Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten moment gra jest dla mnie rewelacyjna! Progres w stosunku do dema nr 1 widoczny gołym okiem. Dobry Pes jak nigdy!

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment gra jest dla mnie rewelacyjna! Progres w stosunku do dema nr 1 widoczny gołym okiem. Dobry Pes jak nigdy!

prawda, choc mam wrazenie ze strzaly z dystansu wydaja sie słabsze w stosunku do dema 1 - czy to zle czy dobrze kwestia gustu - mi bardziej pasowaly te z dema 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest miód gierka :). Akurat jak mi Milan spartaczono... :/

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miód niesamowity! Problemy mam jednak z grą w defensywie, ale to kwestia czasu. Zauważyłem że jakoś lepiej mi wychodzi odbiór z L2 (przycisk odpowiadajacy za manual) + 2 razy X niż r1 lub r2 + x. Jakieś rady macie co do gry w obronie? Polecam przejść na spokojnie trening. First touch to jest coś! Wystarczy minimalnie spóźnić r2 który naciskamy w momencie przyjęcia piłki i już klapa. Manualne strzały i podania z L2 to jest coś pięknego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wypadnie na tle fify chyba że to fifa będzie tłem dla PESa :)

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzio Miodzio :) hm dziwi mnie brak Mandzukica w bayernie ;(

Edytowane przez Th3r0xPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie bajzel ale nie moglem sie powstrzymac WTF HAHA

! Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA ale zawsze to jakaś nowość niz tylko po za numerkiem ;) fanboye fify będą się jarać ze mogą movem pomachać :)

Edytowane przez Th3r0xPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko , odpaliłem wżarło mnie na 3 godzinki ..... i zaraz wracam :) Także jest dobrze . Jak nie zepsują multi w wersji finalnej to zamawiam bez namysłów a fifka 12 się w tym roku trochę zakurzy :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna.

Znów czuję się tak, jak (ile to już 6, 7 lat temu) wtedy, gdy grałem w PES5 na PS2. Wtedy Fifa nie istniała. Teraz mamy dominację gry od EA Sports, która jednak nigdy do końca mi nie podeszła. Dlatego od trzech lat nie kupiłem żadnej "kopanki". Teraz to się zmieni. Na pewno. ;)

FIFA to Messi.

PES to Ronaldo.

Dokładnie. Po ostatnim meczu Real-Barcelona nie mam wątpliwości, że lepszy gracz reklamuje taki też tytuł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze jest fajnie, jest milo w porownaniu do poprzedniczek, ale..... strzaly jak dla mnie pozostawiaja wiele do zyczenia. Nie mozna idealnie trafic w bramke tam gdzie sie chce, przykladowo chce lekko po ziemi przy slupku puscic pile to on wali na wysokosci rak bramkarza :/... Finezyjny strzal tez pozostawia wiele do zyczenia... Tricki tez nie powalaja, maly wachlarz mozliwosci.... Moim zdaniem do "starego" do brego PESa wiele brakuje...

Gra jest świetna.

Znów czuję się tak, jak (ile to już 6, 7 lat temu) wtedy, gdy grałem w PES5 na PS2. Wtedy Fifa nie istniała. Teraz mamy dominację gry od EA Sports, która jednak nigdy do końca mi nie podeszła. Dlatego od trzech lat nie kupiłem żadnej "kopanki". Teraz to się zmieni. Na pewno. ;)

FIFA to Messi.

PES to Ronaldo.

Dokładnie. Po ostatnim meczu Real-Barcelona nie mam wątpliwości, że lepszy gracz reklamuje taki też tytuł.

zgodze sie z Toba miedzy Fifa a PESem jest taka roznica jak miedzy Messim a CR7... Tylko jak Twoim zdaniem Ronaldo jest lepszy od Lionela to zycze powodzenia w zyciu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze jest fajnie, jest milo w porownaniu do poprzedniczek, ale..... strzaly jak dla mnie pozostawiaja wiele do zyczenia. Nie mozna idealnie trafic w bramke tam gdzie sie chce, przykladowo chce lekko po ziemi przy slupku puscic pile to on wali na wysokosci rak bramkarza :/... Finezyjny strzal tez pozostawia wiele do zyczenia... Tricki tez nie powalaja, maly wachlarz mozliwosci.... Moim zdaniem do "starego" do brego PESa wiele brakuje...

zgodze sie z Toba miedzy Fifa a PESem jest taka roznica jak miedzy Messim a CR7... Tylko jak Twoim zdaniem Ronaldo jest lepszy od Lionela to zycze powodzenia w zyciu :P

Jeszcze nie miałem problemów z posłaniem piłki tam gdzie bym chciał... Jest jeszcze opcja manual shot, a to już w ogóle SZAŁ!

Co do wyższości Messiego to proszę Cię... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzybu

Nie żartuj z tym Messim. Ronaldo jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem. Nie tylko ma dobry drybling i szykość, ale i lepiej strzela wolne, dużo lepiej gra głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzybu

Nie żartuj z tym Messim. Ronaldo jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem. Nie tylko ma dobry drybling i szykość, ale i lepiej strzela wolne, dużo lepiej gra głową.

kolego nie wiem czy kiedykolwiek grales w pilke, bo jak grales to musisz wiedziec dlacczego Messi jest najlepszy ;).... Nie lubie Barcy ani Realu, tylko Legia ;) no i JUve :biggrin:, ale musze przyznac, ze Messi jest geniuszem.... Od CR7 moim zdaniem lepszy tez jest Iniesta.... Tacy pilkarze rodza sie raz na kilka pokolen, a barca ma ich dwoch w sskladzie ;).... PS- kto w tym roku przezycza sie z Fify na PESa? Pytam bo ja s ie mocno zastanawiam co wziac w tym roku.... Jeszcze jest niecaly miesiac do zastanowienia ;)

Edytowane przez grzybu87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie PES 2013 :) chociaz na 100% bede pewny na co padnie wybór ale to 12 września wtedy bedzie demo fify :)

hmm PES-2013-Steelbook.jpg

Edytowane przez Th3r0xPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste ze messi zjada na śniadanie CRonaldo, kiedy ostatni raz z wolnego Ronaldo strzelił bramkę??? Skoro mówisz ze lepiej wykonuje wolne a messi huknal wczoraj i jest najlepszym drybrelem w ogóle messi to piłkarz wszechczasów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze jest fajnie, jest milo w porownaniu do poprzedniczek, ale..... strzaly jak dla mnie pozostawiaja wiele do zyczenia. Nie mozna idealnie trafic w bramke tam gdzie sie chce, przykladowo chce lekko po ziemi przy slupku puscic pile to on wali na wysokosci rak bramkarza :/

Grzybu spróbuj uderzać z L2 (manual). Rewalacja w sytuacjach sam na sam z bramkarzem np. Myślę że sporo osób w tym roku może powrócić do PRO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko:co trzeba wylaczyc lub wlaczyc zeby miec pelny manual na wszystko?

Edytowane przez slawek1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zagrałem 3 mecze i jakoś tak... bezpłciowo. A najbardziej irytuje mnie "ryk trybun" po golu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż któraś z serii poważnie potraktuję wreszcie atmosferę meczową. Doping, oprawy, race (są już niby w pes13) oflagowanie stadionu itd. Oczywiście nie jest to priorytet, ale fajny dodatek który na pewno ucieszyłby nie jednego fanatyka stadionowych wojaży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglad tych rac tez pozostawia sporo do zyczenia. Mimo wszystko, gameplay jest najwazniejszy. Musze przysiąść na dłużej w przyszłym tygodniu, żeby wyrobić sobie jakąś sensowną opinię. Po tych 3 meczach uważam, że pierwsze demo prezentowalo sie lepiej. Przyszly tydzien zweryfikuje tą teorię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim demie CPU stosuje zdecydowanie większy pressing przez co trzeba się więcej nakombinować przy konstruowaniu akcji :) Ale daje to frajdę.

W pierwszym demie jakoś lepiej podania funkcjonowały wg mnie. Wszystkie asysty mam wyłączone poza wspomaganiem podania (1 kreska) i w demie 1 wszystko szło tak jak chciałem, a teraz często piłka trafia do zawodnika, który jest ustawiony kawałek dalej. Tak samo siła podań wg mnie lepiej działała. Teraz zdarza się tak, że napełniam pasek lekko żeby podać do najbliższego gracza, a piłka leci tak jak bym użył trójkąta. Zobaczymy jak pełna wersja będzie wyglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dudnili z duma ze ma byc 10 minutowe - moze na x'a takei tylko wypuscili ?

edit:

takie byly zapowiedzi>Our new demo will include 11 fully licensed teams and the possibility to play 10 minute matches. Also new anthems have been implemented for the starting line-ups and fans will have the possibility of experiencing for the first time our brand new training trials.

i link do arta:

http://www.konami-pe...able-next-week/

obcialem sie ze to zadna zapowiedz 10 min polow tylko 10 min mecz - 2x5 min - wszystko pasuje.Z tego wynika ze wogole nie bylo zapowiedzi dluzszych meczy niz w demie 1 ; ] ]

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×