Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co z tym Exp. mam nadzieje ze sie zapisze.A jezeli chodzi o Social Club to kto wam powiedzial ze dzieki nie mu zapisuje sie level postaci. Przeszukalem i nie moglem znalesc takiej informacji. Zreszta trudno sie zarejestrowac na to gowno. Jak to w koncu z zapisem tych leveli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co z tym Exp. mam nadzieje ze sie zapisze.A jezeli chodzi o Social Club to kto wam powiedzial ze dzieki nie mu zapisuje sie level postaci. Przeszukalem i nie moglem znalesc takiej informacji. Zreszta trudno sie zarejestrowac na to gowno. Jak to w koncu z zapisem tych leveli ?

Z zapisem leveli jest różnie,czasami zapisze a czasami nie trzeba mieć szczęście. Ja na przykład zdobyłem dzisiaj 2 lvl a dzisiaj wieczorem mam 0.Gdzie inni mają już 2,w ciągu kilku dni ma wyjść patch,zobaczymy może i ten problem naprawią i to będzie koniec naszego marudzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONLINE ZADZIALALO! Meczylem sie tylko 4 i pol godziny! ale najer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety też miałem akcje z GTA. Kilka razy zawiesiła mi się gra. Raz jak chciałem włączyć multi wszystko się zamroziło, a później dwa razy na loadingu. Dopiero wróciłem do chaty więc zaraz pogram troche, a headseta zamówie na początku tygodnia to już mnie nie pomyslisz z obcokrajowcem arczi

Cały czas wiesza mi się gierka w tym momencie, podczas loadingu, albo zaraz po

Mam wczesną wersje 60 GB. Zaraz spróbuje wyrypać sejwa i jeszcze raz ją odpalić.

Już zamówiłem headseta P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjdzie jakis patch ale sie wycfanili !!! teraz konsola jest z dostepem do internetu to mogą update robic wiec gry na plytach moga byc niedopracowane. Wczesniej jak cos wyszlo to musialo byc zapiete na ostatni guzik !!! Ja czekam na premiere headseta z firmy ps3 ma niedlugo chyba wyjsc. Wiecmam nadziej ze nie bedzie problemow z kompatibilnoscią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproś mnie ktoś xD też se chętnie popykam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolec777. Proponuje free mode(oczywiscie wszyscy headsety) jeden wchodzi np do wozu strazackiego a reszta z baseballami stara sie go wyciagnac albo nabijamy 5 gwiazdek i kto pierwszy dotrze do okreslonego pkt ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli komus wiesza sie gra przy loadingu (poczatkowym) to dajcie sign out przed wejsciem do gry, a gdy sie juz wlaczy mozecie przez multi ponownie sie zalogowac "sign in".

Po skonczeniu story gra poprostu nie chciala mi sie wlaczyc.. a teraz jak robie to co podalem wyzej, dziala swietnie.

Co do multi.... to jestem naprawde zrazony, raz wygladem postaci (wiem, wiem, pozniej sa dodatkowe ubrania ale... tak czy siak, sa brzydkie), dwa moze to wina lagow (chociaz zdaje mi sie ze ich nie mam ... ) ale widze kogos jadacego na motorze, wjezdzam w niego z calym impetem i... NIC. Zrobi koleczko i jedzie dalej. Trzy, komunikacja glosowa .. o kant kuli rozbic, totalny chaos. Strasznie mnie to multi zrazilo juz lepiej w MTA sie bawilem. Brak (chyba, ze jestem slepy), mozwliwosci zalozenia klanow/gangow. Odnosze wrazenie, ze multi zostalo wepchniete na sile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PONIEDZIAŁEK GODZINA 23.00 GRAMY !!! ABY WSZYSCY BYLI !!!!

ja bede jak zawsze wiec czekam na zapa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

tez sie chętnie dołącze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie pewnie nie bedzie, a jak bedzie to nie dlugo, nie mozna by wczesniej zaczac grac? Grajmy jakies TDM, RACEy itp. free mode sa bez sensu

PS

Zebys Martines byl chociaz raz tam gdzie dostaje od ciebie invity xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś wie o co chodzi z tym expem w online gta4 trzeci raz zadobywam 3 lvl i po wyjsciu z gry trace kase i lvl . O co w tym chodzi ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos jest zwalone z expem... jednym zapisuje, a drugim nie :/

mi zapisal na poziomie 980$ :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle tracę lvle ale ubrania przynajmniej zostają ;O

Dzisiaj też powinienem zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi zapisalo na 2 lvl 19tyś $$ zwalone mówisz ale lipa tam juź goście po 10 lvl mają wiadomo coś o jakiejś łatce albo o jakiś ruchc w tym kierunku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie rejstrowac w social club i powiazac z psn id ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też będe czekał na invita dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie rejstrowac w social club i powiazac z psn id ;]

Gdzie znajde ten social klub i co to znaczy powiązać????? możesz mnie wspomoc linkiem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawie sie dzisiaj ale do tego czasu grac multi nie bede bo to kompletny bajzel nikt nie ma hs a jak juz to sapie. Zero zgrania I JESZCZE TEZ PIEPRZONY AUTOIM ALLOWED shooter do tego widac wszyscy gdzie sa i dodatkowo autoaim po prostu jak RPG ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie rejstrowac w social club i powiazac z psn id ;]

zarejestrować sie mam z kompa czy konsoli???? i co to znaczy powiązac psn id

Czy ktoś moźe mi pomóc w tej sprawie nie moge zalogować sie z kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie rejstrowac w social club i powiazac z psn id ;]

Juz dawno to zrobilem.

Niby wszystko dziala bo mam dostep do rzeczy ktore odblokowuja sie po przejsciu fabuly ale lvla w multi nie zapisuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno to zrobilem.

Niby wszystko dziala bo mam dostep do rzeczy ktore odblokowuja sie po przejsciu fabuly ale lvla w multi nie zapisuje...

jesteś zalogowany w socialclub i multi dalej kuleje tak??? czyli nie ma sensu sie tam pchać.

nie wiem o co biega wyskakuje mi taki komunikat : You have been unsubscribed from the Rockstar Games mailing list.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×