Skocz do zawartości
Dzizas

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldie

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny do wspólnego przejścia kampanii ?

Zgłaszam się! :D Zostały mi 2 misje w singlu, które planuję dziś ukończyć. Możemy więc od jutra rozpocząć kampanię od nowa, najlepiej na poziomie elite i z HS, co by była dobra wczuwa. :) Roześlę dziś zapro na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się piszę ! mogę całą prawie sobote przegrać tylko muszę rano po hs'a pojechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja również. Wysłałem już Friend Requesta do Ciebie, Matheo. HS jest. Byłoby Nas czterech w takim razie, czyli chyba akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helo

Odświeżam temat i uprzejmie dopytuję.

W DLC ktoś gra? Ja jak pamiętam kupiłem Khyber Strike i ani razu nie udało mi się wbić na rozgrywkę na tych mapach (pomimo konfiguracji w menu i wielu, wielu prób. Wkurzony sprzedałem grę.

Teraz trochę mi jej brakuje, rozważam zakup ponowny więc zapytuję czy może coś się zmieniło i ludziska grają w DLC.

Swoją drogą w inne tryby niż konflikt takze jakoś nie udało mi się pograć..... Tylko gracie w konflikt na std. mapkach?

I na koniec: ktoś miał raven strike, fabularne misje, warto kupić?

Dzięki za od i pzdro!

Edytowane przez PiterV8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helo

Odświeżam temat i uprzejmie dopytuję.

W DLC ktoś gra? Ja jak pamiętam kupiłem Khyber Strike i ani razu nie udało mi się wbić na rozgrywkę na tych mapach (pomimo konfiguracji w menu i wielu, wielu prób. Wkurzony sprzedałem grę.

Teraz trochę mi jej brakuje, rozważam zakup ponowny więc zapytuję czy może coś się zmieniło i ludziska grają w DLC.

Swoją drogą w inne tryby niż konflikt takze jakoś nie udało mi się pograć..... Tylko gracie w konflikt na std. mapkach?

I na koniec: ktoś miał raven strike, fabularne misje, warto kupić?

Dzięki za od i pzdro!

Też zastanawiałem się nad kupnem DLC, bo gierka miodna. Jednakże z doświadczenia wiem, że w wielu grach ludzie zwykle albo nie kupują, albo po prostu nie grają na mapkach z DLC, dlatego odpuściłem sobie zakup. Tak samo jest z konfliktem - za mało ludu posiada tę grę, żeby znaleźli się chętni na inne tryby. Twój post potwierdza moje przypuszczenia. Niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się nad kupnem DLC, bo gierka miodna. Jednakże z doświadczenia wiem, że w wielu grach ludzie zwykle albo nie kupują, albo po prostu nie grają na mapkach z DLC, dlatego odpuściłem sobie zakup. Tak samo jest z konfliktem - za mało ludu posiada tę grę, żeby znaleźli się chętni na inne tryby. Twój post potwierdza moje przypuszczenia. Niestety...

Czyli tłukę dalej w BC2 Vieeeetnaaamm Ha Ha!!

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić tą grę, ale najpierw powiedzcie mi proszę:

1. Ile zajmuje przejście singla?

2. Dużo osób gra w mutli?

3. Czy idzie pograć w multi z randomami, nie swoją ekipą?

4. Gra ma napisy PL (to nie jest dla mnie szczególnie ważne, tak pytam)

5. Dużo stracę jeśli nie grałem w poprzednie części?

Prawdopodobnie odpowiedzi już padły na forum tej gry, ale miejcie litość i nie karzcie szukać mi po temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić tą grę, ale najpierw powiedzcie mi proszę:

1. Ile zajmuje przejście singla?

2. Dużo osób gra w mutli?

3. Czy idzie pograć w multi z randomami, nie swoją ekipą?

4. Gra ma napisy PL (to nie jest dla mnie szczególnie ważne, tak pytam)

5. Dużo stracę jeśli nie grałem w poprzednie części?

Prawdopodobnie odpowiedzi już padły na forum tej gry, ale miejcie litość i nie karzcie szukać mi po temacie...

1. Od 10 do 12 godzin, w zależności od tego na jakim poziomie trudności grasz, oraz od tego czy grasz samemu czy w co-opie. Np w co-opie na elite praktycznie nie ma szans na wyleczenie kompana, ginie się od razu.

2. Tak, sporo osób gra. Nie ma problemów ze znalezeniem gry, choć najczęściej wszyscy grają w konflikt, z pozostałymi trybami multi jest różnie.

3. No i tu jest czynnik losowy. O ile trafisz na ogarniętych graczy, to rozgrywka na multi jest smakowitym kąskiem i naprawdę świetnie się w to gra. Przy nieogarach można sobie tylko obrzydzić multi. Najlepiej grać w teamie ze znajomymi.

4. Tak, gra ma napisy PL.

5. Nie, fabularnie nie ma powiązania. Przynajmniej ja niczego takiego nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helo ponownie, to gra ktoś w końcu na DLC czy nikt nie gra?

Czy nadal w multi tylko konflikt jest uczęszczany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DLC to nie wiem ponieważ nie mam a co do trybów to jest sieka na praktycznie każdym...jeszcze nigdy nie miałem tak że nie mogło mi znaleźć kogoś do gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziubuś, mam teraz ściągniętego Future Soldier na czystej konsoli, braciak też ma więc już dwóch do zabawy :)

Chętnie ale raczej po 28.06. Moje dziewczyny jadą do teściów na wakacje. Chata wolna, można grać wieczorami do bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobote spotykamy się przy trzepaku, ja wezmę piłkę, gruby stoi. 

 

Hahah brawo!! Czytając to nasuwa się myśl, do czego to doszło :( Teraz ludzie/młodzież/dzieci umawiają się na forum na spotkanie na czacie/komunikatorze lub na grę na konsoli.

 

Kiedyś było tak jak napisałeś :) Piłka, trzepak, wspólna integracja i w ogóle przebywanie razem.... Teraz co.... Chory stał się ten świat!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.ExVitallin_PL

2.Snake25_PL

3.Darayavahus

4.Maniek1971

5.BlackAngel_121

6.Miragepl89

7.d929xqv87

8.Eternit_PL

9.Olekksander

10.Alan-Kielce

Ktoś z tej listy w końcu ma zamiar bostować?

Po raz kolejny pytam,kiedy się ustawiamy i brak odpowiedzi...

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny do boostowania trofeum online gram zawsze od 19/20 do 24 czasami dłużej :P

1.ExVitallin_PL

2.Snake25_PL

3.Darayavahus

4.Maniek1971

5.BlackAngel_121

6.Miragepl89

7.d929xqv87

8.Eternit_PL

9.Olekksander

10.Alan-Kielce

Ktoś z tej listy w końcu ma zamiar bostować?

Po raz kolejny pytam,kiedy się ustawiamy i brak odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje partnera do przejścia kampanii,ktoś chętny?

Wybacz ale ciągle czekam aż rodzina wyjedzie to teściów na wakacje. Wiem że dla nie których może to dziwnie brzmieć ale takie są realia mężatych i dzieciatych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbierzcie ekipę i chętnie koopa mogę zagrać,najlepiej 4 osoby z hs gra się przednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×