Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś nie wiedział to paul wydał dzisiaj aktualizację do swojego OFa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś nie wiedział to paul wydał dzisiaj aktualizację do swojego OFa :P
Sa transfery po okienku? Zapodaj linki.

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sciagam :). Balo w Milanie i Remy w QPR bardzo mnie cieszą :)

Swoją drogą nie mam już sił do czekania, aż zmieni mi sie rating online z 'C' na 'B'. Od 10 meczy, ani jednego rozłączenia, dalej nie chce się zmienić. Nie wiem juz co robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sciagam :). Balo w Milanie i Remy w QPR bardzo mnie cieszą :)

Swoją drogą nie mam już sił do czekania, aż zmieni mi sie rating online z 'C' na 'B'. Od 10 meczy, ani jednego rozłączenia, dalej nie chce się zmienić. Nie wiem juz co robić :(

Dalej cierpliwie grać. Zmieni się.

Na początku miałem coś z netem, tzn. operator kablówki coś na łączach knocił. Niby jakąś renowację robili. efekt był taki że dwa dni z rzędu czesto rozłączało. Rozłączyło mi kilka meczy pod rząd i spadłem na B. Zauważyłem, że wiele więcej czasu zajmuje powrót na A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie pierwsze pytanie są jakieś wieści kiedy nowa aktualizacja (chodzi o dokładną datę). A drugie pytanko to potrzebuję jakiegoś piłkarza w granicach 5-8 mln na pozycję CMF kogo polecicie????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie pierwsze pytanie są jakieś wieści kiedy nowa aktualizacja (chodzi o dokładną datę). A drugie pytanko to potrzebuję jakiegoś piłkarza w granicach 5-8 mln na pozycję CMF kogo polecicie????????

Jack Wilshere z Arsenalu.

na LB polecam Simon Poulsen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie pierwsze pytanie są jakieś wieści kiedy nowa aktualizacja (chodzi o dokładną datę). A drugie pytanko to potrzebuję jakiegoś piłkarza w granicach 5-8 mln na pozycję CMF kogo polecicie????????

Kolego też chciałbym to wiedzieć. W tej sprawie to chyba tylko Konami mogłoby coś więcej powiedzieć, bo nawet ten koleś od OFów paul, nic jeszcze nie wie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie bo zapomniałem wystarczy że ściągnę łatkę 1.8 paula i wgram i to wszystko czy po kolei trzeba wgrywać łatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tam masz dwie opcję: jest plik "z wszystkim" , są też dodawane kolejne partie. Sam określ jakiej sytuacji jesteś- jeśli mas wszystkie poza najnowszą, pobierz tylko najnowszą itd.

Edytowane przez Celt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie pierwsze pytanie są jakieś wieści kiedy nowa aktualizacja (chodzi o dokładną datę). A drugie pytanko to potrzebuję jakiegoś piłkarza w granicach 5-8 mln na pozycję CMF kogo polecicie????????

Oscar lub Culma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na czym polega ta sztuczka ze sie wychodzi podczas meczu i nie ma niczyjej winy ale wkurwia to strasznie chyba coraz wiecej osob to potrafi bo dzis juz 3 raz ktos wychodzi dostajac wpierdol i sie smieje ze mnie na czacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

polega na głupocie konami i zamulaniu własnego połączenia

http://forums.pesfan.com/showthread.php?249533-Cheatwatch-325-Cheats-Down tu masz oficjalne forum i temat gdzie możesz zgłosić PSN ID oszusta. Ponoć zbanowali już...365 ludzi.

Nie tysięcy a sztuk. Jak ci się chce to pisz. Swoją droga te forum PODOBNO czytają ludzie z Konami, jak coś chcecie to tam piszcie :P

Edytowane przez Celt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre to co wystarczy id podac i mnie zbanują toż to szaleństwo to ciekawe jakbym trafił na jakiegoś flustrata którego by sie zlało 5:0 i on w odwecie by napisał na forum moje id i co bez zadnego sprawdzania by mnie zbanowali? jeśli tak to konami to naprawdę świetni kosmici. Choć ta mała liczba zbanowanych osób może świadczyć o tym że może jakoś sprawdzają ciebie zanim cie zbanują oby...bo te przykład z flustratem mógłby byc zabójstwem dla normalnych graczy na których by się mścili niedorozwinięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema siema tutaj ziemia powróciłem do żywych panowie kilka porad proszę mam tego off'a ktory nie pasuje do wersji 1.03 zamiast nazwisk jest nazwa druzyny tu gdzies wyczytalem ze jest juz dobry nowy off co zrobić ze starym wywalić go całkowicie i wgrać tego od Paula ?? pobrałem wersje full file jakby ktoś był miły i napisał jeszcze raz jak to sie robiło od a do z zebym czegos znowu se nie wypieprzył z konsoli.. widze u was składy juz ładnie pozmieniane grajków macie dobrych zamiatacie ja niestesty musze jeszcze pracowac była dluga przerwa w graniu czas odrobic straty ... dzieki za pomoc i do zobaczenia Online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wiem na czym polega ta sztuczka ze sie wychodzi podczas meczu i nie ma niczyjej winy ale wkurwia to strasznie chyba coraz wiecej osob to potrafi bo dzis juz 3 raz ktos wychodzi dostajac wpierdol i sie smieje ze mnie na czacie

Też to wczoraj miałem. Gościu przy 4:0 dla mnie pauzuje grę. Po ponownym starcie zaczynają się straszne lagi i koniec.... tak mnie zagotował że mu napisałem kilka słów ale nie wulgarnie bo to nie zrobi wrażenia. Dobitnie i stanowczo mu napisałem kim jest.

A tak z innej beczki....

Panowie! Nie powinienem tego pisać bo teoretycznie nie powinno się doradzać przeciwnikom w grze ale kupujcie Balotelliego.

Wczoraj zagrywałem z rzutów rożnych wyłącznie na niego. Z jakich on mi kątów łbem strzelał gole po wrzutce piłki to się w głowie nie mieści.

Nie załuję ani jednego wirtualnego grosza że go kupiłem. Przepchnąć go trudno a jak pierdyknie bombę z nogi to bramkarze nie są w stanie tego łapać i odbijają piłkę a wtedy łatwo o dobitkę.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to wczoraj miałem. Gościu przy 4:0 dla mnie pauzuje grę. Po ponownym starcie zaczynają się straszne lagi i koniec.... tak mnie zagotował że mu napisałem kilka słów ale nie wulgarnie bo to nie zrobi wrażenia. Dobitnie i stanowczo mu napisałem kim jest.

A tak z innej beczki....

Panowie! Nie powinienem tego pisać bo teoretycznie nie powinno się doradzać przeciwnikom w grze ale kupujcie Balotelliego.

Wczoraj zagrywałem z rzutów rożnych wyłącznie na niego. Z jakich on mi kątów łbem strzelał gole po wrzutce piłki to się w głowie nie mieści.

Nie załuję ani jednego wirtualnego grosza że go kupiłem. Przepchnąć go trudno a jak pierdyknie bombę z nogi to bramkarze nie są w stanie tego łapać i odbijają piłkę a wtedy łatwo o dobitkę.

Też mam zamiar go kupić tylko muszę troszkę kaski uciułać. A powiedz mi na jakiej pozycji go stawiasz??

https://www.konami-p...nline-pass-faq/

tak na wszelki wypadek ;)

To chyba mój kolega ma problem. Już wsześniej o tym pisałem. Kupił PS3 super slim i Pes 2013 i pobiera mu online pass instaluje i lipa i za każdym razem jak cce się zalogować :r3: to przekierowuje go do ps store. Jak myślisz Grzybu to może być problem z tymi regionami tak jak jest napisane w linku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar go kupić tylko muszę troszkę kaski uciułać. A powiedz mi na jakiej pozycji go stawiasz??

Powiem Ci że w zależności od sytuacji jakich mam dostępnych graczy z formą.

Z reguły gram dwoma CF i jednym SS ewentualnie SS zamieniam na AMF i na każdej z tych pozycji Balotelli radzi sobie świetnie. Jak mam dostępnego Utakę i np Martinsa to Baloo gra jako SS/AMF a jak potrzebuję typowego napastnika to go daję jako CF.

Gdybym miał teraz powiedzieć czy zamiana Lavezziego na Baloo była trafiona to bez wahania powiem TAK!

Takie główki z rożnych jakie nim strzelam to ostatnio rąbałem w PES 2012 przy użyciu Drogby lub Fellainiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że w zależności od sytuacji jakich mam dostępnych graczy z formą.

Z reguły gram dwoma CF i jednym SS ewentualnie SS zamieniam na AMF i na każdej z tych pozycji Balotelli radzi sobie świetnie. Jak mam dostępnego Utakę i np Martinsa to Baloo gra jako SS/AMF a jak potrzebuję typowego napastnika to go daję jako CF.

Gdybym miał teraz powiedzieć czy zamiana Lavezziego na Baloo była trafiona to bez wahania powiem TAK!

Takie główki z rożnych jakie nim strzelam to ostatnio rąbałem w PES 2012 przy użyciu Drogby lub Fellainiego.

Ja teraz mam na szpicy Falcao a za nim Di Natale ale falcao sprzedaję dołoże kasę i kupie Balo. Ogólnie jestem rozczarowany Falcao myślałem, że będzie lepiej mi się nim grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@januszp85 no właśnie wrzucając ten artykuł na forum coś tak kojarzyłem, że ktoś miał problem z tym online passem. Prawdopodobnie ten artykuł tyczy się też Twojego kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@januszp85 no właśnie wrzucając ten artykuł na forum coś tak kojarzyłem, że ktoś miał problem z tym online passem. Prawdopodobnie ten artykuł tyczy się też Twojego kolegi.

To wychodzi na to że PS3 i Pes 2013 są z różnych regionów i nie będzie online działał bo tak zrozumiałem z tego artykułu. Może ktoś to wyjaśnić dokładniej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam na szpicy Falcao a za nim Di Natale ale falcao sprzedaję dołoże kasę i kupie Balo. Ogólnie jestem rozczarowany Falcao myślałem, że będzie lepiej mi się nim grało.

Raz tylko trafiłem na gościa który tym Falcao dobrze szarpał a tak poza tym jednym przypadkiem jakoś gościu mnie nie przekonał bo rozważałem jego kupno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz tylko trafiłem na gościa który tym Falcao dobrze szarpał a tak poza tym jednym przypadkiem jakoś gościu mnie nie przekonał bo rozważałem jego kupno.

Dlatego kończy mu się kontrakt i zamieniam na Balo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlatego kończy mu się kontrakt i zamieniam na Balo

Nie wiem jaki styl gry preferujesz ale powinieneś być zadowolony. Baloo jest szybki, mocny w przepychankach no i ten strzał. Wiadomo że z Martinsem, Mirchem czy Walcottem na prędkość nie może rywalizować ale w jego przypadku nie na tym polega moc. Ja jestem zachwycony! Normalnie napiszę mu jakiś wierszyk :biggrin:

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×