Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Heh widzę nie odpuszczasz ale nie dziwię ci się. Ja napisałem tylko o strzałach że cos jakby sie zmieniło a skoro ty zadałes sobie trud żeby sprawdzic jak to było na gołej wersji gry i jednak widzisz różnice to jednak cos musi byc na rzeczy bo niby po co miałbys tu wylewać żale. symptomatyczne jest to że wczoraj znajomi wpadli którzy mało grają w pesa ale pamietaja jak gra na początku chodziła i wtedy pamietam że mówili że Ten pes coś wolny na co wczoraj po zagraniu hasła"ale tempo" "ale szybki mecz" więc chyba coś jest na rzeczy:) mi tam ta wersja nieprzeszkadza aż tak troszeczkę te strzały ale tak jak mówię coś chyba musi byc na rzeczy bo od tak sobie niepisałbyś że coś nie gra . Pozdro

3 razy te gówno 1.1 kasowałem i od nowa pobierałem :)

proporcje "na oko" -szybkość biegu zwiększona o 15 % a zwrotność o 30 % . Razem to strasznie wiele zmienia. I dlatego wcześniej MUSIAŁEŚ rozegrać bo jak nie to stratę było łatwo. Była to pierwsza taka piłka w historii, gdzie rozgrywanie piłki wyraźnie było wskazane. Teraz na powrót czuć, że to tylko gra i hasać można radośnie :/ teraz jest sporo wiecej sytuacji za to random pilnuje by goli dużo nie padło i jak uzna to muruje bramke.

dlaczego jestem wkurzony? następna piłka za 11 miesięcy a robić ją będą dalej te durnie, stoodio w Angli ma tylko zadbać o otoczkę meczy

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale czy ty nie widzisz, ze nikt tak tutaj nie uważa ja ty? Nie wierze, ze ludzie tego nie widza jeżeli to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale czy ty nie widzisz, ze nikt tak tutaj nie uważa ja ty? Nie wierze, ze ludzie tego nie widza jeżeli to prawda.

inflacja 5% , lokata 6%. Nie wierzę, że ludzie nie wiedzą , że w skali roku oszczędzili 1 % a nie 6 jak im Fronczewski obiecał.

o czekaj, jednak nie wiedz:) ej spoko, uno niektórzy widzieli, duo dakem ci link do całego tematu, trzy to tylko indywidualne odczucia, masz inne to zazdroszczę , udowodnić nie umiem

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram MLO. Taktyka 80% moich przeciwników to trójkąt na pałe do gazownika (typu Aguero,Eto'o, Wallcot) i kilka razy w meczu zawsze przechodzi "cudowna piłka". Jak zminimalizować ryzyko takich podań?? Cofam linie obrony a i tak to niewiele pomaga. Jeszcze jedno pytanie taktyczne. Który suwak odpowiada za to że zawodnicy szukają pozycji, wybiegają na wolne pole w oczekiwaniu na podanie. Grałem jeden mecz gdzie moi zawodnicy stali jak kołki a przeciwnik gdy robił odbiór to jego 3-4 zawodników odrazu wybiegało na pozycję. Jak to ustawić?? Pozdrawiam

Niestety, mając wolnych obrońców nie ma większych szans. Przy transferach pierwsze na co trzeba patrzeć to żeby mieli jako taki top speed (75+) najlepiej z explosive power :/ Polecam od razu kupować graczy powyżej 180cm, przydadzą się przy rożnych i do muru :)

Czasami robię tak, że jednym piłkarzem biegam tak z 5 metrów za linią obrony, a przeciwnika atakuję na :square:. Można również korzystać z pułapek ofsajdowych, ale z rozwagą bo nie zawsze wchodzi...

Jak w treningu posłać bramkarzowi piłkę między nogami? Robię dwudziesty raz tak jak pokazują i nic mi nie wychodzi...

Musisz uderzyć dopiero będąc bardzo blisko bramkarza. Idź cały czas z R2 prosto na bramkarza, nie kombinuj. Jak będzie blisko strzel lekko (nie machaj gałką, tylko idź na wprost niego). Za któóóóórymś razem wejdzie.

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inflacja 5% , lokata 6%. Nie wierzę, że ludzie nie wiedzą , że w skali roku oszczędzili 1 % a nie 6 jak im Fronczewski obiecał.

o czekaj, jednak nie wiedz:) ej spoko, uno niektórzy widzieli, duo dakem ci link do całego tematu, trzy to tylko indywidualne odczucia, masz inne to zazdroszczę , udowodnić nie umiem

Nie ja mam tylko większość nie widzi tego co ty dostrzegasz. Zmiany są, ale nie tak znaczące by zmieniać w tak diametralny sposób grę o której ty piszesz, ba nawet są tacy co uważają, ze zmiany są na plus. Ogólnie Pes 2013 ma dużo błędów i każdy kumaty wie o tym. Problem polega na tym czy jesteś wstanie zadzierać je czy nie. Gra jest daleka od tego jaka bym chciał widzieć ale gram dla relaksu i czekam na nowy silnik.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te zmiany to NIE SĄ wady, to inna koncepcjia. Wada to np lag, przenikanie itd. Ja wiem, że sie to może podobać, stronę czy dwie temu chłopak pisze, że podkręcili gre do pes 12 i mu się to podoba.

Szanuje ale mnie załamali bo uważałem 13 za gre na 9+ i najlepszą gre od Konami ever, teraz to tylko trochę lepszy PES 12 ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim nie właśnie :/ dlatego strzeli mnie zaraz szlag :)

test na wersji 1.0: obecne tempo wersji NOWEJ 1.1 jest półśrodkiem między tempem 0 a 1 wersji podstawowej. Na pewno wolniej niż 1 a szybciej niż 0. Ja wiem, że wielu tego nie zauważy , ja widzę, ot taką mam wyczuloną percepcję.

Podania szybciej NIE LECĄ a szybciej się ładują. O ile? Och o około 0,3 sek na piłce :) ale te 0,3 sek to przecież WIECZNOŚĆ , decyduje to o stracie piłki lub nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim nie właśnie :/ dlatego strzeli mnie zaraz szlag :)

test na wersji 1.0: obecne tempo wersji NOWEJ 1.1 jest półśrodkiem między tempem 0 a 1 wersji podstawowej. Na pewno wolniej niż 1 a szybciej niż 0. Ja wiem, że wielu tego nie zauważy , ja widzę, ot taką mam wyczuloną percepcję.

Podania szybciej NIE LECĄ a szybciej się ładują. O ile? Och o około 0,3 sek na piłce :) ale te 0,3 sek to przecież WIECZNOŚĆ , decyduje to o stracie piłki lub nie

to juz ostro lecisz po bandzie z danymi typu 0,3 sekundy - i daj juz spokoj bo zegnales sie juz dobre 3 razy (jak chcesz CI poszukam) ze sie juz nie bedziesz udzielal w tej konkretnej sprawie - a ciagle walkujesz to samo i nikogo to jak widzisz nie bierze...

zeby bylo jasne - nie opowaidam sie po zadnej stronie - choc tez czuje ze gra sie inaczej po patchu i mi akurat gorzej (glownie jesli chodzi o plynnosc gry online) ale ogolnie twoje gadanie stalo sie meczcace.

Jednym sie gra lepiej, drugim gorzej - chesz graj w pesa v1.00 albo nie graj wogole - postrzelaj w bfa - nikomu to nie robi .

Edytowane przez UniteD
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@United

Gra ci się gorzej na online i efektem tego jest gorsza płynność, ale to nie jest wina patcha tylko serwerów. Też tak miałem. Podejrzewam, że jak ustabilizują serwery będzie wszystko ok :D Miałem przyjemność zagrać 2-3 mecze przy idealnych serwerach i grało się b. dobrze, także to wina na bank serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czekam niecierpliwie az to ustabilzuja, mam nadzieje ze jakosc gry online nie pogorszyla sie przez te widgety ktore pewnie dodatkowo obciazaja granie po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu bundesliga :-)

zrobilem caly trening, duzo pomaga.

Edytowane przez Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się go zainstalować go na czystej wersji gry??

Da się go zainstalować go na czystej wersji gry??

Edytowane przez Benny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz ostro lecisz po bandzie z danymi typu 0,3 sekundy - i daj juz spokoj bo zegnales sie juz dobre 3 razy (jak chcesz CI poszukam) ze sie juz nie bedziesz udzielal w tej konkretnej sprawie - a ciagle walkujesz to samo i nikogo to jak widzisz nie bierze...

a nie dzieki, wiem ja o tym :) spoko kolego, sam wiem, że za dużo naparzałem o tym, choć i tak mam uczucie, że się trochę wkurzasz bo zlałem twoją wiadomośc i cię do znajomych nie dodałem- sorry ale cie nie znam a nie grywam z nieznajomymi ludźmi

dane podalem na oko - przecież nie jestem w stanie zmierzyć. Rozmawialiśmy z Lonsem, jesli cię to nie interesowało po prostu mogłeś tą rozmowę pominąć , nie musisz się denerwować, ajt? Po prawej stronie masz taki suwaczek, łapiesz go myszką i w dół żeglarzu serfujesz - ot i masz po dyskusji

edit -swoją drogą to wymień czynniki dzięki którym "gra ci się mniej płynniej". Wymień te drobniutkie elementy mechaniki, które mają na to wpływ wg ciebie. Akurat tobie chodzi o cios innego, ale ciekawy jestem cy będzdzies umiał je wymienić/dostrzec.

Śmiałeś się z tego 0,3 sekundy i powiem ci , że zastanawiałem sie co ci odpisać. Doszedłem jednak do wniosku, że..nie wiem co ci napisać bo przecież czego ty się spodziewaleś? Ze podanie będzie się ładowało dłużej o sekundę? Oszalałeś???????? Te różnice są zawsze malutkie. Ile w tym momencie dzieli fifę od PEsa w tym elemencie? Też kurde z 0,3 sekundy !!!!!!!!!!! nie umiesz takcih małych różnic czasowych odnotowac , spoko ale nim coś obśmiejesz zastanów się nad sprawa

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.Jestem tuataj nowy ale w PES-a grywam od czasów Iss Pro.Moglibyście udzelić mi odpowiedzi odnośnie data pack 2 czy jeżeli sciągnąłem jego 11.10 i okazało się, że jest wadliwy(tzn takie info podało konami) muszę jego usunać i sciągnąć teraz jeszczcze raz czy nie ma takiej potrzeby?Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.Jestem tuataj nowy ale w PES-a grywam od czasów Iss Pro.Moglibyście udzelić mi odpowiedzi odnośnie data pack 2 czy jeżeli sciągnąłem jego 11.10 i okazało się, że jest wadliwy(tzn takie info podało konami) muszę jego usunać i sciągnąć teraz jeszczcze raz czy nie ma takiej potrzeby?Z góry dziękuję za odpowiedź.

no jesli ci wszystko działa to nie pobieraj od nowa bo po co? wadliwy był w sensie, że się niektórym nie pobierał , coś tam psuł - jeśli ci wszystko działa to graj :)

a jak sie niepokoisz to pobierz od nowa, nie wiem , to jakieś malutkie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki , pytałem dlatego ponieważ pobierało mi sie to 3,5 h przy necie 25mb/s i wolałbym uniknąć ponownego tak długiego oczekiwania tym bardziej, że na relaks przy PES 2013 mam około 2 godziny dziennie czasu :happy: niestety.Najbardziej wkurzają mnie lagi przy graniu online które pojwiły sie u mnie po instalacji data pack 2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie dzieki, wiem ja o tym :) spoko kolego, sam wiem, że za dużo naparzałem o tym, choć i tak mam uczucie, że się trochę wkurzasz bo zlałem twoją wiadomośc i cię do znajomych nie dodałem- sorry ale cie nie znam a nie grywam z nieznajomymi ludźmi

dane podalem na oko - przecież nie jestem w stanie zmierzyć. Rozmawialiśmy z Lonsem, jesli cię to nie interesowało po prostu mogłeś tą rozmowę pominąć , nie musisz się denerwować, ajt? Po prawej stronie masz taki suwaczek, łapiesz go myszką i w dół żeglarzu serfujesz - ot i masz po dyskusji

edit -swoją drogą to wymień czynniki dzięki którym "gra ci się mniej płynniej". Wymień te drobniutkie elementy mechaniki, które mają na to wpływ wg ciebie. Akurat tobie chodzi o cios innego, ale ciekawy jestem cy będzdzies umiał je wymienić/dostrzec.

Śmiałeś się z tego 0,3 sekundy i powiem ci , że zastanawiałem sie co ci odpisać. Doszedłem jednak do wniosku, że..nie wiem co ci napisać bo przecież czego ty się spodziewaleś? Ze podanie będzie się ładowało dłużej o sekundę? Oszalałeś???????? Te różnice są zawsze malutkie. Ile w tym momencie dzieli fifę od PEsa w tym elemencie? Też kurde z 0,3 sekundy !!!!!!!!!!! nie umiesz takcih małych różnic czasowych odnotowac , spoko ale nim coś obśmiejesz zastanów się nad sprawa

ja nie mam zamiaru z Toba dyskutowac na temat jakis gownianych niuansow pesa bo mi sie poprostu nie chce tego walkowac i szkoda mi na to czasu, byl tu juz taki jeden fifowiec chris de la rosa i tez trul ten "pesowy temat" z tym ze mam wrazenie ze jego gadanie przy twoim bylo calkiem zjadliwe.

Naprawde temat wymaga przewietrzenia a tu co chwile znajduje sie jakas de la rosa albo michal aniol ktorym sie wydaje ze sa internetowymni ekspertami gier o tematyce pilkarskiej -

przeciez sam sobie wystawiasz etykiete w jaki sposob cie traktowac.

i ja pie...le jesli uwazasz ze mam jakis problem z tym bo chcialem z Toba zagrac mecza a ty mnie nie dodales do znajomych to juz mi nic wiecej o tobie wiedziec nie trzeba,

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio-pokaż, ze potrafisz pewne rzeczy zinterpretować/dostrzec -udowodnij, ze ja głupek jestem a ty ekspert

mówiłeś, że gra ci sie mniej płynnie- wymień element które na to wg ciebie wpływają? Potrafisz ?

Crissa znam krotko ale widzę, że pojęcia ma (choc nie mówię, ze sie z nim zgadzam w czymś tam) , znam też Lonsiora (który też mam pojęcie , choć z nim sie zgadzam jeszcze rzadziej) , ciebie nie znam ale widzę, ze nie umiesz wyjaśnić swego zdania - tłumaczysz to tym, że ci się nie chce

Tak, jasne, bo ci uwierze. Pisac post ci się chiało a pomyśleć chwilę by wyrazić swe zdzanie to nie...

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy nie zrozumiales mojego wpisu ze szkoda mi na to czasu czy ci sie znowu cos wydaje?

albo mam na cos wplyw i to zmieniam albo nie mam wplywu i sie z tym godze lub nie,

ty tu jeczysz juz od 4 dni i nic z tego nie wynika i nie wyniknie - zajmij sie czyms pozytecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrozumiałem, ze nie umiesz wyrazić swoich myśli w formie pisanej bo proszony uprzejmie byś swą opinię rozpisał - nie potrafisz :) spoko kolego- wbrew pozorom wielu tak ma. Rozmowa kwalifikacyjna w firmach często wygląda tak, ze pytają chłopaka "jaka jest twoja ulubiona gra' a potem gość ma wymienić MECHANIZMY , ktore sprawiają, że ta gra jest tak dobra.

Jest z tym problem często, to nie takie łatwe.

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, chlopaki zaraz Pablo wam znajdzie consensus :P ... A tak w ogole to pytanko mam, a nawet dwa ;)

1.W Master League od kiedy do kiedy jest okienko transferowe?

2. Dlaczego moichh pilkarzy, ktorych wystawiam na liste transferowa, nikt nie chce kupic?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrozumiałem, ze nie umiesz wyrazić swoich myśli w formie pisanej bo proszony uprzejmie byś swą opinię rozpisał - nie potrafisz :) spoko kolego- wbrew pozorom wielu tak ma. Rozmowa kwalifikacyjna w firmach często wygląda tak, ze pytają chłopaka "jaka jest twoja ulubiona gra' a potem gość ma wymienić MECHANIZMY , ktore sprawiają, że ta gra jest tak dobra.

Jest z tym problem często, to nie takie łatwe.

to chyba pracujemy w innych branzach...

pffff ja p...le

bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×