Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

japonczycy...hue hue

mega zapowiedzi na temat pazdziernikowych updejtow i wydaja spierdolony patch na ktory wszyscy czekaja z wywieszonymi jezorami ;]

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te community. Większość chłopaków kuma gre i wiele fajnych meczy zagrałem: Schalke-At. Madryt, Celtic - Szachtar itp. Oczywiście trafił się jeden debil z Interem ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma mozliwosci jakos sprawdzac kto ma jaki pass support w tym community? ja gralem z 2 razy i ciagle z typami co maja 3/4 kreski,sam majac 1 i nerwy mocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

japonczycy...hue hue

mega zapowiedzi na temat pazdziernikowych updejtow i wydaja spierdolony patch na ktory wszyscy czekaja z wywieszonymi jezorami ;]

upośledzona nacja , nie śmiej sie z dauniontek. Kur.wa jakie to głupki są :/ japonia umie tylko przepraszać łamaną angielszczyzną Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ściągam tego DLC dopóki KONAMI nie naprawi błędu. Już nad nim pracują.......

ha ha ,to żałosne , już nad nim pracują..teraz???????????? po udostępnieniu??? chory kraj , idioci w czystej formie.. zmień ava bo wstyd pezyznawać sie do tych durniów

adziś 3 bramki samobójcze zaliczyłem, po pinballu jak w PES 2012 , dotychczas na 53 rankingi miałem ze dwie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie przesadzajmy, błąd mógł zostać wykryty przy dużej ilości userów a nie na testach wewnętrznych Konami. Z reszta Sony nie jest lepsze, pamiętamy te updaty, które na niektórych konsolach psuły pewne rzeczy ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie sie załatwiłem, skasowałem wszystko z konsoli zwiazane z PESem bo kombinowałem z Community zeby zmienic Krakow na Warszawe. Teraz mam version 1.01 bez zadnego data pack.... Mam stare sklady, seryjnie herby, nazwy druzyn, a i jeszcze nie moge grac online. A jak wchodze w INFORMATION i próbuje pobrać data packa to jakis error wyskakuje.. Kuzwa te Konami to porypane jest niezle... Mozgi im sie lasują od tego sushi. Nie tykam chyba PESa dopoki wszystko nie bedzie smigalo. Przynajmniej dokoncze sobie Deus Exa

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się lagi pojawiły. Nie straszne, ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jakiś free match w comunity(Warsow) i grałem tylko jednym zawodnikiem OCB?NIe mogłem się zmieniać itd...

Bo włączyles free match cos tam dla 8 ludzi :biggrin: Tez sie naciąłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna żenada powiem szczerze. Nie wiem zupełnie o co chodzi z tymi community. Jakoś mało intuicyjnie to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem więcej, to kompletny chaos i labirynt Minotaura. Żal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyrk na kółkach. Online Pro Evo ssie jak odkurzacz przy tym z Fify, co nie zmienia faktu że gorąco polecam tą grę do gry w singla bądź kumplami przy lolo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

data pack nadal niedostępny - jakaś masakra !!!! wyskakuje jakiś błąd serwerów !

comunication error !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem kiedy wydadzą FIX* :happy: Człowiek czekał miesiąc na ten DLC to nie dość, że nie działa to jeszcze jest jakiś dziwny i trzeba czekać na FIX.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak mi slow... wracam do domu po tygodniu nieobecnosci pelen nadziei na nowy update...a tu jeden wielki C**J z tego ;( co to ma wgl byc... nawet nie wlaczam PESA dopoki ten FIX nie wyjdzie... i zeby chociaz on wyszedl szybko a nie za miesiac bo to juz bedzie kpina totalna z ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam :). Czy jak stworze własną drużynę i własnych zawodników to przy wgrywaniu OF, czy innych Data Packów strace ją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam :). Czy jak stworze własną drużynę i własnych zawodników to przy wgrywaniu OF, czy innych Data Packów strace ją?

Z doświadczenia wiem, że nie stracisz nie możesz tylko save usunąć, który znajduje się tam gdzie pliki kopiujesz OF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli zapisuje się jako osobny plik :). To jest tak jak np. save z LM?

Tak przynajmniej powinno być. Stwórz team zapisz i zobaczysz ale na pewno tak będzie. Czy zapisujesz ML czy LE zawsze jest osobny save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie pro evoelution na ejsie juz prawie 600 komentarzy pod info o problemie z dlc ,ludzie wkurzeni do granic mozliwosci a Konami nic .Nie podaja zadnego info kiedy to bedzie naprawione tylko wrzucaja jakies info z turnieju z Brazyli.Nie ma to jak dbac o swoich klientow!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×