Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, premiera drugiego dema za tydzień, w demie będzie można wybrać jedną z 11 dostępnych ekip, mecze będzie można rozegrać w trybie 10 minut ;)

A tak nawiasem, w pełnej wersji będzie dostępnych aż 20 drużyn z brazylii + kilka nowych stadionów (na pewno 2 ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, premiera drugiego dema za tydzień, w demie będzie można wybrać jedną z 11 dostępnych ekip, mecze będzie można rozegrać w trybie 10 minut ;)

A tak nawiasem, w pełnej wersji będzie dostępnych aż 20 drużyn z brazylii + kilka nowych stadionów (na pewno 2 ;P)

10 minutowe mecze są na plus, ilość ekip do wyboru też ok.

Co do stadionów, będzie sporo nowych m.in. wszystkie z La Liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć na kiedy w końcu przewidziana jest premiera w Polsce? Z tego co pamiętam to rok temu prawie każdy kraj miał inny termin, a niedawno było info, że w tym roku PES ma wyjść nawet przed FIFĄ. Proszę o odpowiedź jak to ma być na prawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć na kiedy w końcu przewidziana jest premiera w Polsce? Z tego co pamiętam to rok temu prawie każdy kraj miał inny termin, a niedawno było info, że w tym roku PES ma wyjść nawet przed FIFĄ. Proszę o odpowiedź jak to ma być na prawdę :)

Tylko Świat-gier podaje konkretną datę czy to w swoim sklepie, czy też na allegro: 23.09.2012. Reszta na allegro podaje ogólnie jesień 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć na kiedy w końcu przewidziana jest premiera w Polsce? Z tego co pamiętam to rok temu prawie każdy kraj miał inny termin, a niedawno było info, że w tym roku PES ma wyjść nawet przed FIFĄ. Proszę o odpowiedź jak to ma być na prawdę :)

21 września to data premiery dla UK więc u nas będzie w ten sam dzień ;) no może z poślizgiem dwudniowym jak pisze adasiulko powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opodowiedź. Czekam z niecierpliwością. W PES 11 dużo grałem, był dla mnie najlepszy jaki wyszedł na PS3, PES 12 również kupiłem w dniu premiery i sprzedałem po 2 tygodniach. Po ograniu dema PES 13 czuję, że będzie się działo to samo co z 11, więc już powoli zaczynam szukać jakiejś ciekawej oferty kupna gierki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia że skuteczność dośrodkowań jest bardzo niska? Zawsze byłem mocny w tym elemencie a w demie jest z tym katastrofa (czasem wywalcze rożny i tyle). Mam nadzieję, że w pełnej wersji to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poprawki troche jest - np.wysokie loby sam na sam to 90% skuteczności. Zobaczymy co poprawią. Jestem dobrej myśli, szczególnie, że rok temu te dwa dema różniły się diametralnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia że skuteczność dośrodkowań jest bardzo niska? Zawsze byłem mocny w tym elemencie a w demie jest z tym katastrofa (czasem wywalcze rożny i tyle). Mam nadzieję, że w pełnej wersji to poprawią.

Bardzo dobrze że skuteczność dośrodkowań jest bardzo niska. Wnerwiające jest właśnie jak ktoś cały mecz napiera skrzydłem, wali piłki na boki a potem wrzuca bez zastanowienia. Nowy PES wymaga trochę użycia mózgu w konstruowaniu akcji i niech tak zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia że skuteczność dośrodkowań jest bardzo niska? Zawsze byłem mocny w tym elemencie a w demie jest z tym katastrofa (czasem wywalcze rożny i tyle). Mam nadzieję, że w pełnej wersji to poprawią.

Ale w czym konkretnie byłeś mocny? W dobiegnięciu szybkim skrzydłowym lub pomocnikiem do rogu, wciśnięciu :cicle: a potem :square: ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia że skuteczność dośrodkowań jest bardzo niska? Zawsze byłem mocny w tym elemencie a w demie jest z tym katastrofa (czasem wywalcze rożny i tyle). Mam nadzieję, że w pełnej wersji to poprawią.

Nie macie wrażenia że skuteczność dośrodkowań jest bardzo niska? Zawsze byłem mocny w tym elemencie a w demie jest z tym katastrofa (czasem wywalcze rożny i tyle). Mam nadzieję, że w pełnej wersji to poprawią.

I bardzo dobrze że ucieli to gowno, gracz powinien byc nagradzany za kreatywnosc i pomysl na gre.Zreszta co za frajda pocisną jakims pesowym Usainem wdusic O albo 3xO i totalny random pozniej .Zal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! To taki problem dla was był? Zawsze myślałem, że piłka nożna jest różnorodna a tu wygląda na to, że trzeba zawsze klepać jak Barcelona bo inaczej komuś się coś nie podoba. A jak gram drużyną drwali albo w ataku jest Andy Caroll, to co mam dać walkower bo wrzutki są passe? No cóż, może nowy pes nie będzie grą dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Chodzi o to że wrzutki bywają zbyt skuteczne w pesie. Człowiek się dwoi i troi, kombinuje, ustawia żeby jakąś skuteczną akcję wymodzić, zwłaszcza jak się gra słabszą drużyną, a przegra mecz po jednej albo dwóch wrzutkach przy których przeciwnik się tak natrudził że normalnie ręce opadają. I nawet sam fakt takiego obrotu spraw nie jest niczym zaskakującym w piłce nożnej, ale nie dzieje się tak często. Albo właśnie skuteczność wrzutek powinna być osłabiona, albo powinna wymagać wykonania tego w jakiś umiejętny sposób, a nie wklepaniu dwóch przycisków jeden po drugim, nawet bez używania gałki od kierunku.. To też miałem na myśli pytając w jakim aspekcie dośrodkowań jesteś mocny. We wciskaniu kółka, kwadratu czy biegnięciu prosto wzdłuż lini bocznej do końca? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w 12 były zbyt mocne? Moim zdaniem na pewno nie. Mocny byłem w tym, że potrafiłem stworzyć z tego skuteczny styl gry, ale nie miałem pretensji, że ktoś inny lubi sobie dryblować jednym zawodnikiem przez środek boiska i nie uważam, żebym miał nad kimkolwiek nieuczciwą przewagę bo lubię dośrodkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w 12 były zbyt mocne? Moim zdaniem na pewno nie. Mocny byłem w tym, że potrafiłem stworzyć z tego skuteczny styl gry, ale nie miałem pretensji, że ktoś inny lubi sobie dryblować jednym zawodnikiem przez środek boiska i nie uważam, żebym miał nad kimkolwiek nieuczciwą przewagę bo lubię dośrodkowania.

Nie ujmuję tu twoim umiejętnościom ani stylowi gry, ale nie uważasz że na łatwiznę poszedłeś? Jak wielu wielu graczy online? I czemu miałbyś mieć pretensje do kogoś że lubi dryblować jednym zawodnikiem przez środek boiska? To wymaga trochę skilla. Dobiegnięcie do rogu i wrzuta raczej nie :).

Zresztą nowy PES twoją strategię zweryfikuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, źe każdy powinien grać tak jak umie i jak mu pasuje - tak widzę także realną piłkę - różne style i drogi do sukcesu. Może jeszcze powinni zepsuć dośrodkowania z rożnych i wolnych bo też nie wymagają skilla?

Jak widać nowy pes już zweryfikował moją strategię, ale równie dobrze w następnym mogą "zweryfikować" strzały z dystansu albo prostopadłe podania.

BTW: Mam wrażenie, że pisząc o dośrodkowaiach macie przed oczami fife 2000, nie uwierzę, że ktoś ze "skillem" miał jakiekolwiek problemy przeciwko grze dośrodkowaniami online w pes 2012.

Edytowane przez pepe201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, źe każdy powinien grać tak jak umie i jak mu pasuje - tak widzę także realną piłkę - różne style i drogi do sukcesu. Może jeszcze powinni zepsuć dośrodkowania z rożnych i wolnych bo też nie wymagają skilla?

z rogu musisz gdzieś wycelować, z wolnego tym bardziej. dośrodkowanie to tylko wciśnięcie kółka raz czy tam szybko pare razy. graj sobie jak chcesz, nikt Ci nie broni przecież. wyraziłem tylko swoje zdanie na temat takiego stylu gry i cieszę się że już tak łatwo nie wpadają bramki z wrzut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz raczej wasza slaba gra w obronie powoduje to ze tracicie gole po wrzutkach :) ja tam nie mialem i nie mam z tym aspektem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam problemu z nadmiernym traceniem goli po wrzutkach. staram się im zapobiec dużo wcześniej. chodzi o to że jak już dochodzi do wrzutki to statystycznie zbyt często moim zdaniem wpadają gole z nich. i żadna twoja rewelacyjna gra w obronie tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo 2 już jest na US store 1148MB :)

Edytowane przez Th3r0xPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za newsa, zabieram się za ściąganie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy na europejskim PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_o dopiero? to ja już żyję nadzieją, że wstanę rano i pogram, a tu hooy (w ogóle weźcie załóżcie firmę ubraniową "HOOY", jeszcze spoko za granicą, ale w polsze?)

a co do pesa 2013- miód i cukier, wczoraj sprzedałem 2012, bo po zagraniu w demo nadzwyczajniej w świecie "stare" pro evo mnie odrzucało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×