Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam chętnych na zrobienie jednego szpila na necie w GTA a jaśniej o "Cops n Croks" na rodzaju "One for All" potrzebuje 2 ludzi (+ ja i kumpel) aby zrobić to. Robota powinna zająć z 5 min wystarczy , że wygram po obu stronach i będę bardzo wdzięczny. Zwracam się do was z prośbą ponieważ na multi ludzie grają tylko zazwyczaj All for One co mam zrobione. Jak by co pisać tu albo na PS nick : Bulsonn01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie wiecie co pierw musimy się wszyscy porozumiec w co gramy. Jak coś jestem na GG: 12713204 pisac swój ID oraz skąd piszecie np. ps3site ,to dla Mnie wazne ;)

Jeśli ktoś dzis przeczyta tą wiadmomośc to dzis gram w GTA o 22 30 jak cos to dajcie zapro do znajomych i se pogramy razem ;)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma ktoś zaliczone trofeum Let Sleeping Rockstars Lie ?Bardzo proszę o pomoc w zaliczeniu tej trofki, moje PSNid: Ziver126

Edytowane przez Ziver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek odzyskam swoje GTA IV,więc jak by ktoś chciał pograć na multi - zapraszam.

PSN ID : krysiu1

HS : posiadam

:banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma ktoś zaliczone trofeum Let Sleeping Rockstars Lie ?Bardzo proszę o pomoc w zaliczeniu tej trofki, moje PSNid: Ziver126

dzisiaj już jest to łatwe trofeum bo chodzi o to ze deweloper R* kiedys grał w gta na multi z innymi i ktos go zabił a potem ktoś zabił tego co go zabił itd. :biggrin::D tworzy się wielka piramida. wystarczy zabić kogoś kto już jest w tej piramidzie. Wejdź na deathmatcha to na pewno kogoś znajdziesz a jeśli nie to daj zapa na psn to dam ci się zabić bo ja mam tą trofke. Mój psn: pawciu19972 Edytowane przez pawciu199722

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pograć dla trofika AWP.

PSN ID: RIVEL88PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie pogram do wbicia $ jesli ktos jest ogarniety i robi most wanted czyli 10 lvl to prosze napisac psn id pietrzu1910 oczywiscie hedset jest wiec bedzie mile granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie pogram do wbicia $ jesli ktos jest ogarniety i robi most wanted czyli 10 lvl to prosze napisac psn id pietrzu1910 oczywiscie hedset jest wiec bedzie mile granie :)

Też chętnie pogram dla wbicia kasy. Trochę tego brakuje do "Wanted" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ludzi, którzy pomogą mi zdobywać trofea za multi oraz trofeum w LAD.

mój psn: luk-asz_pl <- jeżeli zapraszacie to informujcie w wiadomości o co chodzi =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest chętny na nabijanie kasy do Wanted? aktualnie mam 2gą range dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNid Sieni4_ - Zapraszajcie

Najchętniej DM ,jeszcze ktoś w ogóle chętny grać ?

Edytowane przez Sieni4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nick kssssssy69 wogole szukam polskich graczy dodawajcie mnie do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj wykonałem ostatnie zadanie do trofeum Auf Wiedersehen Petrović. Oczywiście, nie wpadło. Słyszałem różne opinie, że aby zdobyć to trofeum należy grać bez przerwy na jednej sesji. Czy ktoś mógłby mi coś doradzić? Wszystko w statystykach mam wygrane, więc nie rozumiem czemu znowu miałbym przechodzić wszystko od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś kto ma chęć zrobić AWP i ponabijać kasę do 10 rangi. Obojętne kiedy, mi pasuje prawie codziennie.

PSN ID: Smiechu12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyżej, masz pełną listę znajomych :]. Jeśli ktoś jeszcze chętny na grę, AWP zapraszam. ID: sterydcool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Słuchajcie skoro gta jeszcze żyje i bedzie żyło to musimy się spotkać dużą grupą w gta ,więc tak piszcie mi swoje nicki na GG i się dogadamy o ktorej se pogramy. jak będziemy grac to oczywiście postaramy się oto,aby dodać kogoś jeszcze do grania oczywiście Polaka.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pozdobywam trofea w multi. Brakuje mi tylko... Wszystkich, więc jest co robić. PSNid:LukeDNB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osób do zrobienia trofeum fly the coop w czasie oraz do Wanted.

Z chęcią pomogę. Wystarczy zaprosić, napisać :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. widzieliście kiedyś coś takiego. grałem u kumpla w gta4 na PS3 oczywiście gra oryginalna najnowszy soft na konsoli itd.

jeden z graczy z którym byłem w teamie w trybie "team deathmach" właśnie tak nabijał sobie ful kasy a następnie kasa zaczęła też wskakiwać i mnie (tzn na loginie kumpla) i wyobraźcie sobie ze dwa razy zagrałem w multi i ranga lvl10 odrazu trofeum WANTED mu wskoczyło. jestem w szoku ponieważ ja się męczę pół roku i mam level 7 a tam 20 min i załatwione. jak to możliwe? zdaje sobie sprawę ze na pc mogą być różne hacki ale na PS3. co wy na to >?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. widzieliście kiedyś coś takiego. grałem u kumpla w gta4 na PS3 oczywiście gra oryginalna najnowszy soft na konsoli itd.

jeden z graczy z którym byłem w teamie w trybie "team deathmach" właśnie tak nabijał sobie ful kasy a następnie kasa zaczęła też wskakiwać i mnie (tzn na loginie kumpla) i wyobraźcie sobie ze dwa razy zagrałem w multi i ranga lvl10 odrazu trofeum WANTED mu wskoczyło. jestem w szoku ponieważ ja się męczę pół roku i mam level 7 a tam 20 min i załatwione. jak to możliwe? zdaje sobie sprawę ze na pc mogą być różne hacki ale na PS3. co wy na to >?

Są i hacki na ps3, spróbuj wejść na free play to zobaczysz co się dzieje. Akurat miałeś farta, i trafiłeś na typa który rozdaje kasę za darmo, gorzej jak się trafi typ który jest po to żeby siać ferment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×