Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd mam wziąć wersje 1.1 do Pesa? Mam 1.0 a do patcha potrzebna 1.1. Skąd pobrać/zainstalować?

Skąd mam wziąć wersje 1.1 do Pesa? Mam 1.0 a do patcha potrzebna 1.1. Skąd pobrać/zainstalować?

W menu gry wybierasz "inormation" i tam bedziesz miał do ściągnięcia data pack. Pobieraj z serwera a nie z P2P,bedzie szybciej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wersji 1.1 przecież od Konami, jutro będzie

chodzi pewno o wcześniejszą wersje patcha

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ale to były czasy, Carlos w ataku nie tracił nic, ze współczynników, czasem ludzie montowali obronę z wysokich napastników. A mówiliśmy, że to ultra realistic football jest :) mósisz nyć uważny w rozgrywaniu bo possesion game = obrona stojąca na 45 metrze, stracisz , masz kontre

No w master lidzę( swoją droga mimo,że prymitywna miała swój nie powtarzalny klimat:) )sami napastnicy na początku Amokachi i Babangida i heja, biegali szybciej niż Usain Bolt:p Nikt nie brał Zidane'a i Beckham'a bo byli za wolni,R.Carlos musiał być koniecznie:)...Ja biorę standard i dopiero reguluje suwakami, radziłbyś jakieś ustawienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram Juve 3-1 (przed Chiellinim stoi bardzo blisko drugi stoper, u mnie Lucio, taki coś pomięddy defensywny pomocnik a środkowy obrońca) , 5 -1 . Taktyka to modyfikowany long ball , player support i support range na 15 , defensive line na 4-5 (cofnij bocznych na równo ze środkowymi, nie będą łapać na spalonym na 40 m, niebezpieczne w ch..), pressing na 6 oraz compactness na raczej szeroki (to zagęszczenie) . Graj powoli i szanuj piłkę, jak się podpalisz to po tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o co chodzi w informacji o nieprawidłowej wersji gry do tego patcha http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,124497.0.html ? Wgrałem jeden patch, działało, tego wgrywam i wyskakuje ta informacja. W tytule jest 1.1 więc myślałem, że chodzi o ten patch od Konami. Ale zaktualizuje gre, bo jeszcze tego nie robiłem ;p Może zadziała:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram Juve 3-1 (przed Chiellinim stoi bardzo blisko drugi stoper, u mnie Lucio, taki coś pomięddy defensywny pomocnik a środkowy obrońca) , 5 -1 . Taktyka to modyfikowany long ball , player support i support range na 15 , defensive line na 4-5 (cofnij bocznych na równo ze środkowymi, nie będą łapać na spalonym na 40 m, niebezpieczne w ch..), pressing na 6 oraz compactness na raczej szeroki (to zagęszczenie) . Graj powoli i szanuj piłkę, jak się podpalisz to po tobie

pressieng-nie za mało? Duży wiąże się ze zmęczeniem ale czy 6 to nie za mało? Mój PSN ID lukasz251984 zaproś mnie to sobie zagramy któregoś dnia.Lepiej poćwiczyć warianty taktyczne w Lobby bo tam rating nie spada:) Wymienimy spostrzeżenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o zmęczenie tylko o ryzyko - twoi doskakują agresywniej, często podwajając, jak masz ogarniętego przeciwnika to wykorzysta to, że ktoś podwoił i ci piłkę pośle właśnie tam :) no ale medal ma dwie strony- jak grasz deflautową taktyka barcy to siedzisz na rywalu , z tym, że jak ci piłke zabierze w jakiejś głupiej stracie to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o zmęczenie tylko o ryzyko - twoi doskakują agresywniej, często podwajając, jak masz ogarniętego przeciwnika to wykorzysta to, że ktoś podwoił i ci piłkę pośle właśnie tam :) no ale medal ma dwie strony- jak grasz deflautową taktyka barcy to siedzisz na rywalu , z tym, że jak ci piłke zabierze w jakiejś głupiej stracie to ...

no właśnie gram agresywni stwarzając dużo sytuacji ale co rusz ktoś mnie karci jakąś kontrą biegnąc od 30-40 metra i zostaje w sytuacji sam na sam. Przy graczcach na odpowiednio dużym poziomie taktyka jest decydująca BTW w realu jest podobnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem grę na ps3, pes 2013 lecz nie mogę się z niej w pełni cieszyć.

Chcę grać w ML online lecz wyszukiwanie przeciwników potrafi trwać nawet kilkadziesiąt minut lub nie znajduje ich w ogóle.

Mam internet w play i korzystam z niego przez modem huawei d100. Jeśli uda się znaleźć przeciwnika to gra działa płynnie i nic się nie tnie.

Co może być przyczyną?? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś też ma taki problem z Patch -em od WENB - Option file bardzo często gdy włączam exibition match konsola się zawiesza. Wyczytałem na innym forum że jutrzejsza aktualizacja od konami ma to naprawić - czy to tylko u mnie się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś też ma taki problem z Patch -em od WENB - Option file bardzo często gdy włączam exibition match konsola się zawiesza. Wyczytałem na innym forum że jutrzejsza aktualizacja od konami ma to naprawić - czy to tylko u mnie się dzieje

tez mialem problem z tym patchem, konsola mi sie zwieszala w EDIT... w zadnym innym patchu nie mialem takich poblemow... a jak chcesz dobrego patcha to polecam http://www.mediafire.com/?ud34d6opmv1cduf

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem grę na ps3, pes 2013 lecz nie mogę się z niej w pełni cieszyć.

Chcę grać w ML online lecz wyszukiwanie przeciwników potrafi trwać nawet kilkadziesiąt minut lub nie znajduje ich w ogóle.

Mam internet w play i korzystam z niego przez modem huawei d100. Jeśli uda się znaleźć przeciwnika to gra działa płynnie i nic się nie tnie.

Co może być przyczyną?? Proszę o pomoc.

jaki masz wspomagania podań, strzały i czy masz ustawione tak by ci znajdowało rywala o podobnych ustawieniach? bo jeśli masz np manuala to nie resetuj odbiornika, długo szuka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jesteście pazerni. Ta wersja patcha jest zepsuta. Naprawiają go. Czekajcie cierpliwie a wrzucę na stronę Pes.com.pl wszystko w jednym i działające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś też ma taki problem z Patch -em od WENB - Option file bardzo często gdy włączam exibition match konsola się zawiesza. Wyczytałem na innym forum że jutrzejsza aktualizacja od konami ma to naprawić - czy to tylko u mnie się dzieje

nie, ona akurat zrobi sieke we wszystkich OFA ch, to one będą musiały być poprawione :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można grać manualnie ale tylko podania, strzały są "jak kto chce" tj możesz trafić na kogoś z manualnymi ale tez z automatem co oczywiście jest wielce kijowe. Czy gra dużo ludzi na manualnych podaniach? Tyle co w fifie czyli mało ale ale- w PES ie jak sobie włączysz nawet jedną kreske asysty to odpowiada to manualowi z Fify 13 (konami dało do pieca albo EA skzualizowało Fife, jak kto woli). Gra się super, sam przerzucam sie na 1 kreskę asysty bo zbyt długo sie czasem czeka na rywala (tj tak jak w Fife czyli dłuugo )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he " lons" dlaczego pazerni - oni wydali tego patch-a 29 września więc trochę czasu już minęło.2 tygodnie to dość długo by naprawić błędy. W zeszłym roku miałem patcha właśnie od nich i wszystko było dobrze i oczywiście świetnie zrobione. Oczywiście poczekam na tego patcha na pes.com.pl - cierpliwie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem grę na ps3, pes 2013 lecz nie mogę się z niej w pełni cieszyć.

Chcę grać w ML online lecz wyszukiwanie przeciwników potrafi trwać nawet kilkadziesiąt minut lub nie znajduje ich w ogóle.

Mam internet w play i korzystam z niego przez modem huawei d100. Jeśli uda się znaleźć przeciwnika to gra działa płynnie i nic się nie tnie.

Co może być przyczyną?? Proszę o pomoc.

Ściągnełeś data pack 1 od KONAMI?

Pytanie takie kto z was opczaja suwaki do taktyki czyli pressing itd?? Wiadomo pressing i większy tym bardziej doskakuja a reszta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie kto z was opczaja suwaki do taktyki czyli pressing itd?? Wiadomo pressing i większy tym bardziej doskakuja a reszta??

wiec tak:

Player support (nastawienie) - defensive: wiadomo defensywne, balanced: zrownowazone, offensive: ofensywne.

Support range ( rozmieszczenie sie zawodnikow wzgledem swoich partnerow z druzyny) - narrow: blisko siebie, wide: szeroko, medium: to miedzy narrow a wide(czyli rownomiernie)

Position switch (zmiana pozycji) - never: rzadko, occasional: okazjonalnie, frequent: czesto.

Attacking style (styl gry druzyny) - Out wide: szeroko, skrzydlami, medium: rownomiernie, down middle: gra srodkiem.

Pressing - tutaj chyba kazdy wie o co biega

Defensive line (ustawienie lini oborny, tez wiadomo o co lotto)

Compactness ( rodzaj krycia, ustawienie druzyny wobec zawodnikow z druzyny przciwnej) - narrow: blisko, standard, wide: szeroko.

Mysle ze w miare czytelnie i rozumnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak:

Player support (nastawienie) - defensive: wiadomo defensywne, balanced: zrownowazone, offensive: ofensywne.

Support range ( rozmieszczenie sie zawodnikow wzgledem swoich partnerow z druzyny) - narrow: blisko siebie, wide: szeroko, medium: to miedzy narrow a wide(czyli rownomiernie)

Position switch (zmiana pozycji) - never: rzadko, occasional: okazjonalnie, frequent: czesto.

Attacking style (styl gry druzyny) - Out wide: szeroko, skrzydlami, medium: rownomiernie, down middle: gra srodkiem.

Pressing - tutaj chyba kazdy wie o co biega

Defensive line (ustawienie lini oborny, tez wiadomo o co lotto)

Compactness ( rodzaj krycia, ustawienie druzyny wobec zawodnikow z druzyny przciwnej) - narrow: blisko, standard, wide: szeroko.

Mysle ze w miare czytelnie i rozumnie ;)

Dzięki

Position switch (zmiana pozycji) - never: rzadko, occasional: okazjonalnie, frequent: czesto. - mógłbys to troszkę szczegółowo??

Linia obrony i mniejszy pasek tym bardziej z tyłu tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zwracam się do was z parą pytan.Pograłem sobie trochę meczy w demo PESa. Mi to wydaję się ili to naprawdę powrót do dobrej formy. W FIFA gram ( chyba grałem ) tylko na full manual, ale to co EA zrobiło w tym roku , ja uważam za zdradę i ukłon w stronę casualli. Może to i dobrze, ale ja chcę grać w pilkę , nie w rugbi, nie w chokej i nie w boks. Tylko w pilkę nożną. Chyba dużo nie wymagam? Nu i pytam Was ( LONS, grzybu 87, Michał_Anioł) , jak jest w PES. Manual dużo ludzi grają? Można jak w FIFA grać on-line z takimi ustaweniami ( nie interesują mi assysty.) . A jak jest z serverami w PES? Ostatnji mój PES był 2006. Dużo czasu przeszło, ale mam nadzeję żę dam sobie rady. Albo skonczę z grami piłkarskimi. Bo to co wyprawiło w tym roku EA ja nie akceptuje. P.S. A jak z momentum? Istneje to scierwo w PES? Czekam na odpowiedz i z góry dziękuje. Demo to jedno , a full gra to coż innego. Przekonałem się w tym konkretnie. Dziękuje.

Jesli chodzi o manuala to za wiele nie moge napisac bo gram na czesciowych asystach. Zaledwie kilka meczow zagralem na manualu i gra sie przyjemnie, lepiej niz w fifie jak dla mnie. Z reszta Michael Angelo C i lepiej wytlumaczy gra na manualu( chyba, ze zaraz Chris de laa Rosa wpadnie na temat i bedzie sie produkowal :P ). Momentum takiegos czegos nie ma w PESie i zadnych golden minutes :) wiec online gra sie bez zadnych dopalaczy ;) . Dzisiaj ma byc patch od KOnami ktory poprawi online wiec Ci pozniej jeszcze napisze co i jak po tym patchu.Offline jest duzo fajniejszy niz w Fifie, cpu gra bardziej przystepnie w sensie bardziej to przypomina zywego czlowieka niz cyborgow jak to jest w grze od EA;). Ja osobiscie po 3latach Fify wybralem w tym sezonie PESa i nie zaluje, ba jestem szczesliwy, ze nie wziąłem Fify :biggrin:. Jak cos Cie jeszcze nurtuje albo masz pytanie odnosnie gry od Konami to wal smialo ;) ...

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Position switch (zmiana pozycji) - never: rzadko, occasional: okazjonalnie, frequent: czesto. - mógłbys to troszkę szczegółowo??

Linia obrony i mniejszy pasek tym bardziej z tyłu tak??

tak im bardziej suwak w lewa tym obrona gra blizej swojej bramki.

A co do zmiany pozycji to jezeli dasz Frequent, to zawodni czesto beda zmieniac sie pozycjami np. CF moze nieraz zmienic sie z AMF albo z jakims skrzydlowym. tak samo srodkowi CM moze zmieniac sie z DM itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak im bardziej suwak w lewa tym obrona gra blizej swojej bramki.

A co do zmiany pozycji to jezeli dasz Frequent, to zawodni czesto beda zmieniac sie pozycjami np. CF moze nieraz zmienic sie z AMF albo z jakims skrzydlowym. tak samo srodkowi CM moze zmieniac sie z DM itp itd...

Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×