Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdą się jakieś dwie chętne osoby do trofika Fly The Co-op? We dwójkę jest masakrycznie ciężko zmieścić się w czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny. Dodam Cię do znajomych. Gramy z Vulcanem (Vulcan_Genom). W zasadzie chodzi tylko o Deal Breaker  :) Kolega się jeszcze wstępnie zadeklarował więc byśmy zrobili to w czwórkę, bo we trzech też nam to nie szło  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w GTA IV żyje jeszcze? Warto kupować? Dużo osób gra? Ile max graczy na serwer? Prosze o odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał powbijać trofea online to pisać na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hey, szukam dwóch osób, które pomogą we wbijaniu "Wanted", najlepiej tym sposobem

https://www.youtube.com/watch?v=YovjkD4whdM#t=712

albo tradycyjnie Hangman's Noose.

*Serwery podobno 31 maja mają być wyłączone

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle słyszałaś, serwery będą działać bez zmian, jedynie statystyki i rankingi sieciowe przestaną działać oraz excluzywnie dla PS3 tablice wyników osobistych w trybie multiplayer.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki, nie zagłębiałam się w ten temat ;) A orientujesz się czy "Wanted" nadal będzie można zdobyć, czy nie? ;)

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie orientuję się, sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej znajdzie się ktoś chętny do pomocy przy wbicie trofeum Gta 4polegajace na tym ze przyjadę wyścig bez rozwalania auta a ktoś poczeka na starcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie pogram przez weekend. Mój psn: skyraider666.

to o której bylbys na Gta 4 przez online w sobotę ?

Jakby ktoś chciał powbijać trofea online to pisać na pw

a pomożesz mi zdobyć trójkę za zabicie 20razy z pistoletu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś mi napisać, czy taki sposób działa:


Pamiętam jak ciężko farmiłem swój 10 poziom w GTA. Setki rozegranych misji online, nie raz się wbijało na YT w celu szukania czegoś szybszego, no ale w życiu nie trafiłem na taki filmik. Oczywiście nie ma opcji, żebym z niego skorzystał, bo wysoko sobie cenię satysfakcję, no ale jednak ciekawość czy takie coś działa jest. W sumie patrząc na datę dodania, powstał po tym jak ja już wbiłem platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na zhackowane lobby jakich wiele. Może i działa, ale sam tego nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuję pomocy z trofkiem ''Wanted''.Kożystając z glicza, pujdzie o wiele szybciej.Może ktoś pomuc ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się ;).Od 18 sierpnia jest już to możliwe :).Został wydany patch który to naprawia, dzisiaj zdobyłem 2 level, i dostałem trofek "Cut Your Teeth".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? A wiesz jak obecnie wygląda sprawa z AWP?

 

PS. Faktycznie ostatnio widziałem, że pobrał się jakiś patch do GTA IV.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie do znajomych, może uda się kiedyś pograć razem...niestety ostatnio słabo z czasem stoję, więc wolę się nie umawiać na konkretne terminy.

 

PS. Prześlij mi na pw jakiś link z tym glitch'em :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AWP jest co prawda zbagowane/zgliczowane (niektórym wpada, niektórym nie) ale najważniejsze to że możliwe do zdobycia ;)

Co do glicha to wystarczy w youtube wpisać "Gta4 rank 10 glitch".Jest kilka filmów kture pokazują co należy robić.

W znajomych mam cię już od dawna :)

Kiedy miałbyś czas na granie ?.

Edytowane przez Kamilos105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprędzej znajdę czas na granie wieczorami, po godz. 21/22.

 

PS. A z tym glitch'em to nadal nie wiem o co chodzi...na yt wyskakują mi filmiki ze standardowym sposobem wbijania $ w misji na lotnisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Mi te godziny pasują.Z tego co widzę to nazywa się to ''gta 4 sniper respawn glitch''.Wpisz też ''gta 4 happiness island boosting''.Też niezabardzo wiem jak to wyjdzie, ale jak nie sprubuję to się niedowiem :).Lewelowanie w standardowy sposub, zajmuje wieki.Te glicze bardzo pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym boostował lvl. Happines Island działa tylko jak masz dodatek, a sniper glitch nie wiem czy działa na aktualnej wersji patcha. Mam jeszcze 3,2 mln do nabicia, jak ktoś chce pograć to zapraszam. Zwyczajowo jestem od 14,15 do ok 22 :-). Przypomniałem sobie że mając tak ze 3, 4 osoby można też spróbować expa z gta race gdzie wybiera się mapę na lotnisku, pojazd motory i jedna osoba zabija respiące się osoby. Mając 5 osób do zabicia na 1h mamy ok 300k. Jedna z najszybszych metod. Zawszę się można ugadać że każdy strzela po 10 min to wychodzi ok 24k(2 osoby), 60k(5 osób) gdzie przy NOOSE w tym samym czasie wychodzi ok 13k.

Edytowane przez luxra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersję complete edition, więc dodatki mam  :thumbsup:. Mi najbardziej odpowiada ten sposub na statku w misji ''Bomb da base 2'', głównie ze względu na to że do ustawki spokojnie wystarczą 2 osoby.Sniper glitch działa, wczoraj grając z randomami, za każdym razem udawało mi się aktywować glitch..Zależy mi na jak najszybszym zdobyciu tego trofka, bo niewiem czy ten patch jest na stałe czy to tylko przejściowe, i za chwilę znowu wyłączą możliwość lewelowania, tak więc wolę się z tym uporać, i potem wziąć się za resztę trofeów :).

Edytowane przez Kamilos105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×