Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, nie raz podmieniłem save'y w grach ale tutaj coś mi nie wychodzi.

Pobrałem te 422 pliki w katalogach Bles, wrzuciłem na usb stick ale nie wiem jak to skopiować, bo jak wchodzę w narzędzia zapisanych danych to nic nie ma na sticku...

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

1. Ściągnij OF

2. Rozpakuj plik w RAR

3. Włóż paluszek USB do PC

4. Stwórz folder na USB o nazwie PS3, a w nim kolejny folder o nazwie SAVEDATA

5. Ściągnięty OF skopiuj do folderu SAVEDATA na USB

6. Włóż USB do PS3

7. Idź do zakładki narzędzia zapisanych danych

8. Znajdź swój paluszek USB i zaznacz jego

9. Pojawią się pliki ze strojami etc oraz plik EDIT DATA

10. Zaznacz wszystkie pliki ptaszkiem oraz skopiuj do PS3 wraz z EDIT DATA

11. Nie kopiować SYSTEM DATA

pewnie pomijasz pkt4 - musi dzialac ; ]

Edytowane przez UniteD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie raz podmieniłem save'y w grach ale tutaj coś mi nie wychodzi.

Pobrałem te 422 pliki w katalogach Bles, wrzuciłem na usb stick ale nie wiem jak to skopiować, bo jak wchodzę w narzędzia zapisanych danych to nic nie ma na sticku...

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

w moim przypadku było tak ze po sciągnięciu i rozpakowaniu tego patcha otworzyłem folder w którym był folder o nazwie "ps3" (otwierając jego masz folder "save data" i następnie foldery "bles"). Musisz skopiować to tak zeby na sticku głównym folderem był "ps3" w nim "save data" i dalej foldery "bles". Dalej postępuj zgodnie z punktami od UniteD od punktu 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaziorPL orientujesz się może, czy jak mamy wgranego tego samego OF-a i gralibyśmy przez neta przeciwko sobie to nazwiska i overalle zawodników w drużynach np z Bundesligi byłyby takie jak w po instalacji patcha czy takie jak w pierwotnej wersji gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takie jak w pierwotnej wersji gry :(. Grałem z kumplem na OFie od Paula (ja Arsenal, on MU) i mimo, że ten sam patch to w grze online został on zupełnie zignorowany. Van Persie był u mnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takie jak w pierwotnej wersji gry :(. Grałem z kumplem na OFie od Paula (ja Arsenal, on MU) i mimo, że ten sam patch to w grze online został on zupełnie zignorowany. Van Persie był u mnie :).

Szkoda ale jak dla mnie i tak pes 2013 jest rewelacyjny.Jak poprawią serwery i znikną lagi to będę w siódmym niebie no i mniej grających kosmicznymi drużynami :down: też by sie przydało w meczach rankingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takie jak w pierwotnej wersji gry :(. Grałem z kumplem na OFie od Paula (ja Arsenal, on MU) i mimo, że ten sam patch to w grze online został on zupełnie zignorowany. Van Persie był u mnie :).

troche tego nie ogarniam, przeciez po pobraniu data pack 2.0, powinno byc wszystko ok... wszystkie transfery poprawilo konami...

KaziorPL orientujesz się może, czy jak mamy wgranego tego samego OF-a i gralibyśmy przez neta przeciwko sobie to nazwiska i overalle zawodników w drużynach np z Bundesligi byłyby takie jak w po instalacji patcha czy takie jak w pierwotnej wersji gry?

Młody bąku posluchaj starego bąka ;) .... ja na waszym miejscu bym sie nie pytal, tylko sam sprawdzil :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ... Panowie powiedzcie mi, czy w ML online ---->> Quick Match dostajecie po meczu kase?? bo dzisiaj niby pokazuje mi sie,że dostaje 2mln a jak daje X to w głównym menu nie dolicza mi tej kasiory... pozatym co to za nowość RIVAL RANKINGS?. POZdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy pobranie patcha z pes.com.pl beda aktualne transferki?? Bo sciagnelem data pack od konami i nadal nie ma aktualnych transferow Van Persie w Arsenalu jak wyzej itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w edit > transfers i nacisnij trójkąt pozniej zaakceptuj i zapisz i wsio :-)

Wysłane z mojej Nokii 3310

Edytowane przez Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ... Panowie powiedzcie mi, czy w ML online ---->> Quick Match dostajecie po meczu kase?? bo dzisiaj niby pokazuje mi sie,że dostaje 2mln a jak daje X to w głównym menu nie dolicza mi tej kasiory... pozatym co to za nowość RIVAL RANKINGS?. POZdrawiam

Dostaje się. Na głównym ekranie czasem są nieaktualne informacje. Jak będziesz robić transfery, albo przedłużać kontrakt to wszystko będzie w porządku. Rival ranking jest po to żeby mobilizować do grania :P Przez cały tydzień (od wtorku o 10 rano) zliczane są punkty, które uzyskujesz w meczach MLO. Im więcej uzbierasz tym wyżej się plasujesz (taka liga). Na koniec tygodnia pierwsze 15 osób dostaje bonus finansowy (w tym pierwsza 3 dużo większy). Dodatkowo wprowadzono w zeszłym tygodniu "special match", który poprawnie działa chyba dopiero od dzisiaj. Za zwycięstwo w takim meczu masz bonusową kasę (u mnie ponad 2 miliony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jeszcze jedno pytanie.

Zaktualizowałem grę do wersji 1.1 i rozumiem, żeby ściągnąć Data Pack 2.0 muszę wejść w grze w menu information. Tylko, że gdy tam wchodzę wyskakuje mi komunikat "Użytkownik jest wypisany z Play Station Network", no to próbuję zapisać się w menu konsoli, jednak wtedy nie chcę mi się połączyć i jest napisane, że czas połączenia został przekroczony. Czy problemem może być słabe łącze internetowe, czy może gdzie indziej jest problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Turniej, w którym gracze wykażą się grając only polską reprezentacją. Tylko 32 miejsca.

http://pes.com.pl/f5...569/index2.html

Jednoczesnie zapraszam do zapoznania sie z najstarszą ligą PESA w Polsce, w której aktualnie na PS3 gra 136 osób :P

PS. Stachu, jak śmiałes rozpieprzyć moje tureckie kebaby swoimi zrazami ? :biggrin:

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beşiktaş! Beşiktaş! To był fart ;p. Pierwszy raz grałem tymi łamagami bo chciałem stworzyć atmosferę meczu na śmieć i życie :D. Szkoda, że nie mam czasu na ligę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale grając dzisiaj online miałem wrażenie jakby gameplay wrócił do stanu z przed data pack 2.Nie uważam,że to żle ani dobrze(tak i tak grało sie super) ale miałem wrażenie jakby tempo było wolniejsze i zawodnicy mniej zwrotni.No i było zdecydowanie mniej lagów.Miał ktoś jeszcze takie same odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mnie wywala z online jeden mecz zagrałem cały. W 2012 było dobrze teraz to jakaś porażka. LOST CONNECTION TO SERVER :(((((((((((

U Was wszystkich działa normalnie?

Edytowane przez filipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mnie wywala z online jeden mecz zagrałem cały. W 2012 było dobrze teraz to jakaś porażka. LOST CONNECTION TO SERVER :(((((((((((

U Was wszystkich działa normalnie?

jaki masz net?Mi sie zdarzyło chyba 2 razy, że zerwało połączenie z serwerem a po za tym miałem lagi.Także nie miałem sytuacji takiej jaj opisujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gdzie wpisuje się ten kod i po co on jest? I jak uaktywnić FB? Kurdę trochę zagmatwane to wszystko dla mnie...

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche tego nie ogarniam, przeciez po pobraniu data pack 2.0, powinno byc wszystko ok... wszystkie transfery poprawilo konami...

Młody bąku posluchaj starego bąka ;) .... ja na waszym miejscu bym sie nie pytal, tylko sam sprawdzil :P

Grałem jeszcze przed ukazaniem sie Data Pack 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wogóle nie mogłem odpalic gry ,po loadingu lewe kółko na dole wyskakuje bład 800 coś po kliknieciu kółka dalej loading i nic tak przez 10 min nawet menu gry sie nie wczytuje ,

pomózcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały czas mnie wywala z online jeden mecz zagrałem cały. W 2012 było dobrze teraz to jakaś porażka. LOST CONNECTION TO SERVER :(((((((((((

U Was wszystkich działa normalnie?

Ja tak mam caly czas... taka jest.moja neostrada 2mb a nawet jak juz udalo mi sie pograc to laguje strasznie. Na cale szczescie w piatek bede mial nowego dostawce i bede mogl w koncu z Wami grac moredeczki ;)

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogralem Polską, Słowację (regular) 1:0. Ten jeden gol dostarczył mi więcej radości niż 100 meczy rozegranych w fife... PES jednak zjada Fife na śniadanie i wysrywa po obiedzie:-)

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam spory problem gram Valencia i

zagrałem 3 mecze z tego 2 przegrałem po 7-0 i 8-0 nigdy mi sie to nie zdażało ... czy to wina że teraz w pesie można jednym podaniem uruchomic szybkiego napastnika na szpicy?? Może podpowiecie ?? Moi obrońcy stoją jak kołki jedno prostopadłe podanie i mija wszystkich ;/ jakas masakra pierwotna wersja była najlepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×