Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Szpakowski to jedna wielka pomyłka jeśli chodzi o komentowanie, i to nie zależnie od tego co komentuje, zawsze psuje atmosferę.

Oglądając mecz na euro 2012 szlag mnie trafił w pewnym momencie i wolałem dalej oglądać na ZDF (2kanał niemieckiej tv jakby kto nie wiedział) mecz w zwykłej jakości zamiast HD na tvp niż słuchać tej jego gadki dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobię wyjątek i zadam pytanie odnośnie PES2013. Czy zostały już podane informacje na temat trybów gry?

Nie rozumiem, dlaczego zrezgnowano z KONAMI Cup. Od czasów ISS można było ustawić puchar lub ligę złożoną z dowolnej ilości drużyn. Fajniej było grać w kilku graczy w domu, bo była tabela czy drabinka i nie trzeba było siedzieć z kartką, jak jest teraz. Albo trenowałem często tuż po kupnie gry w lidze złożonej z najlepszych reprezentacji dostępnych w grze + moja Polska. Po sezonie-dwóch takiej ligi radziłem sobie naprawdę dobrze. Szkoda, że rezygnują z własnych pomysłów, wrócili do traning challenge, to może wrócą do KONAMI Cup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobię wyjątek i zadam pytanie odnośnie PES2013. Czy zostały już podane informacje na temat trybów gry?

Nie rozumiem, dlaczego zrezgnowano z KONAMI Cup. Od czasów ISS można było ustawić puchar lub ligę złożoną z dowolnej ilości drużyn. Fajniej było grać w kilku graczy w domu, bo była tabela czy drabinka i nie trzeba było siedzieć z kartką, jak jest teraz. Albo trenowałem często tuż po kupnie gry w lidze złożonej z najlepszych reprezentacji dostępnych w grze + moja Polska. Po sezonie-dwóch takiej ligi radziłem sobie naprawdę dobrze. Szkoda, że rezygnują z własnych pomysłów, wrócili do traning challenge, to może wrócą do KONAMI Cup :)

Da się i nie trzeba do tego żadnej kartki, co więcej można ustalić prawie wszystko tzn. czy sam sezon czy do tego puchar, czy sam puchar, ile drużyn, jaka piłka, inne duperele, tylko accumulated fatigue polecam na off, system sam prowadzi tabelę, klasyfikację strzelców, liczy kartki do absencji.

Do tego służy opcja pomiędzy League/Cup a Online, jest to Community ale offline. Musisz je założyć jak w online, zasady podobne. Jak chcesz grać na swojej konsoli z innymi to ta opcja, jak każdy na swojej u siebie to w community online też są podobne opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w Polsce jest nowy (wydawca/dystrybutor?) PESa. Jest jakaś szansa na spolszczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciezko przypuszczac ze Galapagos zdecyduje sie na taki wydatek. Zatrudnienie komentatorow to nie jest maly koszt a trzeba pamietac ze Galapagos nie jest gigantem jak Ea Polska ze moga sobie pozwolic na takie wydatki. Jest nadzieja jedynie na przetlumaczenie tekstu w grze co juz by bylo krokiem do przodu a nie jest to az tak kosztowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ci mówię na 100%, że nie będzie w tym roku przetłumaczonego PES na język polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i pogralem sobie w demo pesa 13 i powiem że całkiem przyjemnie się grało i czuć progress względem 12

0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski jezyk jak dla mnei jest totalnie zbedny. I tak zawsze przelaczam na ang... o komentarzu nie wspominam, bo to w ogole porazka ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mam nadzieję że jeśli już będzie język polski (choć na to się nie zanosi) to będzie opcja żeby go wyłączyć. Nie mam zamiaru słuchać szpakowskiego z szaranowiczem... Jak już to tylko komentatorzy z C+ się nadają ;) reszta jest 3 półki niżej (poza laskowskim który już w C+ nie jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dobrą opcją byłoby stworzenie polskiej wersji językowej, ale tylko w tekście, menu, atrybuty itd. myślę, że byłby to dosyć niedrogi sposób na zwiększenie sprzedaży w krajach bez rodzimego języka w dotychczasowych PESach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby dali wersję pl (z komentatorem) to i tak można byłoby go wyłączyć jak w PESIE 6. Można w każdej chwili przełączyć z Borka i Kołtonia na bodajże Brackley'a i jakiegoś leszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z forum pesa

" Widzieliście to?

2iPVL.png

pEwh7.png

Z tego co pamiętam, w poprzedniej odsłonie nie było czegoś takiego. to plik językowy z dema pes 2013 na pc"

czyżby pes13 po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nie, chłopaki Ci już odpowiedzieli na pesleague, że się nie zanosi... szkoda, ale to nie przeszkadza w grze, wolę angielski komentarz lub hiszpański, ale tekst mógłby być w języku polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o polonizację bo jeśli mnie pamięć nie myli, Galapagos na samym początku zapowiadał jakąś niespodzianek a propos nowego PESa ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o datę premiery, coś mi się obiło o oczy że może być wczesniej niż konkurencji, widziałem jakieś info na portalu ps3site.pl.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle PES bedzie w ENG, dlatego polecam zacząc grac w fife. O niebo lepsza gra, ale nie chce się tu kłócic z fanboyami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle PES bedzie w ENG, dlatego polecam zacząc grac w fife. O niebo lepsza gra, ale nie chce się tu kłócic z fanboyami :)

Z nikim się już tu kłócił nie będziesz, trolu. Żegnamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle PES bedzie w ENG, dlatego polecam zacząc grac w fife. O niebo lepsza gra, ale nie chce się tu kłócic z fanboyami :)

Fanboyowska wypowiedz fanboya Fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ogrywam demko i znowu mnie podkusilo zeby wlaczyc pelny manual (w zeszlym roku tez tak gralem w demo, ale na pelnej juz sie przelaczylem na pomoce, bo straszne baty zbieralem online).

Wylaczylem wszystko co mozna bylo wylaczyc. Pierwszy mecz to dramat. Zadne podanie mi nie wychodzilo, wszystko za lekko, czasami zupelnie w inna strone pilka leciala niz chcialem zagrac :) Pozniej opanowalem podania, ale zeby trafic w bramke- to dopiero bylo wyzwanie :D Z czasem wszystko przychodzi powoli. Nie jest latwo, ale satysfakcja ogromna. Zagranie pozniej meczu z wlaczonymi pomocami, to jakby granie w jakiegos zupelnego arkade'a... (spokojnie- to nie atak, tylko opis odczuc) Gdyby tylko w pelnej wersji mozna bylo filtrowac graczy po ustawieniach to byloby pieknie. A tak pewnie znowu sie skonczy na powrocie do pomocy, zeby miec jakies szanse online z messimi i ronaldami...

Kto nie gral w taki sposob, to polecam sprobowac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pramiera za miesiąc a 2-gie demo kiedy wychodzi?

za tydzień, 29 sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×