Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak zagrac po sieci w pesa 13 np 2vs2 tzn ja z kumplem na 2 innych i mamy do dyspozycji caly team , czyt nie po 1 zawodniku z druzyny..

wiem jak zagrac w 2 w jednej druzynie ale wtedy mamy sterownie po 1 zaowniku tylko a chcialbym zmieniac ich wszystkoch. pzdr i dzieki za odp

ps a mozna pograc po sieci 2 (po internecie) nas w jednym teamie i np na komputer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak zagrac po sieci w pesa 13 np 2vs2 tzn ja z kumplem na 2 innych i mamy do dyspozycji caly team , czyt nie po 1 zawodniku z druzyny..

wiem jak zagrac w 2 w jednej druzynie ale wtedy mamy sterownie po 1 zaowniku tylko a chcialbym zmieniac ich wszystkoch. pzdr i dzieki za odp

ps a mozna pograc po sieci 2 (po internecie) nas w jednym teamie i np na komputer ?

a więc 2v2 Ty i twój ziomek możecie zagrać w jednej drużynie grając całym teamem. Wchodzisz w ranke match i wciskasz kwadrat wtedy na kolegi padzie wciskasz :start: start i akceptujesz :x: potem padem nr 1 :cicle: i start match:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuzwa sie skusilem na jakiegos OFa z Serie B... wiec wywalilem tego WENB, zgralem z ten nowy i okazal sie gorszy... ehh wszystko od nowa trzeba wgrywac...

w tym WENB znalazlem kilka bledow:

- Serbia jako jedyna druzyna w grze na "seryjne" stroje ;)

-Carrick gra na obronie w Man Utd

-Lovenkrands na bramce w Birmingham

- w Boltonie na barmce tez stoi pomocnik Vela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuzwa sie skusilem na jakiegos OFa z Serie B... wiec wywalilem tego WENB, zgralem z ten nowy i okazal sie gorszy... ehh wszystko od nowa trzeba wgrywac...

w tym WENB znalazlem kilka bledow:

- Serbia jako jedyna druzyna w grze na "seryjne" stroje ;)

-Carrick gra na obronie w Man Utd

-Lovenkrands na bramce w Birmingham

- w Boltonie na barmce tez stoi pomocnik Vela

Grzybu dobrze, że pojedynczo plików nie musisz kopiowac to byłaby zwała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym musial zgrywac pojedynczo pliki to bym sie chyba tak nie bawil tymi OFami... Wgral bym jednego dobrego i bym sie go trzymal... A tak w ogole to mam juz dzisiaj dosc online. Na 7 meczow, 4 z Realem, 2 z Barca i jeden z Hiszpania :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa komuś myPES?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapraszam do mojego Community Warszawa(Tarchomin) :D

Pytanko jeszcze mam, jak sie zapisac do Community Cup??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowy problem. Próbowałem bawić się z OFami i aktualizacją gry i mam wrażenie, że gra się zepsuła... A dokładniej strzały. Wcześniej było wszystko ok, a teraz albo uderza się w środek bramki albo strasznie niecelnie. Nie mam pojęcia o co chodzi. Pousuwałem wszystkie pliki związane z grą z konsoli mając nadzieję, ze wszystko wróci do stanu z momentu kupienia gry, ale ciągle jest lipa. Mieszałem też w opcjach, ale już nie wiem co może być źle. Proszę o pomoc

Edytowane przez lisandro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś poratuje wiadomością na priv, bo inaczej wykończy mnie ta gra. Jak ustawić te nieszczęsne suwaki tal żeby zawodnicy przy ataku uciekali, szukali pozycji, wybiegali zachęcając do podania a nie stali jak kołki, a jak linia piłki ich przejdzie to się jeszcze cofają. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rzzućcie nazwę jakiegoś community gdzie grają "normalni" ludzie "normalnymi zespołami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rzzućcie nazwę jakiegoś community gdzie grają "normalni" ludzie "normalnymi zespołami

Zapraszam na te co stworzył Grzybu87 -ja gram zazwyczaj QPR - polecam-bardzo fajnie się nimi gra a jaka radocha jak się pociśnie jakiś real lub Farse :) bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuzwa sie skusilem na jakiegos OFa z Serie B... wiec wywalilem tego WENB, zgralem z ten nowy i okazal sie gorszy... ehh wszystko od nowa trzeba wgrywac...

w tym WENB znalazlem kilka bledow:

- Serbia jako jedyna druzyna w grze na "seryjne" stroje ;)

-Carrick gra na obronie w Man Utd

-Lovenkrands na bramce w Birmingham

- w Boltonie na barmce tez stoi pomocnik Vela

carrick na obronie to nie jakis wielki blad jesli przypomnisz sobie poczatek tego sezonuu ; ]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na te co stworzył Grzybu87 -ja gram zazwyczaj QPR - polecam-bardzo fajnie się nimi gra a jaka radocha jak się pociśnie jakiś real lub Farse :) bezcenne

Dokladnie :) Stworzylem t e Community po to zeby wlasnie nie grac non stop z Realem i Barca ;)

carrick na obronie to nie jakis wielki blad jesli przypomnisz sobie poczatek tego sezonuu ; ]]

W sumie masz racje :P Wydaje mi sie nawet, ze to nie OF a Konami po data pack 2.0 ustawilo tak Carricka ;)... WIec zwracam honor WENB

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :) Stworzylem t e Community po to zeby wlasnie nie grac non stop z Realem i Barca ;)

Najlepsi są Ci co czekają co wybiore .........wybieram QPR a on i tak wybiera real czy barce ....to ja sie pytam po co te czekanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są Ci co czekają co wybiore .........wybieram QPR a on i tak wybiera real czy barce ....to ja sie pytam po co te czekanie.

to wku*wiajace jest strasznie... ja tez wczoraj wybieram Polske a jakis cep mi to Hiszpanie, to Brazylie :/ ... kuzwa co za mlotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy mógłby mi ktoś napisać, w jaki sposób wgrać i do jakiego folderu chantspack do PESA 13 na PC?Sciągnąłem ten któy proponuje WENB i za cholerę nie wiem co dalej z nim zrobić. Mam wszystkie pliki w formacie mp3, trzymam w jednym folderze i nie wiem co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś poratuje wiadomością na priv, bo inaczej wykończy mnie ta gra. Jak ustawić te nieszczęsne suwaki tal żeby zawodnicy przy ataku uciekali, szukali pozycji, wybiegali zachęcając do podania a nie stali jak kołki, a jak linia piłki ich przejdzie to się jeszcze cofają. Proszę o pomoc

Więc podam co każdy suwak oznacza ale musisz sam pokombinować.

Player support (nastawienie) - defensive: wiadomo defensywne, balanced: zrownowazone, offensive: ofensywne.

Support range ( rozmieszczenie sie zawodnikow wzgledem swoich partnerow z druzyny) - narrow: blisko siebie, wide: szeroko, medium: to miedzy narrow a wide(czyli rownomiernie)

Position switch (zmiana pozycji) - never: rzadko, occasional: okazjonalnie, frequent: czesto.

Attacking style (styl gry druzyny) - Out wide: szeroko, skrzydlami, medium: rownomiernie, down middle: gra srodkiem.

Pressing - tutaj chyba kazdy wie o co biega

Defensive line (ustawienie lini oborny, tez wiadomo o co lotto)

Compactness ( rodzaj krycia, ustawienie druzyny wobec zawodnikow z druzyny przciwnej) - narrow: blisko, standard, wide: szeroko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś postaram się dołączyć do tego Community! Ostatnio wybieram Newcastle, koleś czeka i nagle Real. Ostro mają niektórzy w głowach. I te ratingi 600 coś nabite grając właśnie Real/Barca przeciw słabszym drużynom/graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy mógłby mi ktoś napisać, w jaki sposób wgrać i do jakiego folderu chantspack do PESA 13 na PC?Sciągnąłem ten któy proponuje WENB i za cholerę nie wiem co dalej z nim zrobić. Mam wszystkie pliki w formacie mp3, trzymam w jednym folderze i nie wiem co dalej.

Spróbuj wejść w grze:Edit/teams/zespół(np Arsenal)/Crowd Support/user libary/ During play 1,2,3 itd i wskazać lokalizację danego chant.Powinno zadziałać ,tylko jest z tym trochę roboty. Chyba ,że na pc jest jeden plik który można podmienić ale tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapraszam do mojego Community Warszawa(Tarchomin) :biggrin:

Pytanko jeszcze mam, jak sie zapisac do Community Cup??

Grzybu a w twoim comunity do którego mam zamiar dołączyc dzis wieczorem to się gra towarzyskie czy rankingowe mecze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rankingowe

to dołączę wieczorkiem a powiedz mi czy np. wszystkimi druzynami z ligi angielskiej można grać czy MC, MU i reszta tych lepszych nie wczodzą w grę?? Tak pozatym jaki masz ranking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rzzućcie nazwę jakiegoś community gdzie grają "normalni" ludzie "normalnymi zespołami

Takim community jest np. pes.com.pl. Ludzie grają ekipami z niższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzybu, jak dołączyć do Twojego Community?Też mam dosyć grania przeciwko Barcelonie, Realowi, Man City i PSG. Wczoraj trafiłem na 6 meczy pod rząd gdzie grałem przeciwko Realowi i miałem juz zakończyć zabawę ale trafiłem na kogoś normalnego kto wziął Dynamo Kijów, ja wziąłem schalke i był mega super mecz bez rajdów "Chrystusem" Ronaldo i Leszkiem "Mesjaszem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×