Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

po tylu latach wole być na "nie" i się miło rozczarować, niż znowu napinać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tylu latach wole być na "nie" i się miło rozczarować, niż znowu napinać :)

Zawsze jest możliwość wyboru innej gry jak ta ci nie podejdzie. Człowiek nie jest skazany na tę jedną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finał pewnie będzie taki jak zwykle zapewne, że kupie i pesa i fife.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał będzie taki, że kupisz Pes i FIFA, a grać będziesz jak zawsze w FIFA :D a Pes sprzedasz max po 3 tygodniach. Stawiam flachę, że tak będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj u kolegi w Fifę 12 i jeszcze bardziej przekonałem się do serii PES :D jednak kilka rzeczy w gameplayu chciałbym, aby KONAMI zapożyczyło, np dynamiczne wykonywanie autów, tak jak u nas jest czasami z wolnymi, że mozna rozegrać bez gwizdka, tam można wykonać szybki rzut z autu. Przydatna funkcja zwłaszcza podczas kontr.

A co do PES2013 to czy ja nieumiejętnie odbieram piłkę czy sędzia gwiżdże faule odrobinę za często?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia gwiżdże często i czasami z kapelusza.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wiadomo coś na temat polskich drużyn? Ma być licencja LM i LE to więc w pesie można spodziewać się tych drużyn czy raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jest licencja o niczym nie swiadczy, chyba, ża Śląsk awansuje do Champions League, ponieważ do tej pory(nie mówię o pes12, nie grałem to nie wiem) KONAMI dbało o to, żeby wszystkie drużyny CL były licencjonowane. Co do Ligi Europy to tam awansują tak egzotyczne dla japonczyków drużyny (jak w zeszłym roku Dynamo Kiszynow z Mołdawii), że z pewnością nie będzie można odwzorować w pełni tych rozgrywek. Dziwi mnie za to od lat obecność HIJ Helsinki czy Crveny Zvezdy Belgrad, które od lat prezentują niski poziom, a są konsekwentnie umieszczane w "Other Teams"

P.S. tylko jakie drużyny będziesz miał to zalezy od Ciebie jakiego patcha ściągniesz. Ja np miałem segunde division(2 liga hiszpańska) a potem sam zrobiłem ligę złożoną z legendarnych drużyn (Orły Górskiego, Barca '92 itd)

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo , w poprzednich edycjach z tego co pamietam wszystkie kluby LM mialy licencje , (niektore dodane byly w DLC) takze jest szansa nie tylko na borussie ale takze inne kluby nie wymienione na liscie powyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku w tym demie za każdym uderzeniem wychodzi coś takiego. Prawie każde takie uderzenie to gol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram sie strzelac z L2 (Manual shotem) duzo wiecej radochy daja bramki tak strzelone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gratuluję skilla, bo mi na 20 meczów na superstarze, pierwsza taka brama wpadła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku w tym demie za każdym uderzeniem wychodzi coś takiego. Prawie każde takie uderzenie to gol...

to wyłącz asysty ;) fifa bez asyst jest również całkiem inną grą, lepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram z asystami i na superstarze jest ciezko w ogole dojsc do takiej sytuacji. Chyba ze kolega biega sobie na amatorze, to sie nie dziwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy jesteście z kosmosu ? :shok: Ile razy trzeba to napisać, że jest taka firma, które zwie się EA i ma tyle kasy, że kupuje sobie ligi jako ekskluzywne i ma na nie monopol. Tak jest z Bundesligą i tak jest z Premiership. THQ wydające UFC miało ostatnio trochę problemów mimo, że robili klasowa grę a EA wyłożyło na stół grubą kasę i odebrało im licencję. Proste :whistling: Chcieli mieć zawsze UFC i mają. Wsio. Nie liczcie szybko na Bundesligę a szczególnie na Premiership.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro bayern jest, to i borussia moglaby byc. Liczylem na to, ze wzgledu, ze borussia wygrala wiecej niz bayern.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę zdecydowanie grać na 2 kreskach asyst ( jest o niebo lepiej niż 3) oraz wszystko na OFF. Strzały zostawiam standardowe bo na manualu za kasztana nie umiem strzelać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedna kwestia , jest sporo klubow z ameryki poludniowej (byc moze beda ligi argentynska i brazylijska) czy z tych klubow da sie tranferowac pilkarzy do naszej druzyny w trybie kariery? Z tego co pamietam w 2011 nie bylo takiej opcji. W 2012 nie wiem czy dali taka mozliwosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedna kwestia , jest sporo klubow z ameryki poludniowej (byc moze beda ligi argentynska i brazylijska) czy z tych klubow da sie tranferowac pilkarzy do naszej druzyny w trybie kariery? Z tego co pamietam w 2011 nie bylo takiej opcji. W 2012 nie wiem czy dali taka mozliwosc

Nie bo KONAMI ma licencję na rozgrywk Copa Libertadoresi i w takiej formie możesz sobie grać. W Pes 2013 ma być liga Brazylijska oraz Argentyńska także pograsz sobie już tymi piłkarzami w trybie kariery.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dac jeszcze lige Chinska i Japonska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Japonska z tego co mi sie wydaje licencje ma EA, swoja droga to dziwne ze japonczycy sie nie dogadali z japonczykami :D Pewnie poszlo o kase.

@Lons masz gdzies potwierdzenie ze Argentynska i Brazyliska liga beda w nowym pesie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dac jeszcze lige Chinska i Japonska :)

Japońska też będzie :biggrin:

Ludzie ze sceny po ograniu dema weszli w pliki i odnaleźli loga ligi Japońskiej i Brazylijskiej, a także poszczególne zespoły z ligi Argentyńskiej.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×