest tym razem,jednak z uwagi na to,że serwer tego małego fiutka ma 500% to szkoda tracić czas,na granie,które po zabiciu jegomościa http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/x_EliteAssault_x/ kończy się banem. Zdecydowanie odradzam zatem METRO 500% ! Operacja Metro Conquest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle leję na te dzieciaki i mam gdzieś kicki/bany...w sumie nie inaczej jest tym razem,jednak z uwagi na to,że serwer tego małego fiutka ma 500% to szkoda tracić czas,na granie,które po zabiciu jegomościa http://battlelog.bat...EliteAssault_x/ kończy się banem. Zdecydowanie odradzam zatem METRO 500% ! Operacja Metro Conquest.

16 na świecie pod względem ilości zabójstw na AEK-971 i k/d 5.33.Jak on to robi ?!.No dobra,ja też mam dobry dzień,ale nie zawsze dobrze idzie.Jak to mówią-Raz na wozie,raz pod wozem.U niego widzę,że cały czas na wozie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu bije rekordu w wywalaniu ludzi którzy przeszkadzają mu robić dobre wyniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak on to robi?poprostu gra jedna mape i tyle,ja tez mam swoja ulubiona na ktorej idzie mi dobrze,ale grac ciagle to samo zeby nabic staty to nudne.Co do wywalania jest to przykre ze polacy kickuja polakow jak dobrze graja,zauwarzylem rownierz ze jak mam polakow ktorych nie znam w ekipie to zamiast sobie pomagac to patrza zeby wiecej na bic kili jeden od drugiego zeby miec najlepsze staty,jak im to nie wychodzi to wychodza,masakra.Polak polakowi nie zyczliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko polacy wywalaja. Ja juz zostalem zbanowany na serwerze o nazwie ERYX czy cos takiego. Koles tez na metro wywalal, dwa dni z tam wchodzilem i w komcu bana dostalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ze nie tylko polacy polecialem juz tez z innych serwerow,najlepsze jak ostatnio jade czolgiem na sekwanie jakis koles do mnie strzela od nas,po czym zostaje wywallony przez admina ktory wsiadl do czolgu i pojechal haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak on to robi?poprostu gra jedna mape i tyle,ja tez mam swoja ulubiona na ktorej idzie mi dobrze,ale grac ciagle to samo zeby nabic staty to nudne.Co do wywalania jest to przykre ze polacy kickuja polakow jak dobrze graja,zauwarzylem rownierz ze jak mam polakow ktorych nie znam w ekipie to zamiast sobie pomagac to patrza zeby wiecej na bic kili jeden od drugiego zeby miec najlepsze staty,jak im to nie wychodzi to wychodza,masakra.Polak polakowi nie zyczliwy.

364:48 hahaha,nie zły kubuś. Wywala dobrych,a zostawia przeciętniaków, co za tym idzie- zadowalający wynik.Co do polskich serwerów,to szkoda gadać.Czekam na śmigło,a polaczek rozjeżdża mnie samochodzikiem.Najbardziej irytują mnie nie błędy gry,tylko ludzie na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×