Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem mecz w demówie i jestem zaskoczony, pozytywnie rzecz jasna. Fajnie się gra, tak jak kolega wyżej napisał czuje jakbym grał w starego dobrego pesa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak z nowym PES-em, pamiętam że zawsze w nowego peesa musiałem się uczyć grać od nowa, a przy tym demie tak nie mam, gram jak w 12-kę i dzięki temu dobrze mi idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak z nowym PES-em, pamiętam że zawsze w nowego peesa musiałem się uczyć grać od nowa, a przy tym demie tak nie mam, gram jak w 12-kę i dzięki temu dobrze mi idzie.

Jest inny. Inaczej się gra. Zapytaj tych co nie lubią 12 to ci odpowiedzą jak ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w 12 i mam poważne problemy. Gram tylko na top Player, SS jeszcze nie ruszałem. Nie radzę sobie w obronie, mam wrażenie, że przeciwnik kiedy mu się chce to trafia. środkowi obrońcy nie trzymają krycia, podanie od ozila i 1 na 1, potem gol po płaskim strzale. Rzadko przegrywam, ale czuje, że nie jest łatwo. Przez to satysfakcja z bramki ogromna! Jak za dawnych czasów :) nie wiem czy było tak w pes2012, ale czuję dużą dysproporcję pomiędzy szybkością obrońców i napastników, np takim rooneyem bez najmniejszych problemów wyprzedzam każdego obrońcę. Fajna sprawa, wreszcie czuć realne różnice w warunkach fizycznych. Tylko czy to nie zespuje gry online? Bo już widzę w każdej akcji piłę do Messiego, żelatyny, Robbena czy innych szybkich graczy.

Po 3 dniu testowania PESa trudno mi stwierdzić w jaką część lepiej się bawiłem. Demo pokazuje, że mamy do czynienia z naprawdę dobrą grą.

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego licze ze konami skopiuje matchmaking z fify - czyli jesli wybieram online druzyne np 4 gwiazdki to dobiera mi przeciwnika tez z 4 gwiazdkami - bdb rozwiazanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, chociaż czasami jest frajda pokonać silniejszego. W pierwszych tygodniach PESa grało mi się naprawdę dobrze. Pierwszy miesiąc niemal cały spędziłem w światowej "500", grając tylko Atletico Madryt(+Barca, gry przeciwnik brał Real). Wolałbym, żeby można było wybrać klasę drużyny przeciwnika, tak jak teraz można wybierać przeciwnikow po ranku (all lub similar rank). ale przyznaję, że Fifa ma wiele przydatnych zastosowań, które mogliby panowie z KONAMI podpatrzyć i wykorzystać jak np tryb Become a Legend, który zapewnił mi dziesiątki godzin świetnej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już ma być matchmarking to lepiej żeby go dali nie tylko pod względem wybieranych drużyn ale przede wszystkim poziomu asyst przy strzałach i podaniach. Co z tego że będę grał porównywalnymi ekipami jak rywal będzie grał na full asystach a ja na full manualu?

A tak nawiasem świetne demo, gra jest miodna, i baardzo trudna (próbuję opanować full manual :P). Czuć niesamowity feeling. Jak zrobią wspomniany matchmarking to już będzie bosko.

Jestem niesamowicie zadowolony z pracy jaką KONAMI włożyło i z efektów ich pracy. Wysoko sobie zawiesili poprzeczkę ;)

Edytowane przez gajer8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie spuszczajcie sie nad tym demem tyle, bo wyjdzie full i znowu będą masowe żale. Ze skrajności w skrajność... Gra jest po prostu przyzwoita póki co. Dobrze się gra, nie ma nudy. Ale trzeba poczekać na full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie spuszczajcie sie nad tym demem tyle, bo wyjdzie full i znowu będą masowe żale. Ze skrajności w skrajność... Gra jest po prostu przyzwoita póki co. Dobrze się gra, nie ma nudy. Ale trzeba poczekać na full

Wyszlo demo to ludzie dziela sie swoimi przemysleniami :P Wg twojego rozumowania ten temat powinien byc zamkniety do dnia premiery ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie spuszczajcie sie nad tym demem tyle, bo wyjdzie full i znowu będą masowe żale. Ze skrajności w skrajność... Gra jest po prostu przyzwoita póki co. Dobrze się gra, nie ma nudy. Ale trzeba poczekać na full

To nie jest kwestia podniety tylko wrażeń odnośnie gry. Jak Pes nie zachwycał to psioczenie było dopuszczalne i normalne? Jak jest dobry to nie ma to działać w drugą stronę? Na full faktycznie trzeba czekać bo dopiero wtedy dowiemy się jak jest na prawdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna percepcja. Nie powiedziałem, że temat ma być zamknięty. Sam się przez ostatnie 2 lata jarałem demami a wychodził full i po 2 tygodniach nie mogłem patrzeć na grę. Dlatego radzę nie skupiać się tylko na plusach, których jest niewątpliwie sporo ale bardziej próbować dostrzegać minusy, bo te mogą okazać się później kluczowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie,jak wyłączyć te automatyczne zmiany,bo mnie szlag trafia jak automat wpuszcza mi Postige za Ronaldo.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmiana ! hehe

A tak serio też mnie to interesuje dlatego przyłączam się do pytania DeXa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmiana ! hehe

A tak serio też mnie to interesuje dlatego przyłączam się do pytania DeXa

W game plan na początek wyskakuje okienko i trzy opcje do wyboru, wybierz ostatnią na dole i sam będziesz mógł robić roszady w formacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed meczem wybieracie choose manuality czy jakos tak i nikt za was zmian nie robi, sami sobie wszystko ustawiacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzicie przed meczem zeby wybrac sklad itp w Game Plan wyskakuja Wam 3 opcje, wybieracir ta na samym dole Choose Manually i wtedy za wszystko odpowiadacie Wy (zmiany , ustawienie itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ekranie przed meczem wchodzicie w game plan, potem wybieracie z opcji na dole. Od lewej: pierwsze 4 to taktyki, 5 to tactical assistance, tam macie kolejno od góry grę na offside, automatyczne zmiany, automatyczną zmianę formacji, automatyczną zmianę nastawienia zespołu defensywna/ofensywna, potem 3 szybkie taktyki pod krzyżak (działa tylko jeśli gracie na analogach), a na samym dole automatyczny wybór składu (próbowałem i niby generalnie jest ok, ale jak chcecie tego używać to poprawiajcie wybór konsoli bo nie zawsze działa tak jak powinno, czasem dokonuje irracjonalnych wyborów, np. na danej pozycji jest dostępny zawodnik z czerwoną kreską a wstawia z zieloną itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Konami zapowiadało, jest to ostatnia część pesa na obecnym silniku. Jak dla mnie, jest to zdecydowanie najlepsza część obecnej generacji.

Oby nie zepsuli pełnej wersji.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie niech nie spaprają dema numer dwa, a przede wszystkim pełnej wersji. Wtedy będzie można na spokojnie pograć sobie cały rok. A potem to już chyba każdy wie co będzie tzn kompletnie nowy silnik. Mam nadzieję, że od tego momentu wreszcie skończą się wieczne problemy z fizyką i grafiką. Pes będzie miał solidną podstawę taką jaką powinien mieć, ale 5 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby ten caly fox nie okazal sie jeszcze wieksztm failem niz ten silnik, na ktorym stoja pesy z ps3 ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby ten caly fox nie okazal sie jeszcze wieksztm failem niz ten silnik, na ktorym stoja pesy z ps3 ;d

30 sierpnia Kojima zaprezentuje możliwości tego silnika to się przekonasz czy będzie failem. Ja w to bardzo wątpię by okazał się słaby. A jak Pes 2014 będzie się na nim prezentował? Tego nie wiem, wiem tylko, że już 3 rok nad nim pracują właśnie pod tym nowym silnikiem.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu będzie mydlenie oczy. Najnowocześniejsze techniki, milion nowych animacji, realizm jak nigdy, bla bla bla... Poki sam nie zagram, to nie mam o czym sie przekonywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu będzie mydlenie oczy. Najnowocześniejsze techniki, milion nowych animacji, realizm jak nigdy, bla bla bla... Poki sam nie zagram, to nie mam o czym sie przekonywac

Trochę więcej optymizmu bo cały czas jesteś na "nie", "nie wierzę" etc W Pes 2013 w ogóle wiary nie dawałeś, a jednak nie wyszło na razie tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×