Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki, chlopaki zaraz Pablo wam znajdzie consensus :P ...

spoko takie jego prawo. Osobiście nie uważam, że lamię prawo , nie obrażam kolegi, rozmawiam- do tego służą fora publiczne. Pan UniteD stosuje ciekawa strategię dyskusji "ej ja wiem ale nie powiem bo mi się nie chce" - ale posty chce mu się pisać. Do 3 mam luzik , mogę wiec z nim gadac albo grac w sapera , Sapera nie lubię wiec myślałem, że wreszcie to napisze i jakas ciekawa forma z tego wyniknie

ale nie, bo jemu się nie chce przecież

to chyba pracujemy w innych branzach...

pffff ja p...le

mówiłem o firmie developerskiej robiącej gry - bo o nich tu mówimy, tak???????? to już mogłeś wywnioskować ,naprawdę :) sytuację opisałem z wywiadu udzielonego przez osobę rekrutującą dla PE wiec jest to autentyk

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale ja kilka takich dyskusji juz przeproadzilem na tym forum i za kazdym chyba razem, konczylo sie to banem ;) . WIec uwazajcie ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to jak mnie zbanuje to wiedz, że jesteś 3 kibicem Legii na świecie który wydaje mi się sympatyczny :biggrin: i w ogóle było miło i takie tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :), w ogole kibice to fajne i sympatyczne chlopaki :P ...a te bany to przewaznie 2-3 dni na zluzowanie gaci ;)... chociaz byl kiedys przypadek jak PezLW dostal dozywotniego, ale pogadal na priv z adminem i go odwiesili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawda jest zawsze po środku... Konami zmieniając detale wyciąga rękę w stronę bardziej dynamicznej rozgrywki, burzą się Ci którzy wolą wolniejszą rozgrywkę... gdyby spowolnili rozgrywkę wzburzyliby się Ci którzy nie chcą szachów piłkarskich a własnie taką bardziej randomową grę... złotego środka nie ma i nie będzie... zawsze będzie ktoś poszkodowany i ktoś zadowolony... Dla jednych zmiany będą nieodczuwalne i nie będą przeszkadzały a dla innych te same będą przepaścią i zmienią im obraz gry diametralnie... nie ma sensu rozwodzić się nad tym dalej kto ma rację... bo do niczego nie dojdziecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale starucha nie cierpię :P

dyskusja z UniteD mnie o tyle dziwie bo przykładowo -pisze mu szacowany czas 0,3 sek a tes się smieje oczekując nie wem- różnic idących w czym , w sekundach? Przecież to absurd.

dwa- to były dziesiąte sekundy a nawet setne mają znaczenie, precież latency mierzy się w milisek a jest odczuwalne na poziomie 125 w górę a to sporo mniejsza jednosta

Panowie prawda jest zawsze po środku... Konami zmieniając detale wyciąga rękę w stronę bardziej dynamicznej rozgrywki, burzą się Ci którzy wolą wolniejszą rozgrywkę... gdyby spowolnili rozgrywkę wzburzyliby się Ci którzy nie chcą szachów piłkarskich a własnie taką bardziej randomową grę... złotego środka nie ma i nie będzie... zawsze będzie ktoś poszkodowany i ktoś zadowolony... Dla jednych zmiany będą nieodczuwalne i nie będą przeszkadzały a dla innych te same będą przepaścią i zmienią im obraz gry diametralnie... nie ma sensu rozwodzić się nad tym dalej kto ma rację... bo do niczego nie dojdziecie :)

doskonale rozumiem, zdaję sobie sprawę, że duzo osób się cieszy i nie mam prawa tego kwestionowac bo to sprawa gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalowania patcha paula wyskoczyła mi informacja o możliwości blokowania trofeów, zaakceptowałem i zainstalowałem, jak temu zaradzić? rzeczywiście są zablokowane? bo w sumie pisało, że zależy od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kto zna dobre ustawienie piłkarzy Valencii oraz taktykę???????? Gram z kontry jeden mecz jest ok a drugi już lipa co mogę robić źle?

Podczas instalowania patcha paula wyskoczyła mi informacja o możliwości blokowania trofeów, zaakceptowałem i zainstalowałem, jak temu zaradzić? rzeczywiście są zablokowane? bo w sumie pisało, że zależy od gry.

usuń tego patcha wejdź na pes.com.pl na pierwszej stronie jest dobry option file podany. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United zignoruj tego internetowego trolla, ja przez niego ostatnio dostalem bana. Chlopak jest hejterem, ciagle na wszystko psioczy a to Konami, a to Sony, tylko zasmieca forum.

napisałem ci wtedy, że raczej kupię następną konsolę od MS a nie od Sony jak dotychczas - zapytałeś dlaczego - to ci odpowiedziałem, ty sie zdenerwowałeś , zacząłeś przeklinać to ci bana wlepili. Coś się nie zgadza? Edytowane przez Michał_Anioł
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój. każdy ma prawo wypowiedzi po to jest forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój. każdy ma prawo wypowiedzi po to jest forum.

a dzieki, jeden rozsądny facet. Użytkownik Hunteriarz przeklinał dosyć ostro za co dostał blokade, czemu jest sobie sam winny , jego pretensje do mnie są bezpodstawne, nalezy umiec wypowiadac swe zdanie w cywilizowany sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzieki, jeden rozsądny facet. Użytkownik Hunteriarz przeklinał dosyć ostro za co dostał blokade, czemu jest sobie sam winny , jego pretensje do mnie są bezpodstawne, nalezy umiec wypowiadac swe zdanie w cywilizowany sposób

Michał_Anioł a mam takie pytanko grasz gdzieś w pes 2013 w jakieś lidze czy tak rekreacyjnie?

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to tylko z konsolką i na czasem na weekendzie z kolegą bo usuną wersję 1.1 i zostaje mi offline. Ale w lidze nie grałem bo wracam do domu często późno i jestem na tyle padnięty , ze sam wiesz pewnie...nie chciałem nikomu psuć w ligach zabawy , ze niby teraz się zapiszę a później sorry chłopaki nie mam czasu

Ale nosiłem się z zamiarem na tą stronę lonsiora uderzać ale po przemyślałem i odpuściłem Jak masz czas to się zapisz do jakiejś sprawdzonej , grają średnimi zespołami, gra się dużo lepiej

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś napisać co znajduje sie w tym nowym OFie z pes.com.pl??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś napisać co znajduje sie w tym nowym OFie z pes.com.pl??????????

Najnowszy OF w poprawionej wersji w którego skład wchodzą :

1. Cała liga Barclay Premiere League z prawidłowymi herbami oraz logami

2. Całka liga Liga zon Sagres z prawidłowymi herbami oraz logami

3. Cała Bundesliga z prawidłowymi herbami, logami o raz nazwiskami zawodników

4. Cała druga liga NPower Championship z prawidłowymi strojami oraz nazwiskami zawodników

5. Prawidłowe logo ligi Brazylijskiej Campeonato Brasileiro

6. Prawidłowe stroje wszystkich drużyn narodowych oraz nazwiska zawodników

7. Prawidłowe stroje wszystkich klasycznych drużyn narodowych oraz nazwiska zawodników

8. Prawidłowe wszystkie loga lig oraz pucharów

9. Cała struktura lig poprawiona

10. 19 stadionów z Barclay Premiere League z oryginalnymi bandami reklamowymi

11. Cały zestaw przyśpiewek kibiców z całego świata

12. Opcjonalnie 20 stadionów „fantasy” przypisanych do danego regionu świata

13. Dodatkowe stadiony

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś napisać co znajduje sie w tym nowym OFie z pes.com.pl??????????

wejdź na strone pes.com.pl i na pierwszej stronie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ligi to tylko gra dla zabawy.Tam wszyscy graja na asystach 3 kreski lub 4 :) ,więc taka gra mija sie z celem.Ja też następną konsolę kupię od MS chyba bo wkurzają mnie ciągłe lagi na online.Wolę zaplacić i czerpać przyjemność z gry ,a nie się wkurzać bez sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim mam problem z pes 2013 na ps3 a wiec zgralem nowego patcha OF :) wchodze w mecz towazyski i gra mi sie wiesza :( jak nie ma OF to moge grac normalnie bez zawieszki :) moze zle patcha zgralem? Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usuń tego patcha wejdź na pes.com.pl na pierwszej stronie jest dobry option file podany. polecam

Właśnie tego patcha zainstalowałem i taki komunikat mi wyskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michał_Anioł: Mam propozycję. Mianowicie po to nam założono dział sportowe, a w nim PES, żebyśmy mogli sobie tworzyć podtematy. Jeżeli całość ma być zdominowana przez jeden wątek (PES 1.0->1.1) to może lepiej załóż na to osobny temat. Wtedy ktoś kto będzie chciał przeczytać o innych rzeczach/zapytać nie będzie się musiał przebijać przez to samo za każdym razem. Poza tym to forum jest po to, żeby każdy mógł napisać co sądzi - w tym UniteD (wszyscy są "równi"). Nie ma, że Ty tylko gadasz z Lonsem, a jemu walisz tekst, że nie umie pisać. Dziwisz się, że Ci wypomina się 0.3 sekundy. Jak piszesz 0.3 to masz na myśli 0.3. Jeśli chodzi Ci o ułamek sekundy to pisz ułamek sekundy. Bo napisałeś to tak poważnie jakbyś ze stoperem siedział i analizował :P Napisałbym co sądzę o "wielkich" zmianach, ale swoje zdanie wyraziłem wcześniej i nie chcę rozpoczynać tego na nowo. Ty masz inne, ja inne - luz. Ale nie róbmy tu śmietnika. Generalnie bez spiny ;)

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michał_Anioł: Mam propozycję. Mianowicie po to nam założono dział sportowe, a w nim PES, żebyśmy mogli sobie tworzyć podtematy.

gratulację spostrzegawczości skoro nawet nie zauważasz, że user nie może tworzyć nowych tematów. Generalnie bez spiny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulację spostrzegawczości skoro nawet nie zauważasz, że user nie może tworzyć nowych tematów. Generalnie bez spiny :)

Gratuluję spostrzegawczości. Właśnie założyłem taki temat, jak tylko moderator zdecyduje się go zatwierdzić będziesz mógł do woli w nim pisać.

This post will need approval from a moderator before it is shown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×